Konya Piri Reis Konutları Çekilişi Ne Zaman?

Piri Reis Evler için hak sahiplerini belirleyecek olan kura çekilişi, 9 Mart 2022 Çarşamba (bugün) saat 09.00’da başladı ve noter huzurunda gerçekleştiriliyor.

Piri Reis evleri ne zaman teslim edilecek?

14 bin metrekare arsa alanına sahip Piri Reis Konutları’nda teslimlerin Mart 2021’de gerçekleştirilmesi öngörülüyor.

Piri Reis evleri nereye yapılacak?

Ahmet Özcan Caddesi ile Karaman Caddesi’ne yakın lokasyondave yeni açılacak Alparslan Türkeş Caddesi’ne cephe olan Piri Reis Evleri Konut YapıKooperatifi toplamda 56.525 m² arsa alanına sahip olup 2 ayrı parselde Zemin +7 kattan 14 blok ve 846 daire olarak inşa edilecektir.

Piri Reis evleri çekiliş ne zaman 2022?

Rekor başvuru yapılan Piri Reis Evler için hak sahiplerini belirleyecek olan kura çekilişi, 9 Mart 2022 Çarşamba (bugün) saat 09.00’da başladı ve noter huzurunda gerçekleştiriliyor.

Meram Piri Reis evleri kaç taksit yapıyor?

Meram Belediyesi öncülüğünde kurulan Piri Reis Evleri’nde daire tipleri ve ödeme koşulları da belirlendi. 56 adet 120 m 2+1 daireler, 58 bin TL peşin 3 bin 600 TL taksitle. 211 adet 150 m 3+1 daireler, 75 bin TL peşin 4 bin 700 TL taksitle, 106 adet 175 m 3+1 daireler, 90 bin TL peşin 5 bin 600 TL taksitle.

Piri Reis konutları başvuru nasıl yapılır?

PİRİ REİS EVLERİ MERAM KONYA BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? Meram Belediyesi öncülüğünde başlatılan Pirireis Konutları için ön başvurular, internetten online olarak yapılıyor. Konutlar için ön başvuru bedeli 500 TL olarak belirlendi.

Piri Reis Evleri kaç başvuru?

Piri Reis Evleri, 77 bin 353 başvuru sayısıyla yeni bir rekor kırdı. Sırada kura çekilişi var. Meram Belediyesi’nin 2022 yılındaki yeni kooperatifi Piri Reis Evleri Konutları, ön başvuruları rekor bir sayıyla kapattı, şimdi Piri Reis Evleri kura çekilişi, sonucu ve isim listesi bekleniyor.

See also:  Fransa Da Eğitim Sistemi Nasıl?

Fahrünnisa Evleri nerede?

Meram Belediyesi’nin ilçe genelinde yürüttüğü kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında kurulmasına öncülük ettiği Fahrünnisa Evleri Konut Yapı Kooperatifi Uluırmak Mahallesi sınırlarında yer almaktadır.

Aksinne evleri kaç taksit?

Nef’ten 0,39 faiz ile 24 ay taksitli

Meram Turgut Reis evleri nereye yapılacak?

Turgutreis evleri, Meram Belediyesi öncülüğünde,şehrin kalbinde, Konya’nın parlayan yıldızı Aymanas Mahallesi sınırları içerisinde, Ahmet Özcan ve Karaman caddelerine yakın, ayrıcalıklı bir lokasyonda, tam donanımlı, modern, ferah ve estetik yaşam alanları sunmak için yükseliyor.

Turgut Reis evleri kac daire?

Meram Belediyesi öncülüğünde başlanan Turgutreis Evlerinde 36.500 m² arsa alanı, 591 adet daire, 1520 m² ticari alan, 11637 m² yeşil alan, 600 araçlık kapalı otopark ile 58 araçlık açık otoparkı mevcuttur.

Piri Reis ülkemize ne katkısı olmuştur?

PİRİ REİS ÜLKEMİZDE HANGİ KATKIDA BULUNMUŞTUR? Bilimin, okyanusların ve haritacılığın piri, denizlerin dilinden konuşan Kaptan Piri Reis. Bizler ve tüm dünya onu çizilen ilk dünya haritasıyla tanıyoruz. Ayrıca kendisi denizcilik tarihinin ilk kılavuz eseri olan ‘Kitab-ı Bahriye’yi de yazmıştır.

Piri Reis neden öldü?

Mısır valisinden divana iletilen konuda Pîrî Reis kuşatmayı kaldırmak ve donanmayı bırakmak suçlarından yargılandı. Kendisi bakımsız donanma ile denize açılmasının sakıncalarını dile getirdiyse de suçlu bulunmasına engel olamadı. Kanûnî Sultan Süleyman’ın fermanı üzerine 1553’te Kahire’de boynu vurularak idam edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector