Medicana Izmir Ne Zaman Açılacak?

Medicana Sağlık Grubu’nun, sağlık alanında 30 yıla yaklaşan hastanecilik deneyimini aktardığı Medicana International İzmir Hastanesi, İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 98. Yıldönümüne denk gelen 9 Eylül tarihinde, İzmir ve Ege Bölgesi’ne hizmet vermeye başladı.

Izmir Medicana Hastanesi sahibi kimdir?

Medicana Sağlık Grubu’nun kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bozkurt, halihazırda yılda üç milyon hasta kabul ettiklerini söyleyerek, “Yeni yatırımlarımızla birlikte yılda baktığımız hasta sayısı 5 milyona ulaşacak” dedi.

Medicana izmir SGK geçiyor mu?

Medicana Sağlık Grubu’nun diğer tüm hastanelerinde olduğu gibi SGK ve özel sigorta şirketleri ile anlaşmalı olarak sağlık hizmeti sunuyor. Medicana International İzmir Hastanesi, uluslararası hastaların multidisipliner sağlık alanlarındaki tedavilerinde de önemli bir merkez olarak çıtayı üst sıralara yerleştiriyor.

Medicana Hastanesi ortakları kimler?

SADECE MEDICANA KALDI

Alman Hastaneleri’nin sahibi Universal Grubu’nun yüzde 26 hissesinin sahibi de bir Dünya Bankası kuruluşu olan IFC ile uluslararası yatırımcılar ADM Capital ve PGGM konsorsiyumu. Bu beş büyük hastane zinciri arasında yer alan Medicana Hastaneler Grubu ise şimdilik yüzde 100 Türk sermayeli.

Medicana Hastanesi sahibi Hüseyin Bozkurt nereli?

Medicana Grup yönetim Kurulu başkanı Dr. Hüseyin Bozkurt, 1962 yılında İstanbul’da doğdu. Evli ve iki çocuk babası. Liseyi Pertevniyal Lisesi’nde tamamlayan ve bir süre mimarlık alanında üniversite eğitimi alan Bozkurt; İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Mezunu.

Hüseyin Bozkurt hangi partiden?

Hüseyin Boz kimdir? 3 Mayıs 2018’den beri Çankırı Belediye Başkanı olarak görev yapan Hüseyin Boz, 2019 yerel seçimlerinde de Ak Parti Çankırı Belediye Başkan Adayı oldu.

Medicana Hastanesi Hangi grubun?

Medicana Sağlık Grubu, Türkiye genelinde, İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa olmak üzere 7 ilde 14 hastane ile hastalarına sağlık hizmeti sunmaktadır.

See also:  universite e kayit icin ne gerekli?

Medicana SGK anlasmali mi?

Kasım ayı itibariyle hasta kabulüne başlayan Medicana International Ankara Hastanesi’nin tüm branşlarda SGK anlaşması bulunuyor.

Medicana sigorta karşılıyor mu?

Koalay aracılığı ile poliçe satın alanlar Medicana’nın SGK anlaşması ile hastalarına sunduğu fırsatların yanında, ekstra çok özel teklifler ve avantajlardan da yararlanıyorlar.

Medicana hangi sigorta ile anlaşmalı?

 • AEGON HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş. Randevu Al.
 • ALLIANZ SİGORTA A.Ş. Randevu Al.
 • ANA SİGORTA A.Ş. Randevu Al.
 • ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ Randevu Al.
 • ANKARA ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ Randevu Al.
 • AXA SİGORTA A.Ş. Randevu Al.
 • BUPA ACIBADEM SİGORTA A.Ş. Randevu Al.
 • CİGNA SAĞLIK HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş. Randevu Al.
 • Medicana Genel Müdürü Kimdir?

  Medicana Sağlık Grubu – Medicana Sağlık Grubu CEO’su Reha Özkaya, 2020 Hedeflerini Paylaştı! | Facebook| By Medicana Sağlık Grubu.

  Medicana Ataşehir sahibi kimdir?

  Medicana Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hüseyin Bozkurt:’Burayı sadece Ataşehir’e değil, tüm Türkiye’ye ve hatta Avrupa’ya hizmet verecek bir hastane olarak planladık. Havalimanına yakın konumu ve bina özellikleriyle bu hastanenin toplam cirosunun yarısını uluslararası hastalardan sağlayacağını düşünüyoruz.

  Hüseyin Bozkurt Ne doktoru?

  Bir süre mimarlık eğitimi aldıktan sonra, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne girerek meslek yaşamına Diş Hekimi olarak başlamış Dt. Hüseyin Bozkurt.

  Dr Hüseyin Sancar Bozkurt hangi hastanede?

  Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi | Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Sancar BOZKURT.

  Beylikdüzü Medicana Hastanesi sahibi kimdir?

  Hüseyin BOZKURT Yönetim Kurulu Başkanı

  Medicana satıldı mı?

  Acıbadem Grubu, Medicana Sağlık Grubu’nu satın alıyor!

  Acıbadem Grubu, Medicana Sağlık Grubu’nu satın alıyor.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector