Vadi Istanbul Hangi Semtte?

Kagithane bölgesinde bulunan Vadi İstanbul konumuna en yakın minibüs / dolmuş durağı, 11 dk yürüme mesafesindedir.

Vadi istanbul hangi durak?

Zincirlikuyu metrobüs hattından Gayrettepe- Hacıosman metro hattına geçiş yapın. Sanayi mahallesi durağına gelindiğinde Seyrantepe/TT Arena metrosuna aktarma yapın. Seyrantepe’de indikten sonra HAVARAY ile doğrudan Vadi İstanbul’un içine geçiş yapabilirsiniz.

Turkcell vadiye nasıl gidilir?

ULAŞIM. Levent ve Maslak’ın hemen yanı başındaki Vadistanbul’da yer alan Turkcell Vadi’ye toplu taşıma ile en kolay yoldan, Havaray ile ulaşabilirsiniz. Havaray ile Seyrantepe Metrosu’ndan Vadistanbul AVM’ye 3 dakikada erişim sağlanabiliyor.

Vadi istanbul un sahibi kim?

Artaş, Evyap ve İnvest ortaklığıyla hayata geçirilen Vadistanbul Alışveriş Merkezi, toplam 103 bin m² büyüklüğündeki kiralanabilir alanıyla Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri…

Vadi istanbul avm hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Vadi Istanbul Avm yakınından geçiyor: 41E, 41Y, 47F, 47L, 48L.

Vadistanbul Havaray ücretli mi?

Havaray ücretli mı? Şu anda Havaray ‘ın ücretsiz olduğunu söyleyen Vadistanbul AVM Genel Müdürü Özgen Özyurt, “Bu hizmeti biz sunuyoruz.

Vadistanbul Havaray nereye gidiyor?

Vadistanbul Havaray projesi, Artaş-Aydınlı-Invest-AFK Adi Ortaklığı tarafından, Sarıyer Cendere Vadisi ve Seyrantepe İstasyonu- TT Arena Stadyumu güzergahı arasına yapılacak.

Vadi istanbul Havaray çalışıyor mu?

Türkiyenin ilk havarayını kullanarak Seyrantepe Metro İstasyonu’ndan yapacağınız aktarma ile Vadistanbul’a kolayca ulaşabilirsiniz.

Seyrantepe hangi metro?

M2 (Yenikapı – Hacıosman & Sanayi Mahallesi – Seyrantepe) Metro Hattı, İstanbul’da yer alan metro hatlarından birisidir. Hattın 17 istasyonu olup, Haliç Metro Köprüsü üzerinde yer alan Haliç Metro İstasyonu haricindeki 16 istasyon yer altında yer almaktadır.

Vadi istanbul Havaray nedir?

Seyrantepe Metro İstasyonu’yla Vadistanbul’u birbirine bağlayan ve Türkiye’nin özel sektör yatırımı olan “Havaray hattı”, Vadistanbul projesini şehrin ana merkezini birbirine bağlıyor.

See also:  Izmir Birgi Köyü Nerede?

Artaş inşaat sahibi kim?

Süleyman Çetinsaya tarafından 1977 yılında kurulan ARTAŞ Grubu, inşaat sektöründe 40 yılı aşkın bilgi ve birikime sahiptir. Grup; gayrimenkul, perakende ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Vadi istanbul kaç yılında yapıldı?

Toplam 8 bloktan meydana gelen etabın teslimi 2014 yılının Kasım ayında gerçekleşecek. Projede ikinci etap ise Mayıs 2015 tarihinde tamamlanacak. Arsa hariç 1 milyar 500 milyon liralık yatırım değeriyle inşa edilen Vadi İstanbul projesi tamamlandığında 35 bin kişiye ev sahipliği yapacak.

Süleyman Çetinsaya kim?

aslen kayserili olan iş adamı. 1954 doğumlu kayseri’li iş adamı. inşaat sektöründe çalışıyor. artaş grubu ve avrupa konutları’nın sahibi. başarılı büyük projelere imza atmış ama mütevazi. sektörde güvenilen bir kişilik.

Kanyon AVM için hangi metro durağı?

METRO İLE:

Metrodan Levent durağında inerek Kanyon’a ulaşabilirsiniz.

Havaray ne kadar?

15 Milyon Euro yatırım ile Türkiye’de bir ilk ve tek olan Havaray hattı Vadistanbul AVM’ye kolay ulaşım sağlayacak. Artaş Grup’un 120 milyon TL’lik yatırım desteğiyle hayata geçirilen Havaray projesi 2 istasyondan oluşacak ve seyahat süresi 2.63 dakika olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector