Masterchef Izmir Bombası Kim Kazandı?

Tanya ve Özgül bu turda İzmir Bombası yaptı. 40 dakikalık sürenin sonunda şefler tadım yaptı ve kazanan ismi Tanya oldu. Kaptanlık düellosunu kazanan Tanya avantaj kazandı. Tanya kendi takımından Sefa’yı karşı takıma gönderirken, Barbaros’u kırmızı takıma aldı.

Kaptanlar Düellosu Kim Kazandı?

MasterChef 2021’de 16. haftanın kaptanlık oyununu kazanarak mavi takım kaptanı olan Hasan ile kırmızı takım kaptanı Mert düelloya çıktı.

MasterChef te İzmir bombasını kim kazandı?

Şefler, kaptanlardan 30 dakika içinde onar tane İzmir bombası yapmalarını istedi. Süre bitiminde şefler, kazanan ismi seçmekte zorlandı. Birbirinden lezzetli İzmir bombalarının yapıldığı kaptanlar düellosunda kazanan ve takımına avantaj kazandıran isim Tahsin oldu.

27 Eylül MasterChef düelloyu kim kazandı?

Tv8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan MasterChef’te yarışmacılar ilk olarak mavi takımın kaptanı olmak için mutfakta zamanla yarıştı. Zorlu anların ardından kaptanlık oyununu Tahsin kazanırken, Burcu da kırmızı takım kaptanı oldu. Gecenin sonunda oynanan MasterChef kaptanlık düellosunu da Tahsin kazandı.

MasterChef Burcu mu kazandı Tahsin mi?

BU HAFTA KİM ELENDİ? Zorlu gecenin sonunda bu gecenin tabaklarını en başarısız şekilde yaparak elenen isim Burcu olarak açıklandı.

MasterChef Dün Kim Kazandı 2021?

Eren Kaşıkçı, rakibi Hasan Biltekin’den 7 puan fazla alarak toplamda 134 oyla 2021 Masterchef Türkiye şampiyonu oldu.

MasterChef Challenge Kim Kazandı 2 Kasım?

MasterChef Türkiye’de bu akşam on birinci haftanın ilk takım oyunu oynandı. Mavi takım ile Kırmızı takım arasındaki kıyasıya mücadele sonrasında dokunulmazlığı kazanan Kırmızı takım oldu.

Dün master şef te kim kaptan oldu?

MasterChef 2021’de 17. haftanın mavi takım kaptanı Burcu olurken kırmızı takım kaptanı Eren oldu ve iki kaptan düelloya çıktı.

MasterChef kim birinci oldu?

Yapılan yemekler şeflerin beğenisine sunuldu. Şeflerin verdiği oylar sonucunda 144 puana ulaşarak Masterchef Türkiye’nin şampiyonu Serhat Doğramacı oldu.

See also:  Izmir Muş Uçak Bileti Ne Kadar?

MasterChef Mert Kaptan oldu mu?

MasterChef 2021’de mavi takım kaptanı Safanur ile kırmızı takım kaptanı Mert düelloya çıktı.

Kırmızı takım kaptanı kim oldu?

MasterChef 2021’de gecenin en iyi yemeğini yaparak kaptanlık oyununu kazanan Hasan mavi takım kaptanı oldu.

MasterChef kim elendi?

Acun Ilıcalı’nın yarışmayı çeken ekibi sıkı takibe aldığı ve sızıntıyı yapan ismi aradığı söyleniyor. Elendiğini öğrenen Berker Başmanav vedasında herkesi duygulandırdı. İlk kez özel hayatına dair açıklama yapan Berker, ‘Annem ve kardeşlerimle yaşıyorum, babam yok. Kendi ayaklarımın üzerinde durmak için savaşıyorum.

MasterChef Burcu kaç puan aldı?

Şeflerin verdiği puanlardan sonra Hasan 36, Burcu 27 ve Tahsin 45 puan aldı.

Burcu Eminoğlu kim?

Tv8 ekranlarına damga vuran Masterchef yarışma programının en çok dikkat çeken isimleri arasında yer alan genç isim Burcu Eminoğlu 29 yaşındadır. Yarışma gereği birçok farklı yemek yapsa da Burcu’nun asıl uzmanlık alanı pastadır.

Burcu gitti mi?

Masterchef Burcu Yarışmadan Çekilme Kararı Aldı, Evine Dönüyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector