Ankara Milli Eğitim Müdürü Kim?

Herhangi bir konuyla ilgili Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ilk kez başvuracak olan başkentliler, “Ankara İl Milli Eğitim Müdürü kim” sorusuna yanıt arıyor. Ankara İl Milli Eğitim Müdürü olarak 2018 yılından bu yanan Turan Akpınar görev yapıyor. 1 2 3

Ankara Milli Egitim Müdürü kim?

Harun FATSA – İl Milli Eğitim Müdürü

Ankara Milli Eğitim Müdürlüğüne kim atandı?

ANKARA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NDE DEVİR TESLİM

Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar görevini yeni İl Milli Eğitim Müdürü Harun Fatsa’ya devretti.

Milli Eğitim Bakanlığı Müdürü kim?

06.08.2021/. 5 Mayıs 1970 yılında Tokat’ta doğan Mahmut ÖZER, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünden (1992) mezun olmuştur.

Yeni Milli Eğitim Müdürü kim?

1988’de Erzurum Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği alanından mezun oldu. Öğretmenliğe devam ettiği 2000 yılında Malatya İnönü Üniversitesi’nde Eğitim Bilimleri Bölümü Eğitim Yönetimi, Teftişi ve Planlama alanında ikinci lisans eğitimini tamamladı.

Murat Mücahit Yentür nereli?

Yentürk, evli ve 3 çocuk babasıdır. DR. MURAT MÜCAHİT YENTÜR NERELİ, KAÇ YAŞINDA? Murat Mücahit Yentür’ün memleketi Elazığ’dır.

Mete Kızılkaya kimdir?

Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümünü bitirdi. Görevine 1998 yılında Çekerek Körpınar Köyünde Müdür Yetkili Öğretmen olarak başladı. Değişik okullarda öğretmen ve yöneticilik yaptıktan sonra 2016 yılında Adıyaman Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Hangi il milli eğitim müdürü görevden alındı?

Olayla ilgili adli ve idari soruşturma sürerken Milli Eğitim Bakanlığı, Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı görevden aldı. Cırıt’ın yerine ise İstanbul Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü Nesrin Kakırman’ın atandığı belirtildi.

Yeliz Çakır Kimdir?

SİVAS’ta beden eğitim öğretmeni olarak görev yapan 31 yaşındaki Yeliz Çakır’ın hayatı, çaldırdığı kimlikleri nedeniyle kabusa döndü. Çakır, hiç gitmediği Batman’da fuhuş yaptırdığı suçlamasıyla 8 yıl hapis cezasına çarptırıldı, adına çıkarılan telefon hatlarından 27 bin TL borçlandırıldı.

See also:  Izmir Bostanlı Pazarı Hangi Gün?

Milli Eğitim Bakanlığı Ankara’da hangi ilçede?

Milli Eğitim Bakanlığı 39.931698 enlem ve 32.843433 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Anıttepe Mh. ve Çankaya ilçesine bağlıdır. Milli Eğitim Bakanlığı haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Irfan Zeki Er kimdir?

2014 yılında Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilen İrfan Zeki Er, 2015 yılında Başiskele’ye ilçe milli eğitim müdürü olarak atandı. Ancak eski ilçe milli eğitim müdürü Cemil Akkaya’nın aldığı göreve iade kararı nedeniyle İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne şube müdürü olarak kaydırıldı.

Levent Özil kimdir?

1974 Tosya/Kastamonu doğumlu olan Levent ÖZİL ilkokul ve ortaokulu Tosya’da, liseyi Bolu Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinde tamamladı. Yükseköğrenimini Gazi Üniversitesi Ticaret ve Turizm Eğitim Fakültesinde, Yüksek Lisansını Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Rekreasyon Yönetimi alanında yaptı.

Ziya Selçuk Kimdir Biyografisi?

Lise öğrenimini Ankara Atatürk Lisesinde tamamladı. Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesinden mezun oldu. Yüksek lisansını gelişim psikolojisi alanında yaptı. 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde psikolojik danışmanlık ve rehberlik alanında doktorasını tamamladı.

Istanbul il milli eğitim müdürü değişti mi?

Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUKun özel kalemi iken Hamza AYDOĞDUdan boşalan yere Ömer İNAN görevlendirilmişti. Ömer İNAN kadro alamamıştı. Ömer İNAN görevden alındı.

Balıkesir il milli eğitim müdürü değişti mi?

Balıkesir’de 4,5 yıldır görev yapan İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız görevden alındı. Yıldız’ın yerine Bakanlıktan Ali Tatlı atandı.

Gümüşhane il milli eğitim müdürü değişti mi?

İl Milli Eğitim Müdürü 26.07. 2021 tarihinde Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector