Ankara Dan Antalya Ya Hangi Yoldan Gidilir?

Ankara-Antalya ya da tam tersi güzergahta gideceklere tavsiyem, Ankara-Afyon-Keçiborlu-Burdur-Antalya güzergahını tercih etmeleri. Sivrihisara bağlanan yolda dönüş güzergahındaki kısa bir bölüm hariç yol gayet güzel ve sakindi.

Ankara’dan Antalya’ya giderken nerelerden geçilir?

çok sık olarak polatlı, sivrihisar, afyon, burdur, bucak güzergahı izlenir.

Antalyaya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Özel araçla İstanbul’dan yola çıkıp Antalya’ya ulaşmak isteyen ziyaretçilerin, seyahatlerine Anadolu Otoyolu üzerinden çıkmaları gerekmektedir. Gebze’yi geçtikten sonra sırasıyla; Bursa, Bozüyük, Kütahya, Afyonkarahisar, Burdur ve Antalya tabelaları izlenmelidir.

Ankaradan Antalyaya nasıl gidilir kaç km?

Ankara ile Antalya arası kara yolculuğu 546 km sürmektedir. Ayıca 483 km olan bir alternatif rotada bulunmaktadır. Ancak otobüsler genelde 583 km olan yolu kullanmaktadır. Ankara’dan Konya Akşehir ilçesi ve Isparta istikametinden Antalya’ya ulaşılmaktadır.

Ankara-Antalya kaç km yol haritası?

Ankara – Antalya Arası

Araba Mesafesi 476 km
Yaklaşık Mesafe 476 km
Araba Süresi 6 sa. 10 dk.
Otobüs Süresi 7 sa. 56 dk.
Yürüme Mesafesi 94 sa.

Ankaraya giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul-Ankara güzergahında arabayla yolculuk yapanların en çok kullandığı rota Anadolu Otoyolu. Türkiye’nin en eski ve en işlek otoyollarından biri olan bu yol Gebze, Sapanca, Hendek, Düzce, Bolu üzerinden Ankara’ya kesintisiz bağlantı sağlıyor. 449 km’lik yol 4 saat 55 dakika sürüyor.

Istanbul Antalya giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul ile Antalya arası uzaklık yaklaşık olarak 696 kilometredir. Yolculuğa başladıktan sonra Gebze, Yalova, Bursa, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar ve Isparta yol güzergahını takip etmeleri gerekmektedir.

Bursa Antalyaya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Bursa ile Antalya arasındaki mesafe karayoluyla 544 kilometre. Yol yaklaşık olarak 6 saat ve 42 dakika zaman alır ve Kütahya, Burdur, Demetevler, Erdoğan, adı?, Bozüyük ve İnönü üzerinden geçer.

See also:  Eğitim Danışmanlık Şirketi Nasıl Kurulur?

Izmirden antalyaya giderken hangi şehirlerden geçilir?

İzmir ile Antalya arasındaki mesafe, otoyollarda 453 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 81 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 5 saat ve 22 dakika zaman alır ve Aydın, Gaziemir, Germencik, Köşk, Sultanhisar, Atça ve Nazilli üzerinden geçer.

Ankara Antalya özel araçla kaç saat?

Ankara ile Antalya arasındaki mesafe

Hava yoluyla en kısa mesafe 385 km ✈️
Araba rota uzunluğu 542 km
Sürüş süresi 6 s 36 dk.
Yakıt miktarı 43,3 L
Yakıt fiyatı 278,7 TRY

Ankara Antalya arası Otobüsle kaç saat sürüyor?

Ankara – Antalya arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 7 saat 54 dakika sürmektedir.

Ankara Antalya arası ne kadar benzin yakar?

Ankara Antalya Arası Ne Kadar Yakar?(Mükemmel cevap) ANTALYA İLE ANKARA ARASI YOLCULUK TOPLAM YAKIT TÜKETİMİ Dizel bir araç, bu güzergahta yapılacak yolculukta ortalama 26.62 LİTRE yakıt tüketir. Benzinli bir araç, bu güzergahta yapılacak yolculukta ortalama 38.72 LİTRE yakıt tüketir. Antalya ile Ankara arası 485 Km.

Ankara Antalya Burdur üzerinden kaç km?

Ankara Burdur arası otobüsle 423 kilometredir.

Ankara Antalya yolu kaç saat?

Rotayı bu yaz da Antalya’ya çevirmek isteyen başkentliler, “Ankara ile Antalya arası kaç km, kaç saat?” sorusunun cevabını merak ediyor. Ankara ile Antalya arası yaklaşık olarak 479,3 kilometre mesafeye sahip olarak biliniyor. Bu yol özel bir araç ile ortalama olarak 6 saat 20 dakika içerisinde alınabiliyor.

Lara ve Antalya arası kaç km?

Antalya ile Lara arasındaki mesafe karayoluyla 20 kilometre.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector