Yenitepe Izmir Ne Zaman Teslim?

Projede konutların büyüklükleri 63 metrekare ile 161 metrekare arasında değişiyor. Mart 2019’da teslim edilmesi planlanan Yenitepe İzmir Evleri’nde daire sahiplerine havuzlar, spor sahaları, çocuk oyun alanları ve SPA merkezi gibi alanlar sağlanıyor.

Yenitepe nereye bağlı?

Yenitepe, Çayeli

Yenitepe
Ülke Türkiye
İl Rize
İlçe Çayeli
Coğrafi bölge Karadeniz Bölgesi

Izmir Yenitepe hangi ilçede?

Yenitepe İzmir, İzmir, Karabağlar, İhsan Alyanak | Endeksa.

Yenitepe izmir kimin?

55 bin metrekare arsa alanına sahip Yenitepe İzmir Konutları Nuhoğlu İnşaat, Aybar İnşaat ve Alt ve Üst Yapı İnşaat San. Tic. A.Ş tarafından inşa ediliyor.

Yenitepe izmir hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları YENİTEPE İzmir Satış Ofisi yakınından geçiyor: 253, 691.

Nuhoğlu inşaat sahibi kimdir?

Ali Nuhoğlu, 1986 yılında aile fertleri ile birlikte Nuhoğlu İnşaat’ı kurdu. İstanbul, Ankara, Irak-Bağdat ve Erbil, Libya-Trablus, Kazakistan-Almaata ve Katar’da ofis açtı. Nuhoğlu İnşaat’ta Yönetim Kurulu Başkanı olan Ali Nuhoğlu, evli ve 3 çocuk babası.

Yenitepe izmir hangi mahallede?

İzmir Karabağlar Mevkii’de yükselen Yenitepe İzmir Evleri açık-kapalı otopark, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness, basketbol sahası gibi özellikler de sunuyor. 55 bin metrekare arsa alanına sahip Yenitepe İzmir Evleri, 20 blok olarak yükselecek.

Nuhoğlu inşaat battı mı?

Geçen yılın Ekim ayında da konut sektörünün önemli şirketlerinden Nuhoğlu İnşaat ile ilgili konkordato kararını duyurmuştuk. İSTANBUL – Geçen yılın Ekim ayında da konut sektörünün önemli şirketlerinden Nuhoğlu İnşaat ile ilgili konkordato kararını duyurmuştuk.

Karşıyaka’dan izmir fuara nasıl gidilir?

Karsiyaka bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Fuar İzmir adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 125, 147, 515, 78, 912.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.

Izban ile fuara nasıl gidilir?

Semt Garajı İstasyonu’muz, Fuar İzmir’e en yakın raylı sistem aktarma istasyonudur. Buradan ESHOT’un 610 numaralı otobüsüne aktarma yaparak çok kısa bir sürede Fuar İzmir’e “merhaba” diyebilirsiniz. Halkapınar İstasyonu’ndan ise yine ESHOT’un 630 numaralı otobüsü sizi Fuar İzmir’e götürür.

See also:  Izmir Hangi Antlaşmadan Sonra Işgal Edildi?

Konaktan fuara nasıl gidilir?

Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İzmir Enternasyonal Fuarı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 253, 681, 691, 912, 921.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Metro: İZMIR METROSU.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector