2022 Bursa Valisi Kim?

Son yayınlanan kararname ile Bursa Valiliği’ne atanan Yakup Canbolat, bugün Heykel Tarihi Valilik Binasına gelerek göreve başladı.

Bursa Valisi Yakup Canbolat kimdir?

Yakup Canbolat (d. 1969 Alaca, Çorum, Türkiye), Türk bürokrat. 1991 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun oldu. 1991 yılında kaymakam adayı olarak göreve başladı. 1992 yılında Konya Valiliği kaymakam adayı olarak mülki idare amirliğine başladı. 1995 yılında Durağan kaymakamlığına atandı.

Bursa Kaymakamı kim 2022?

İçişleri Bakanlığı’nca gerek yurt içinde gerekse yurt dışında çok sayıda hizmet içi eğitim ve programlara katılan Yıldırım Kaymakamı Adem YAZICI evli ve 3 çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

Bursa Valisi nereden geldi?

Yakup Canbolat Kimdir? 1969 Alaca (Çorum) doğumludur. İlk ve orta eğitimini Alaca’da tamamladı. 1987 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü kazandı. 1991 yılında mezun oldu. 1992 yılında Konya Valiliği Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başladı.

Bursa valisinin eşi kimdir?

Bursa Valisi Yakup Canbolat ve Eşi Ayşegül Canbolat, Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluşunun 174. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, İl Emniyet Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde düzenlenen yemekte, şehit ve gazi yakınları ile bir araya geldi.

Bursa Vali yardımcıları kimler?

VALİLİK

 • Yöneticilerimiz. Vali Yardımcıları Kaymakamlar. Furkan ÖZTÜRK. Ahmet Faruk BEYAZIT. Recep ÖZTÜRK. Ayhan TERZİ Mehmet Naim AKGÜL. Ali PARTAL.
 • Valilik Birimleri.
 • 2021 Bursa Valisi Kimdir?

  Yakup Canbolat, 1969 yılında Çorum’un Alaca İlçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta eğitimini Alaca’da tamamladı. 1991 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü tamamladı.

  Bursa kaymakamı kimdir?

  1968 yılında Söke’de doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Söke’de tamamladı. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

  Kaymakam maaşı ne kadar?

  Kariyerinde Maaşlar

  See also:  universite 2 tercihleri ne zaman?
  EN DÜŞÜK ORTALAMA
  Kaymakam 19.000 22.920

  Mehmet Naim Akgül kimdir nerelidir?

  Aslen Rizeli olan Mehmet Naim Akgül, 1987 yılında doğdu. 2010 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 2011 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Yüksek Lisansa başladı.

  Bursa Valiliğin ismi ne?

  Vali Yakup Canbolat son olarak 26 Ekim 2018 tarihli ve 2018/202 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Bursa Valiliğine atanarak 07 Kasım 2018 tarihinde göreve başlamıştır. Bursa Valisi Canbolat evli olup, iki çocuk, bir gelin ve bir torun sahibidir.

  Halil Serdar Cevheroğlu kimdir?

  1991 yılında A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun oldu. 1992 yılında Bursa Kaymakam Adaylığı unvanı ile memuriyete başladı. Sırası ile Edirne – Süloğlu, Adıyaman Tut ilçesi, Kastamonu – Devrekani, Trabzon – Yomra ilçelerinde ve Malatya – Yeşilyurt ilçesi nde Kaymakam olarak görev yaptı.

  Kaymakam hangi yeri yönetir?

  Kaymakam, ilçede Hükümetin temsilcisidir. İlçenin genel idaresinden kaymakam sorumludur. Bakanlıkların kuruluş kanunlarına göre ilçede lüzumu kadar teşkilatı bulunur. Bu teşkilat (Dördüncü maddenin son fıkrasında belirtilen adli ve askeri teşkilat hariç) kaymakamın emri altındadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector