Webhelp Izmir Ne Iş Yapar?

2018 Avrupa Sektör Lideri Webhelp, dijital, sosyal ve geleneksel sesli iletişim kanalları aracılığıyla “Çok Kanallı İletişim Merkezi, Telesatış, Tahsilat Yönetimi, Sosyal Medya ve Dijital İletişim, Teknik Destek, 7/24 Yol Yardım ve Asistans” gibi hizmetler veren, global bir BPO (iş süreçlerinde dış kaynak kullanımı)

Webhelp maaşları ne zaman yatar?

Webhelp’te Maaşınız Her Zaman Gününde Yatar!

Maaşlar her ayın 5’inde maaş hesabınıza aktarılır.

Webhelp ne Sektörü?

Webhelp olarak Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen e-ticaret firmalarına çok kanallı hizmet sunmaktayız.

Webhelp kaç kişi çalışıyor?

Dış kaynak hizmet sağlayıcısı Webhelp’in Türkiye’de 12 binden fazla kişiyi istihdam ettiğini belirten Duha, ‘Önümüzdeki 4 yıl içinde Türkiye’deki çalışan sayısını 20 binin üzerine taşıyacağımızı düşünüyoruz.

Webhelp çağrı merkezi hangi illerde var?

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Dünyada, 35 ülkede 50.000 kişilik güçlü kadrosu ile hizmet veren Webhelp, Türkiye’de İstanbul, İzmir, Bingöl, Yozgat ve Van olmak üzere toplam 5 şehirde, 4.000’i aşkın çalışan ile müşteri deneyiminde fark yaratmaya devam etmektedir.

Webhelp nasıl bir firma?

yaklaşık 6 ay danışmanlık hizmeti ve eğitim verdiğim, paris merkezli, çok uluslu call center hizmeti veren bir şirkettir.

Webhelp amacı nedir?

2018 Avrupa Sektör Lideri Webhelp, dijital, sosyal ve geleneksel sesli iletişim kanalları aracılığıyla “Çok Kanallı İletişim Merkezi, Telesatış, Tahsilat Yönetimi, Sosyal Medya ve Dijital İletişim, Teknik Destek, 7/24 Yol Yardım ve Asistans” gibi hizmetler veren, global bir BPO (iş süreçlerinde dış kaynak kullanımı)

Webhelp Markasinin imza mottosu nedir?

Müşteri deneyimi ve iş çözümlerinde Avrupa lideri olan Webhelp, “işimize insani bir dokunuş katmak” olarak tanımlanan vizyonunu, yepyeni bir marka kimliği ve imza ile tüm dünyada duyurdu.

Webhelp Türkiye kaç çalışanı var?

Webhelp 51 ülkede 75 binden fazla çalışanı ve binden fazla iş ortağı ile 30’dan fazla dilde hizmet veriyor. Yakın zamanda operasyon alanını Türkiye’de de genişleten şirket, 10 binden fazla çalışanı ve 100’den fazla iş ortağı ile 9 dilde markalara ve e-ticaret devlerine hizmet veriyor.

See also:  2018 universite sonuclari ne zaman aciklaniyor?

Çağrı merkezi mülakat soruları nelerdir?

genel Çağrı Merkezi Mülakat Soruları

 • Genel Mülakat Soruları
 • Bana kendinden bahset.
 • 2. Son İşinizden Neden Ayrıldınız?
 • 3. Neden Şirketimizde Çalışmak İstiyorsunuz?
 • Güçlü ve Zayıf Yönleriniz nelerdir?
 • Bizim için hangi sorularınız var?
 • İnsanlarla İletişim Kurmaktan Hoşlanır mısınız?
 • Webhelp kaç lokasyon var?

  Webhelp Türkiye olarak İstanbul, İzmir, Bingöl, Yozgat ve Van’da toplam 5 lokasyon ve 7.000 çalışanımızla müşterilerimize katma değerli hizmetler sunmaktayız.

  Webhelp kime ait?

  Bize bugün de hala liderlik eden Oliver Duha, Webhelp’i Frédéric Jousset ortaklığıyla kurdu.

  Teleperformance hangi illerde var?

  Teleperformance Türkiye, 1995 yılından bu yana İstanbul, Uşak, Antalya ve Balıkesir’deki 5 lokasyonunda, 5.000’e yakın yetkin etkileşim uzmanıyla dünyanın önde gelen kurumlarına; müşteri hizmetleri, müşteri kazanımı, teknik destek, sosyal medya, borç yönetiminin yanı sıra analitik ve dijital dönüşüm projeleri ile eşsiz

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector