Snooker Antalya Kim Kazandı?

Judd Trump, Antalya’da şampiyonluğa uzanan isim oldu.

Snooker Dünya Şampiyonu kim oldu?

Yedinci kez dünya şampiyonu

Dünya Snooker Şampiyonası finalinde dünya bir numarası Ronnie O’Sullivan Judd Trump’ı devirerek kariyerinin sekizinci finalinde yedinci şampiyonluğunu kazandı.

Antalya snooker 2022 hangi otelde?

7-13 Mart 2022 tarihleri arasında Antalya’da, Nirvana Cosmopolitan otel’de, World Snooker Tour Nirvana Turkish Masters ismiyle gerçekleştirilecek Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası profesyonel snooker turnuvasının startı verildi.

Snooker Antalya 2022 nerede yapılacak?

World Snooker Federasyonu ile Türkiye Bilardo Federasyonu iş birliğinde World Snooker Tour (WST) Nirvana Turkish Master’a 7-13 Mart Tarihlerinde Antalya’da Nirvana Cosmopolitan Hotel ev sahipliği yapacak.

Snooker Antalya 2022 Final saat kaçta?

Final Akşam Seansı – Snooker Nirvana Turkish Masters etkinliği/program, saat 20:00 başlayacak.

Snooker Dünya Şampiyonu Kim Oldu 2022?

YEDİNCİ KEZ DÜNYA ŞAMPİYONU OLDU

Ronnie O’Sullivan sırasıyla 2001, 2004, 2008, 2012 2013, 2020 ve 2022 tarihlerinde şampiyon oldu.

2021 snooker Dünya Şampiyonu kim oldu?

2021 Snooker Dünya Şampiyonası, her sene olduğu gibi bu sene de İngiltere’nin Sheffield şehrindeki, Crucible Tiyatrosu’nda gerçekleştirildi. 17 Nisan – 3 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen organizasyonda kazanan, “The Jester from Leicester” lakaplı eski dünya şampiyonlarından Mark Selby oldu.

Snooker hangi otelde?

Organizasyonun 7-13 Mart’ta Antalya’da Nirvana Cosmopolitan Hotel Cosmos Performance Hall’de yapılacağını bildiren Ercan, destekte bulunanlara teşekkür etti. Kilit Group Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Kilit de böyle bir organizasyona ev sahipliği yaptıkları için gururlu olduklarını söyledi.

Snooker 2022 Dünya Şampiyonası Ne Zaman?

16 nisan – 2 mayıs tarihleri arasında her zaman olduğu gibi crucible theatre’da gerçekleştirilecek olan etkinlik.

Snooker Antalya Yarı Final Maçı Ne Zaman?

World Snooker Federasyonu ile Türkiye Bilardo Federasyonu iş birliğinde World Snooker Tour (WST) Nirvana Turkish Master’a 7-13 Mart Tarihlerinde Antalya’da Nirvana Cosmopolitan Hotel ev sahipliği yapacak.

See also:  Bursa Togg Fabrikası Ne Zaman Açılacak?

Snooker Türkiye final ne zaman?

1. ETAP : 28 Haziran – 06 Temmuz 2022 Tarihlerinde Frame Snooker & Pool Academy Salonunda yapılacaktır. (İstanbul Avrupa Yakası Şişli Semti.) FİNAL ETABI : EKİM AYI ( Tarihler daha sonra bildirilecektir.)

Nirvana Turkish Masters Final Maçı Ne Zaman?

Final – Snooker Nirvana Turkish Masters 13.03.2022 Pazar günü yayınlanıyor. Progarmı/Etkinliği TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız yayınlıyor

Snooker Antalya Final saat kaçta?

Salı 21.45’teki mücadeleyi TRT

Wst bilardo nasıl oynanır?

Snooker, 22 topla oynanan, Britanya’da popüler olan bir bilardo türüdür. Oyunun amacı çuha kaplı masadaki topları isteka kullanarak masanın her köşesinde dört tane ve uzun kenarın ortasında iki tane olmak üzere 6 tane deliğe belli kurallara ve sıralamaya bağlı kalarak sokmaktır.

Snooker da kesildi ne demek?

ve geldik oyuna adını veren snooker’a. snooker, oyuncunun vurması gereken hedef topu doğrudan göremediği hallerde söz konusu olur. yani beyaz top bantları dolaşmadan hedef topu göremiyorsa bu durumda rakibe ‘snooker bırakılmış’ olur. snooker bırakılan oyuncu, diğer toplara değmeden hedef topa değmelidir aksi takdirde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector