Sky Tower Bursa Ne Zaman Bitecek?

Sky Group imzası ile hayata geçirilen Sky Tower Bursa projesi teslimlerinin Mayıs 2019’da yapılması bekleniyor. 10 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Sky Tower Bursa projesi Bursa Osmangazi’de 102 adet ofisten oluşuyor.

Sky Tower kimin?

Projenin dış cephesi, teknik tesisatları, ince işleri ve geri kalan tüm diğer işleri SKY TOWER’ın arazi sahibi olan S.S.TEKMENLER GAYRİMENKUL İŞLETME KOOPERATİFİ tarafından üstlenilmiştir. TEKMENLER KOOPERATİFİ; Güçlü iş ortaklarının farklı alanlardaki tecrübelerinin birleşimi ile ortaya çıkmış bir yapıdır.

Sky Tower kaç katlı?

Proje, 3 Bodrum kat + zemin kat + asma kat + 30 normal kattan oluşmakta olup toplam bina yüksekliği bodrum katlar dahil 150 metredir. Yapı 10 metre yüksekliğinde cadde mağazaları ve 4 metre yüksekliğindeki modüler ofis katlarından oluşmaktadır.

Atilla Celep kimdir?

Atilla Celep – Yönetim Kurulu Üyesi – S.S. Tekmenler Gayrimenkul İşletme Kooperatifi | LinkedIn.

Tower Plaza neden kapandı?

Bursa’da, ruhsat sorunu nedeniyle yirmi yılı aşkın süredir boş duran ve yıkılma riski olduğu belirlenen Tower Plaza’nın tıraşlama yöntemi ile yıkım çalışmaları gerçekleştirilmeye başlandı.Yıkımı üstlenen yüklenici firma görevlileri, bina içindeki asma tavanlar, kapı, pencere gibi sistemleri yıktı

Sky Tower kaç metre?

Halen inşası süren Sky Tower, Bursa’nın hem en yüksek hem de baret kazık temel sistemiyle yapılan ilk binası olacak. İş ve sosyal yaşamı buluşturan bir merkez olarak tasarlanan 129 metre yüksekliğindeki iş kulesi, tümüyle doğa dostu.

Bursa’da en yüksek binası kaç katlı?

Taşyakan İnşaat tarafından inşa edilen Central Balat, 149 metrelik boyuyla, Bursa’nın en yüksek yapısı olma unvanına sahip.

En yüksek binası nerede?

Dünyanın Dubai’de inşa edilen en yüksek binası törenle açıldı. Finansal krizin ve çöllerin ortasında yükselen 200 katlı dev bina, Tayvan’daki Taipei 101 binasının rekorunu da elinden aldı. Uzmanlara göre, Burj Dubai’nin yükseklik rekoru en az 10 yıl boyunca kırılamayacak.

See also:  Okul Nakil Işlemleri Hangi Günler Yapılır?

Tower Plaza ne zaman yapıldı?

BURSA – Stadyum Caddesi’nde 1990 yılında 38 bin metrekare alan üzerine yapılan Tower Plaza ile ilgili tartışmalar daha inşaat aşamasında başlamıştı.

Tower Plaza ne zaman açıldı?

Bursa’nın Osmangazi ilçesi Altıparmak Mahallesi Stadyum Caddesi’nde 1990 yılında 38 bin metrekare alan üzerine yapılan Tower Plaza ile ilgili tartışmalar, inşaat aşamasında başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector