Mistral Izmir Sahibi Kim?

Mistral Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Önder Türkkanı, ortakları arasında Lucien Arkas, Haydar İnaç, Tufan Ünal, Erdoğan Atay Holding, Deniz Barçın gibi önemli işadamları ve şirketlerden oluşan 30’a yakın ortağın bulunduğu proje için, ‘İlk projemiz Mistral İzmir ile mimarisi, kalitesi ve yaşam tarzıyla iz bırakacak

Mistralin sahibi kim?

Mistral GYO kimin Haberi

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası’nın (TSKB) liderliğini ve Yatırım Finansman Menkul Değerler’in (YFAŞ) eş liderliğini üstlendiği İzmir’in önde gelen işadamlarının ortaklığı ile kurulan Mistral GYO halka açılıyor.

Mistral Tower kim yaptı?

projeyi gerçekleştiren miray inşaat aynı zamanda bayraklı tower’ın da kavuklar ile ortak yüklenici firması. bayraklı adliyesi’nin hemen önüne yapılan kuleler. baya baya güzel olacağa benziyor, inşaat baya hızlı devam ediyor. bayraklı tower, folkart towers ve mistral towers can oluyor/olacak izmir köyüne.

Haydar inaç kimdir?

MİRAY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Haydar İnaç, “Mistral projesinde 110 konut var. Ve ayrıca 110 odalı bir otelimiz var. İzmir’deki ilk ve tek kompozit yapı. Depreme karşı en sağlam yapı, aynı zamanda iç alanları daha geniş yapıyor bu malzemeler.

Mistral ne zaman yapıldı?

İlk olarak 2010 yılında yapılması planlanan inşaat, 2014 yılında İzmir’in ‘gökdelen patlaması’ sırasında başladı ve 2017 yılında tamamlandı.

Msgyo sahibi kimdir?

Mistral Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Msgyo genel kurul ne zaman?

Mistral GYO. Şirketimizin 2021 yılına ait Olağan Genel Kurul Toplantısı, gündemdeki maddeleri görüşüp karara bağlamak için 30/05/2022 günü saat 14.00’te “Four Points by Sheraton Hotel, Çınarlı Mah.Ankara Asfaltı Cad.No :17/A 35110 Konak/İzmir Kat:10 Çeşme Salonu” adresinde yapılacaktır.

Mistral ofis kulesi kimin?

Arkas Holding’in Başkanı Lucien Arkas başta olmak üzere 30 İzmirli işadamının ortağı olduğu Mistral Yapı, Divan Grubu’nun işleteceği ikinci projeyi Bayraklı’da başlatıyor.

See also:  Izmir Altılısı Ne Kadar Verdi?

Mistral nereden nereye eser?

Mistral ya da mistral rüzgârları, Fransa’nın Provence bölgesinde kuzeybatıdan Rhône ve Durance vadileri’ni izleyerek Akdeniz kıyılarına doğru kışın ve ilkbaharda esen soğuk ve kuru rüzgârlardır. Soğuk yerel rüzgârlar grubuna dâhil edilirler. Alize rüzgârlarının tersi özellik gösterirler.

Mistral izmir içinde ne var?

Mistral İzmir, Konak

Proje bir konut kulesi, bir ofis kulesi ve bu kulelerin altında bulunan ticari ünitelerden oluşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector