Adana Kozan Havuz Ne Zaman Açılacak 2021?

ihalenin yaklaşık 3 milyon+KDV’ye yapılacağını ifade eden Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, bir aksilik çıkmazsa Haziran ayı sonu itibarıyla havuzun hizmete gireceğini ifade etti. Mayıs Ayı Belediye Meclisi’nin ikinci oturumunda 2021 yılı kesin bütçesi de onaylandı.

Adana Kozan havuz açık mı?

Salı ve cuma günleri sadece kadınlara hizmet verecek olan havuz bakım ve temizliği için pazartesi günleri kapalı olacak. Öğrenciler için 3 TL, siviller için 6 TL olarak fiyatlandırılan havuz, 08.00-12.00 ile 14.00-18.00 saatleri arasında açık kalacak. Etiketler: Flip.

Adana yüzme havuzları ne zaman açılacak?

14 Nisan 2021 tarihinden bu yana faaliyetlerine ara verilmiş durumda olan; Açık yüzme havuzları, 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00 – 21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebilecek.

Yüzme havuzları açılıyor mu?

Açık yüzme havuzları 1 Haziran’daki genelgeyle faaliyete geçmişti. Yeni genelgeyle kapalı yüzme havuzları da hizmet vermeye başlayacak. Daha önce Covid-19 tedbirleri nedeniyle faaliyetlerine ara verilen sinema salonları, hamamlar, sauna ve masaj salonları ile eğlence mekanları gibi iş yerleri de açılacak.

Havuz ve hamamlar ne zaman açılacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı’nın ardından açıklamalar bulundu. Erdoğan, 1 Temmuz itibarı ile tüm yasakların kalkacağını belirtirken İçişleri Bakanlığı genelgesi ile detayların aktarılacağını açıkladı. 1 Temmuz’da bu işletmelerin de faaliyetlerine kavuşması bekleniyor.

1 Temmuz dan itibaren hamamlar açılacak mı?

1 Temmuz 2021 Perşembe günü itibariyle tüm Türkiye’deki hamamlar koronavirüs salgını tedbirlerine alarak açıldılar.

Yüzme havuzları Ne Zaman Açılacak 2022?

Kademeli normalleşme sürecinin üçüncü etabının 1 Temmuz’da başlamasıyla yeni tip koronavirüsle mücadele kapsamında alınan bazı tedbirler sona erecek. İşte, en son gelişmeler Açık yüzme havuzları 1 Haziran’daki genelgeyle faaliyete geçmişti. Yeni genelgeyle kapalı yüzme havuzları da hizmet vermeye başlayacak.

See also:  22 Ayar 22 Gram Adana Burma Bilezik Ne Kadar?

Belediye yüzme havuzları ne zaman açılacak?

Tesislerimiz 17 Mart 2021 tarihi itibariyle kademeli olarak üyelerimizin kullanımına açılmıştır.

Kapalı yüzme havuzu yasak mı?

Öte yandan kapalı yüzme havuzları, hamamlar, saunalar ve masaj salonları, nargile salonu/kafeleri ile gazino, taverna, birahane gibi iş yerlerinin faaliyetlerine yeni bir karar alınıncaya kadar ara verilmesine devam edilecek.

1 Temmuz havuzlar açık mı?

Yeni genelgeyle kapalı yüzme havuzları da hizmet vermeye başlayacak. Daha önce Kovid-19 tedbirleri nedeniyle faaliyetlerine ara verilen sinema salonları, hamamlar, sauna ve masaj salonları ile eğlence mekanları gibi iş yerleri de açılacak.

21 Haziran havuzlar açıldı mı?

‘Kapalı yüzme havuzları, hamamlar, saunalar ve masaj salonları, nargile salonu/kafeleri ile gazino, taverna, birahane gibi iş yerlerinin faaliyetlerine yeni bir karar alınıncaya kadar ara verilmesine devam edilecektir.’

Kaplıcalar Ne Zaman Açılacak 2021?

1- Halihazırda faaliyetlerine ara verilmiş durumda olan tüm iş yerleri, 1 Temmuz 2021 Perşembe gününden itibaren tekrar faaliyet gösterebileceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector