Mistral Izmir Kimin?

Mistral Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Önder Türkkanı, ortakları arasında Lucien Arkas, Haydar İnaç, Tufan Ünal, Erdoğan Atay Holding, Deniz Barçın gibi önemli işadamları ve şirketlerden oluşan 30’a yakın ortağın bulunduğu proje için, ‘İlk projemiz Mistral İzmir ile mimarisi, kalitesi ve yaşam tarzıyla iz bırakacak

Mistral izmir kim yaptı?

Arkas CEO’su Önder Türkkanı’nın Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yaptığı Mistral Yapı, İzmir’in ofis, rezidans ve oteli birleştiren mimarisiyle fark yaratan bir projesi oldu.

Mistral izmir içinde ne var?

Mistral İzmir, Konak

Proje bir konut kulesi, bir ofis kulesi ve bu kulelerin altında bulunan ticari ünitelerden oluşmaktadır.

İzmir Mistral ne zaman yapıldı?

İlk olarak 2010 yılında yapılması planlanan inşaat, 2014 yılında İzmir’in ‘gökdelen patlaması’ sırasında başladı ve 2017 yılında tamamlandı.

Önder Türkkanı kimdir?

21 yıl finans sektöründe, TEB Genel Müdür Yardımcılığı, TEB Grubu’nun Leasing, Faktoring ve Sigorta şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunduktan sonra 2001 yılından bu yana Arkas Holding’de Mali İşler Grup Başkanı ve Arkas Holding İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktaydı.

Haydar inaç kimdir?

MİRAY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Haydar İnaç, “Mistral projesinde 110 konut var. Ve ayrıca 110 odalı bir otelimiz var. İzmir’deki ilk ve tek kompozit yapı. Depreme karşı en sağlam yapı, aynı zamanda iç alanları daha geniş yapıyor bu malzemeler.

Mistral ofis kulesi kimin?

Arkas Holding’in Başkanı Lucien Arkas başta olmak üzere 30 İzmirli işadamının ortağı olduğu Mistral Yapı, Divan Grubu’nun işleteceği ikinci projeyi Bayraklı’da başlatıyor.

Folkart Towers kaç metre?

İnşaatı 2014 yılında tamamlanmış Avrupa’nın en yüksek beşinci ikiz kuleleri olan Folkart Towers, 27.000 m² arsa üzerine planlanmış 150.000 m²’lik kapalı inşaat alanıyla 200 metre yüksekliğinde, 45’er katlı 2 kuleden oluşmaktadır.

See also:  Halk Eğitim Kursları Ne Zaman Açılıyor?

Mistral ne anlama gelir?

Mistral ya da mistral rüzgârları, Fransa’nın Provence bölgesinde kuzeybatıdan Rhône ve Durance vadileri’ni izleyerek Akdeniz kıyılarına doğru kışın ve ilkbaharda esen soğuk ve kuru rüzgârlardır. Soğuk yerel rüzgârlar grubuna dâhil edilirler. Alize rüzgârlarının tersi özellik gösterirler.

İzmir Novus Tower kaç katlı?

Adnan Kılıçoğlu İnşaat ve Katal İnşaat tarafından hayata geçirilen Novus Ventus projesi Bayraklı’da 7 bin 993 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 32 ve 33 katlı iki kuleden oluşan projede 240 ofis ve 14 dükkan yer alıyor.

İzmir’in en yüksek binası kaç kattır?

Zorlu Konak projesi hayata geçirildiğinde İzmir’in en yüksek binası unvanı elinde bulunduran 46 kat ve 210 metre yüksekliğindeki Ege Perla ile 45 kat ve 200 metre yüksekliğindeki Folkart Towers’ı geride bırakarak İzmir’in en yüksek binası unvanını eline alacak.

İzmir Bayraklı Tower kaç katlı?

Betonarme + Çerçeveli, Perdeli Sistem Yaklaşık 6840 m2’lik arsa üzerinde 3 bodrum + 24 katlı olarak inşa edilen yapı, 97 metre yüksekliğindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector