Yeni Tepe Izmir Nerede?

Yenitepe İzmir nerede? Yenitepe İzmir projesi İzmir’in Uzundere mevkiinde hayata geçiriliyor. Proje havaalanına 10 dakika, İzmir Yeni Fuar Alanı’na 3 dakika, şehir merkezine 15 dakika uzaklıkta konumlandırılıyor.

Izmir Yenitepe hangi semtte?

yenitepe izmir evleri nerede Haberi

Yenitepe İzmir projesinde teslimler Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek.Konutlarla beraber ticaret alanlarına da yer verilen proje İlbak güvencesiyle İzmir Karabağlar Mevkii’de hayata geçirildi.

Yenitepe izmir hangi mahallede?

İzmir Karabağlar Mevkii’de yükselen Yenitepe İzmir Evleri açık-kapalı otopark, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness, basketbol sahası gibi özellikler de sunuyor. 55 bin metrekare arsa alanına sahip Yenitepe İzmir Evleri, 20 blok olarak yükselecek.

Yenitepe izmir ne zaman teslim?

Daire Sayısı 1533. Daire m² Aralıkları 65 – 165 m² Proje Başlangıç Ağustos 2017. Teslim Tarihi 2020 2. çeyrek.

Yenitepe izmir hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları YENİTEPE İzmir Satış Ofisi yakınından geçiyor: 253, 691.

Yenitepe nereye bağlı?

Yenitepe, Çayeli

Yenitepe
Ülke Türkiye
İl Rize
İlçe Çayeli
Coğrafi bölge Karadeniz Bölgesi

Nuhoğlu inşaat sahibi kimdir?

Ali Nuhoğlu, 1986 yılında aile fertleri ile birlikte Nuhoğlu İnşaat’ı kurdu. İstanbul, Ankara, Irak-Bağdat ve Erbil, Libya-Trablus, Kazakistan-Almaata ve Katar’da ofis açtı. Nuhoğlu İnşaat’ta Yönetim Kurulu Başkanı olan Ali Nuhoğlu, evli ve 3 çocuk babası.

Karşıyaka’dan izmir fuara nasıl gidilir?

Karsiyaka bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Fuar İzmir adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 125, 147, 515, 78, 912.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.

Konaktan fuara nasıl gidilir?

Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İzmir Enternasyonal Fuarı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 253, 681, 691, 912, 921.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Metro: İZMIR METROSU.
See also:  Izmir Martı Nasıl Binilir?

Izmir Fuar nasıl gidilir?

Semt Garajı İstasyonu’muz, Fuar İzmir’e en yakın raylı sistem aktarma istasyonudur. Buradan ESHOT’un 610 numaralı otobüsüne aktarma yaparak çok kısa bir sürede Fuar İzmir’e “merhaba” diyebilirsiniz. Halkapınar İstasyonu’ndan ise yine ESHOT’un 630 numaralı otobüsü sizi Fuar İzmir’e götürür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector