Adana Demirspor’Un Başkanı Kim?

Murat Sancak (23 Ocak 1968) Türk iş insanı ve spor yöneticisi, MT Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Mevcut Adana Demirspor Başkanı.

Murat Sancak neyin sahibi?

2018 yılında Adana Demirspor Kulübü Başkanlığına seçildi ve görevini devam ettirmektedir. Halen MT Holding ve Paycore Holding de Yönetim Kurulu Başkanı olarak faaliyet gösterdiği sektörlere yön vermeye devam etmekte ve BMC Holding Yönetim Kurulu Üyeliğini sürdürmektedir. Siirt doğumlu evli ve 6 çocuk babasıdır.

Murat Sancak kimin kardeşi?

Kişisel yaşamı Ethem Sancak, evli ve üç çocuk babasıdır. Adana Demirspor kulübünün başkanı Murat Sancak’ın kuzeni, iş adamı Mesut Sancak’ın ağabeyidir.

Adana Demirspor Murat Sancak ne dedi?

Spor Toto Süper Lig’in 37. haftasında Galatasaray’a konuk olan Adana Demirspor’da Başkan Murat Sancak, sarı kırmızılı taraftarların fotoğraf çektirme istediğini geri çevirdi. Sarı kırmızılı taraftarlarla selfie çektiren Murat Sancak’a bir taraftar, ‘Bize başkan ol’ diye seslenirken Sancak’tan esprili bir yanıt geldi.

Adana Demirspor şirket mi?

Lig takımlarından Adana Demirspor Kulübü bünyesinde Adana Demirspor Futbol Anonim Şirketi kurulduğu bildirildi. Mavi-lacivertli kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, 22 Nisan 2014 tarihinde tescil edilen Adana Demirspor Futbol Anonim Şirketi’nin kulübe bağlı bir şirket olduğu belirtildi.

Murat Sancar kimdir nerelidir?

Mithat Sancar
Makama geliş 7 Haziran 2015
Seçim bölgesi Haziran 2015 – Mardin Kasım 2015 – Mardin 2018 – Mardin
Kişisel bilgiler
Doğum 1963 (58-59 yaşında) Mardin, Türkiye

Adana Demirspor Başkanı Ethem Sancak Kimdir?

Ethem Sancak (d. 1958, Siirt), Arap asıllı Türk iş adamı. İlk ve orta eğitimini Siirt’te tamamlayan Sancak, üniversiteyi ise İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladı. 1976 yılında mezun olduktan sonra 1976-1978 yılları arasında gazetecilik yaptı.

See also:  universite tercih sonuclarina nasil bakilir?

Folkartın sahibi kim?

İzmir’in cazibesi katlandı!

Hürriyet’ten Elif Ergu, Folkart’ın patronu Mesut Sancak ile İzmir’deki gayrimenkul piyasasıyla ilgili röportaj gerçekleştirdi. Sancak, İzmir-İstanbul otoyolunun İzmir’in değerini katladığını söyledi…

Adana Demirspor a ş oldu mu?

Lig’de 64 puanla zirvede bulunan Adana Demirspor, tartışmalara rağmen şirketleşme işlemlerini tamamladı ve adı da Adana Demirspor A.Ş. olarak değiştirildi. Kulüp Başkanı Murat Sancak, şirketleşmenin ardından borsaya açılacaklarını duyurdu.

Adana Demirspor U kim kurdu?

Dünya Savaşı’nın yaşandığı zamanlarda, silah altında bulunan askerlerin dışında kalan gençleri, sivil savunma ve spora yöneltmek amacıyla ‘Sivill Savunma Mükellefiyeti’ adı altında çıkan kanun sonucunda ‘Kamu ve Özel Sektörde 500 Kişiden Fazla Eleman Çalıştıran Kuruluşların Spor Kulübü Kurmaları Mecburiyeti’

Adana Demirspor ne zaman AŞ oldu?

Mavi-lacivertli kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, 22 Nisan 2014 tarihinde tescil edilen Adana Demirspor Futbol Anonim Şirketi’nin kulübe bağlı bir şirket olduğu belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector