Ankara Antalya Hangi Yol Tercih Edilmeli?

Ankara-Antalya ya da tam tersi güzergahta gideceklere tavsiyem, Ankara-Afyon-Keçiborlu-Burdur-Antalya güzergahını tercih etmeleri. Sivrihisara bağlanan yolda dönüş güzergahındaki kısa bir bölüm hariç yol gayet güzel ve sakindi.

Ankara’dan Antalya’ya giderken nerelerden geçilir?

çok sık olarak polatlı, sivrihisar, afyon, burdur, bucak güzergahı izlenir.

Ankara-Antalya Afyon üzerinden kaç km?

2:22. D260 7 km, 05 dk. 2:28. D260 D650 208 km, 2 s 36 dk.

Ankara ile Antalya arasındaki mesafe.

Hava yoluyla en kısa mesafe 385 km ✈️
Sürüş süresi 6 s 36 dk.
Yakıt miktarı 43,3 L
Yakıt fiyatı 278,7 TRY

Antalyaya giderken nerelerden geçilir?

Özel araçla İstanbul’dan yola çıkıp Antalya’ya ulaşmak isteyen ziyaretçilerin, seyahatlerine Anadolu Otoyolu üzerinden çıkmaları gerekmektedir. Gebze’yi geçtikten sonra sırasıyla; Bursa, Bozüyük, Kütahya, Afyonkarahisar, Burdur ve Antalya tabelaları izlenmelidir.

Ankaradan manavgata hangi yoldan gidilir?

Ankara ile Manavgat arası 492 kilometre olup yolculuk ortalama 5 saat 54 dakika sürmektedir. Ankara’nın merkezinden yola çıkan yolcuların Gölbaşı ilçesi üzerinden ilerlemesi gerekir. Gölbaşı’nı geçtikten sonra Konya yolu takip edilerek ve Manavgat tabelalarına bakılarak kolaylıkla ulaşım sağlanır.

Ankaradan Alanyaya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Ankara’dan özel aracınız ile Alanya seyahati yapmak isterseniz, yola Gölbaşı güzergahından çıkmanız gerekmektedir. Daha sonra sırasıyla, Kulu, Konya, Seydişehir ve Alanya tabelalarını takip ederek ulaşabileceğiniz ilçeye seyahatiniz yaklaşık 526 kilometre sürecektir.

Ankara Antalya arası özel araçla kaç saat?

Ankara Antalya arası özel araçla ortalama 6 saat 10 dakika sürmektedir.

Ankara Antalya arası ne kadar?

Ankara ile Antalya arası kara yolculuğu 546 km sürmektedir. Ayıca 483 km olan bir alternatif rotada bulunmaktadır.

Ankara Antalya arası kaç tl yakar?

Antalya Ankara arası kaç tl yakar? ANTALYA ile ANKARA arası mesafenin dizel bir araçla maliyeti ortalama 170,37 TL olacaktır. ANTALYA ile ANKARA arası mesafenin benzinli bir araçla maliyeti ortalama 271,04 TL olacaktır.

See also:  Eski Izmir Asker Hastanesi Nerede?

İstanbul Antalya giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul ile Antalya arası uzaklık yaklaşık olarak 696 kilometredir. Yolculuğa başladıktan sonra Gebze, Yalova, Bursa, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar ve Isparta yol güzergahını takip etmeleri gerekmektedir.

Bursa Antalyaya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Bursa ile Antalya arasındaki mesafe karayoluyla 544 kilometre. Yol yaklaşık olarak 6 saat ve 42 dakika zaman alır ve Kütahya, Burdur, Demetevler, Erdoğan, adı?, Bozüyük ve İnönü üzerinden geçer.

Izmirden antalyaya giderken hangi şehirlerden geçilir?

İzmir ile Antalya arasındaki mesafe, otoyollarda 453 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 81 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 5 saat ve 22 dakika zaman alır ve Aydın, Gaziemir, Germencik, Köşk, Sultanhisar, Atça ve Nazilli üzerinden geçer.

Ankara Side Arası hangi yoldan gidilir?

Ankara’dan Side’ye özel araç ile yapılacak olan seyahatlerde yola Gölbaşı üzerinden çıkılmalıdır. Gölbaşı’nı geçtikten sonra sırasıyla, Kulu, Konya, Seydişehir, Akseki ve Side tabelaları izlenmelidir. Ankara ile Side arası mesafe 495 kilometre olup; karayolu seyahatleri ortalama 6 saat sürmektedir.

Manavgat’a nasıl gidebiliriz?

Manavgat’a Havayolu ile Ulaşım

Antalya Havalimanı, ilçeye daha yakın olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Havalimanına iniş yapıldıktan sonra servis araçları ile birlikte Antalya Otogarı’na gidilerek, buradan her saat başı hareket eden Manavgat minibüsleri ile bölgeye ulaşım sağlanmaktadır.

Ankara Manavgat arası otobüsle kaç saat?

Ankara – Manavgat arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Ankara – Manavgat arası toplam 544 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 8 saat sürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector