Konya Sağlık Çalışanlarına Otobüs Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

Konya Büyükşehir Belediyesi, yeni tip koronavirüs salgını sürecinde şehir genelindeki tüm resmi ve özel sağlık kurumlarında çalışan sağlık personeline yönelik başlattığı otopark ve toplu taşıma araçlarını ücretsiz kullanım hizmetini 30 Haziran tarihine kadar uzattı.

Sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz 2022?

SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN ÜCRETSİZ ULAŞIM SÜRESİ 30 HAZİRAN 2022 TARİHİNE KADAR UZADI.

Sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım Ne zamana kadar?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun önerisiyle meclise gelen ve Türkiye’de ilk olarak başlatılan sağlık çalışanlarının toplu taşıma araçlarını ve İSPARK’a ait otoparkları ücretiz kullanabilmesi uygulaması, 30 Haziran 2021’e kadar uzatıldı.

Konya toplu taşıma kimlere ücretsiz?

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, “Ücretsiz Veya İndirimli Seyahat Kartları Yönetmeliği”nin Resmi Gazete\’de yayımlanarak yürürlüğe girmesinin ardından 65 yaş ve üzeri vatandaşların Konya Büyükşehir Belediyesi’ne ait toplu ulaşım araçlarından ücretsiz olarak yararlanmaya başladıklarını söyledi.

Sağlık çalışanı kartı süresi uzatıldı mı?

Toplam 264 bin sağlık çalışanın faydalandığı uygulamaya adli tıp uzmanları da eklendi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) pandemi süreci nedeniyle Mayıs 2020 tarihinde uygulamaya koyduğu sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım hakkı, 30 Haziran 2022 tarihine kadar uzatıldı.

Sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım kimleri kapsıyor?

İstanbulkart entegrasyonuna dahil olan toplu taşıma araçlarında geçerli olan hizmetten; sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan memur, işçi, sözleşmeli (intörn) doktorlar dahil tüm çalışanların yanı sıra İBB ve ilçe belediyelerindeki sağlık çalışanları ile İBB Mezarlıklar Müdürlüğü çalışanları yararlanıyor.

Toplu taşıma ne zamana kadar ucretsiz?

RESMİ GAZETE’DE YAYIMLANMIŞTI

Sağlık hizmeti veren kamu ve özel sektöre ait tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan personel, 30 Haziran 2022’ye kadar toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanabilecek.

Istanbul sağlık çalışanı kartı ne zamana kadar geçerli?

Sağlık Personeline Ücretsiz Toplu Taşıma İstanbul

See also:  Bursa Onkoloji Hastanesi Nerede?

İBB tarafından alınan karar doğrultusunda uygulama, 30 Haziran 2022 tarihine kadar devam edecek. Sağlık çalışanları İstanbul’da, bu tarihe kadar İstanbulkart entegrasyonuna dahil olan bütün toplu ulaşım araçlarından ücretsiz olarak yararlanabilecek.

Burulaş sağlık çalışanı kartı ne zamana kadar geçerli?

Bursa’da sağlık çalışanlar tanınan ücretsiz ulaşım hakkı 15 Mayıs’a kadar uzatıldı. Müjdeli haberi Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş sosyal medya hesabından ”Onlar için ne yapsak az” diyerek duyurdu.

Eskisehir sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım Ne zamana kadar?

Sağlık çalışanlarına tanınan ücretsiz toplu taşıma kullanma hakkı 30 Haziran 2022’ye uzatıldı. Cumhurbaşkanı kararıyla sağlık çalışanlarına tanınan ‘ücretsiz toplu taşıma’ hakkı, 30 Haziran tarihine kadar uzatıldı.

Toplu taşıma araçlarından kimler ücretsiz yararlanır?

04.03.2014 tarih ve 28931 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren (Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından hazırlanan) “Ücretsiz ve İndirimli Seyahat Kartları Yönetmeliği uyarınca 65 yaşını dolduran tüm T.C. Vatandaşları toplu taşıma araçlarından yasa gereği ücretsiz seyahat ederler.

Konya belediye otobüsleri ücretsiz mi?

TOPLU ULAŞIM BAYRAMDA ÜCRETSİZ

Büyükşehir, vatandaşların bayram ziyaretlerini otobüsler ve tramvaylarla rahat geçirmelerini sağlamak amacıyla gerekli çalışmaları yaptı. Bayram süresince Pazar tarifesiyle hizmet verecek toplu ulaşım araçları, bayramın birinci, ikinci ve üçüncü günü ücretsiz olacak.

Ücretsiz Samkart kimlere verilir?

Pozitif Samkart (Ücretsiz) için hangi evraklar gereklidir?

 • ÜCRETSİZ SAMKART İÇİN GEREKLİ BELGELER.
 • 65 YAŞ VE ÜZERİ : – Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi.
 • ENGELLİ: – Türkiye Cumhuriyeti Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan alınan engelli tanıtım kartı aslı ve fotokopisi.
 • GAZİ VE EŞİ, ŞEHİT YAKINI :
 • Sağlık çalışanı kartı ücretsiz mı?

  Toplantıda, tüm sağlık çalışanlarının İstanbulkart entegrasyonuna dahil olan toplu ulaşım araçlarından 30 Hazirana kadar ücretsiz yararlanmasını içeren gündem maddesi oy birliğiyle kabul edildi.

  See also:  Antalya Düden Şelalesi Nasıl Gidilir?

  Sağlık çalışanı kartı kimlere verilir?

  İBB tarafından hazırlanan ‘Sağlık Çalışanı Kartı’ ile sunulan Ücretsiz Ulaşım ve Otopark Hizmetlerinden T.C. Sağlık Bakanlığına bağlı çalışan Sağlık Hizmetleri ve Yardımcı Sağlık Hizmetleri Sınıfı Personelleri yararlanabilecektir.

  Izmir sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım Ne zamana kadar?

  Kartların dağıtımı 28 Şubat 2022 tarihine kadar sürecek.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector