Medicana Izmir Hangi Otobüs Gider?

984 nolu belediye otobüsü ile F.Altay’ a gidilir. F. Altay da Balçova’dan kalkan 169 nolu Belediye otobüsüne binilir ve Halkapınar Aktarma istasyonunda inilir. Halkapınar İzban Metro aktarma istasyonu Medicana İzmir hastanesine yürüyerek 8 – 9dk, ticari taksiyle 5dk’dır.

Medicana hangi istasyon?

medicana hastanesi konumuna en yakın duraklar: Odunluk İstasyonu – D0185 96 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesinde. Odunluk İstasyonu – D0085 217 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesinde.

Medicana hangi metro durağında?

Metro ile geliyorsanız, Uludağ Üniversite istikametine doğru 2 numaralı metroya binerek Odunluk durağında indiğinizde hastanemizi göreceksiniz. Özel araç ile ulaşım; Bursa istikametine doğru yolu takip ettiğiniz zaman yol kenarında olan hastanemizi göreceksiniz.

Izmir Medicana Hastanesi sahibi kimdir?

Medicana Sağlık Grubu’nun kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bozkurt, halihazırda yılda üç milyon hasta kabul ettiklerini söyleyerek, “Yeni yatırımlarımızla birlikte yılda baktığımız hasta sayısı 5 milyona ulaşacak” dedi.

Izmir Medicana hangi semtte?

Medicana Sağlık Grubu İzmir’deki ilk hastanesini Konak’ta hayata geçiriyor. 36 bin 270 metrekare arsa alanına sahip olan hastane için zemin çalışmaları devam ediyor.

Medicana hangi metroya yakın?

Medicana hangi metro? M5, İstanbul bölgesinde bulunan Medicana Çamlıca konumundan geçen ilk Metro aracıdır.

Medicana Hastanesi hangi illerde var?

Medicana Sağlık Grubu, Türkiye genelinde, İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa olmak üzere 7 ilde 14 hastane ile hastalarına sağlık hizmeti sunmaktadır.

Medicana Hastanesinde muayene ücreti ne kadar?

Medicana Bursa Hastanesi Muayene Ücreti

16 Mayıs 2022 tarihinde saat 19.40 da 0850 4606334 numaralı Medicana Hastanesi iletişim hattını aradığımda muayene ücretinin 265 TL olduğu söylendi.

Medicana SGK ile anlaşması var mı?

Kasım ayı itibariyle hasta kabulüne başlayan Medicana International Ankara Hastanesi’nin tüm branşlarda SGK anlaşması bulunuyor.

See also:  Izmir Ot Festivali 2022 Ne Zaman?

Hüseyin Bozkurt hangi partiden?

Hüseyin Boz kimdir? 3 Mayıs 2018’den beri Çankırı Belediye Başkanı olarak görev yapan Hüseyin Boz, 2019 yerel seçimlerinde de Ak Parti Çankırı Belediye Başkan Adayı oldu.

Hüseyin Bozkurt kimdir nerelidir?

Medicana Grup yönetim Kurulu başkanı Dr. Hüseyin Bozkurt, 1962 yılında İstanbul’da doğdu. Evli ve iki çocuk babası. Liseyi Pertevniyal Lisesi’nde tamamlayan ve bir süre mimarlık alanında üniversite eğitimi alan Bozkurt; İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Mezunu.

Mehmet Ulvi Ünal Kimdir?

M. Ulvi ÜNAL Medicana International İzmir Hastanesi. Medicana International İzmir Hastanesi’nde Kurucu Genel Müdür olarak görevine devam etmektedir. Medicana Hastaneler Grubunda Tıbbi Direktör ve Beylikdüzü Hastanesi Genel Müdür olarak çalışmıştır.

Medicana İzmir hastanesi ne zaman açıldı?

Türkiye’nin ilk 500 şirketi sıralamasında yer alan Medicana Sağlık Grubu’nun 13. Hastanesi olarak geçtiğimiz yıl 09 Eylül tarihinde hasta kabulüne başlayan Medicana International İzmir Hastanesi, ilk yılını doldurmanın gururunu yaşıyor.

İzmir Medicana Hastanesi ne zaman açılacak?

Medicana Sağlık Grubu’nun, sağlık alanında 30 yıla yaklaşan hastanecilik deneyimini aktardığı Medicana International İzmir Hastanesi, İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 98. Yıldönümüne denk gelen 9 Eylül tarihinde, İzmir ve Ege Bölgesi’ne hizmet vermeye başladı.

Medicana International ne demek?

Medicana International İstanbul Hastanesi teknolojik altyapısı, uzman kadrosu ve modern binasıyla sadece İstanbul ve çevre illerin değil, Orta Doğu, Balkanlar ve Kafkasya’nın da en gelişmiş sağlık merkezlerinden biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector