Mecidiyeköy’Den Istanbul Havalimanına Nasıl Gidilir?

Mecidiyeköy’den İstanbul Havalimanı’na Ticari taksilerle kolay ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Mecidiyeköy’den İstanbul Havalimanı’na Taksilerle yaklaşık yolculuk süresi 45 – 55 dakika civarındadır. Hava ve yol koşullaırna göre değişklik gösterebilir

Mecidiyeköy Yeni havalimanı nasıl gidilir?

Mecidiyeköy’den İstanbul Havalimanı’na H-2 İETT hatlı otobüslerle gidebilirsiniz. H2 İETT havalimanı otobüslerinin ilk durağı Mecidiyeköy Metrobüs Durağı’nın çıkışındaki İETT peronları. H2 hattıyla ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki butona tıklayarak İstanbul Havalimanı İETT Hatları Sayfamıza gidebilirsiniz.

H-2 kaç saat sürüyor?

H-2 MECİDİYEKÖY – İSTANBUL HAVALİMANI: Mecidiyeköy Metrobüs – Çağlayan Yolu – Nurtepe Viyadük – Hasdal – Kemer Yolu – Orman Yolu – Kıyı Emniyeti – İstanbul Havalimanı trafiğin durumuna göre 30 ile 40 dakika arasında gerçekleştiriliyor.

Şişli ile havaalanı arası kaç km?

İstanbul İstanbul Havalimanı ile Şişli İstanbul arası kaç km yaklaşık olarak toplam 42 Kilometre mesafededir. İstanbul İstanbul Havalimanı Şişli İstanbul arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 41 dakika sürecektir.

H-2 otobüs nereden kalkıyor?

H-2 otobüs hattının ilk durağı İstanbul Havalimanı Garaj olup son durağı Mecidiyeköy Metrobüs durağıdır. H-2 (İstanbul Havalimanı Garaj‎→Mecidiyeköy Metrobüs), her gün çalışıyor. Ek bilgi: H-2 hattında 28 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 47 dakika.

H-2 İETT kaç TL?

İstanbulkart ile Tam bilet:7,67 TL olup 2 Tam bilet ücreti 15,34 TL’dir.

H1 kaç dakika sürer?

Ek bilgi: H/1 hattında 40 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 53 dakika.

H 1 kaç saat sürüyor?

H-1 (İETT)

Ek bilgi: H-1 hattında 12 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 41 dakika.

See also:  Adana Bey Mahallesi Nerede?

H-2 kaça kadar çalışıyor?

H/2 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:55’da çalışmaya başlıyor ve 23:15’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Yeni havalimanına nasıl gidilir?

İETT Otobüsleri ile İstanbul Yeni Havalimanı’na Ulaşım

* İETT Belediye Otobüsleri’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-7, H-8 ve H-9 numaralı hatlarını içeren toplam 7 hat ile İstanbul Yeni Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz. * Hat seferlerinin güncel durak ve hareket saatlerini iett.istanbul linkinden görebilirsiniz.

Yeni Havalimani Taksim Taksi kac para?

İstanbul Havalimanı Taksi Ücretleri

Her durumda İstanbul Havalimanı, Arnavutköy semtinde, Taksim bölgesine 40 km uzaklıkta yer aldığından, yaklaşık 40 dakikada gideceğiniz yere varacağınızı ve yaklaşık 15.0€/17.65$ (150₺) ücret ödeyeceğinizi düşünebilirsiniz.

Çağlayan’dan yeni havalimanına nasıl gidilir?

Kağıthane’den İstanbul Yeni Havalimanı’na İETT otobüsleriyle gidebilirsiniz. Mecidiyeköy’den kalkan H-2 İETT hattı otobüsleri, Nurtepe Viyadüğü’nden geçiyor. Siz de Nurtepe-Viyadük İETT Durağı ndan geçen H2 otobüsleriyle İstanbul 3. Havalimanına gidebilirsiniz.

Fatih yeni havalimanı kaç km?

İstanbul Havalimanı Fatih’e yaklaşık 45-50 km mesafede.

Beşiktaş Havaalanı Taksi ne kadar?

Şehrin ana arterlerinden Beyoğlu ve Beşiktaş’tan İstanbul Havalimanı taksi tarifesi 145 TL yazarken, bu ücret Kadıköy’den 168 TL, Şişli’den 147 TL, Esenyurt’tan 155 TL ve Beylikdüzü’nden 154 TL olarak olarak hesaplanıyor. Bu rakamlara yol ve köprü ücretini de ayrıca dahil etmek gerekiyor.

Mecidiyeköy Havalimanı metro hattı ne zaman bitecek?

Hattın Ağustos 2022’de İstanbul Havalimanı’ndan Kâğıthane istasyonuna kadar, 2022’nin sonunda Gayrettepe’ye kadar ve 2023’te Halkalı istasyonuna kadar hizmete girmesi planlanmaktadır.

Istanbul havalimanı taksi ne kadar tutar?

İstanbul Havalimanı taksileri sabit ücret sunmamakta, ücretler taksimetre ile mesafe ve süreye göre belirlenmektedir. Bununla birlikte, yolculuk süresi yaklaşık 33 dakika olurken, yaklaşık 18€/21.18$ (180₺) ücret ödemeniz gerekeceğini hesaplayabilirsiniz.

See also:  Izmir Tepecik Pazarı Hangi Gün?

Beşiktaş Havaalanı Taksi ne kadar?

Şehrin ana arterlerinden Beyoğlu ve Beşiktaş’tan İstanbul Havalimanı taksi tarifesi 145 TL yazarken, bu ücret Kadıköy’den 168 TL, Şişli’den 147 TL, Esenyurt’tan 155 TL ve Beylikdüzü’nden 154 TL olarak olarak hesaplanıyor. Bu rakamlara yol ve köprü ücretini de ayrıca dahil etmek gerekiyor.

H3 İETT nereden kalkıyor?

H-3 (İETT)

H-3 otobüs hattının ilk durağı Gümrük / Halkalı Yönü olup son durağı İstanbul Havalimanı Garaj durağıdır. H-3 (Gümrük / Halkalı Yönü‎→İstanbul Havalimanı Garaj), her gün çalışıyor. Ek bilgi: H-3 hattında 24 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 63 dakika.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector