Kar Dünyası Antalya Nerede?

Antalya Kar Dünyası Nerede? Antalya Kar Dünyası, Antalyailinin Konyaaltıİlçesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. Kompleks Dumlu Pınar Bulvarı Arapsuyu Mahallesinde bulunmaktadır.

Antalya Akvaryum hangi ilçede?

Antalya Aquarium, Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Yap-İşlet-Devret modeli ile Antalya ili Konyaaltı ilçesinde kurulan akvaryum ve kar dünyası kapalı alanlarından oluşan eğlence merkezidir. Merkez, Türkiye’de turistlerin en çok ziyaret ettiği yerler arasında ilk beş sıraya girmiştir.

Antalya Akvaryum kimlere ücretsiz?

0-2 yaş ücretsiz olup 3 yaşından gün alan çocuklar ücrete tabiidir. 3-12 yaş grubu çocuklar için indirimli kampanya fiyatının ödenmesi gerekmektedir. Antalya Aquarium, yukarıda belirtilen hususlara uyulmadığı takdirde ücretsiz giriş yaptırmama hakkını saklı tutar.

Antalya Akvaryum giriş Kaç Lira?

Antalya Aguarium standart giriş fiyatları Yetişkin için 35 USD, Çocuklar 27 USD karşılığı TL,dir. Ancak ülkemizde ekonomik şartları ve vatandaşlarımızın alım gücü değerlendirilerek, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları ve Türkiye Cumhuriyetinde ikamet etmekte olan tüm yabancılara özel kampanya ve indirimler yapılmaktadır.

Akvaryum giriş ücreti ne kadar?

Akvaryum giriş ücreti yetişkin 149 TL, 2-12 yaş ve öğretmen, gazi, engelli ve 65 yaş üstüne 119 TL bilet fiyatı bulunuyor.Ziyaretçilerin maske takması zorunlu.Güncel bilet fiyatlarını ve online bilet almak için şu adresi kullanabilirsiniz.

Antalya Akvaryum dünyada kaçıncı?

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 29 Kasım’da temeli atılacak Antalya Aquarium, 5 milyon litrelik ana tank büyüklüğüyle Avrupa’nın 2’nci, dünyanın 5’inci büyük akvaryumu olacak.

Antalya Akvaryum da neler var?

Dünyanın en büyük tünel akvaryumu, sıcak havalarda kar keyfi yaşayabileceğiniz Kar Dünyası (Snow World), Vahşi doğada yaşayan farklı hayvan türlerinin bulunduğu Wildpark ve bir çok ünlüye ait balmumu heykeller ile selfi çekebileceğiniz Face2Face Wax Museum Antalya Aquarium’un bünyesinde bulunuyor.

Antalya Akvaryum engellilere ücretsiz mi?

Engel seviyeleri; yüzde 89- 100 ( 1. Derecede Engelli) misafirlerin kendisi yılın 365 günü ücretsiz ağırlanır. Engel seviyeleri; yüzde 40-59 (3. Derece), yüzde 60-79 (2.

See also:  Izmir Inciraltı Nasıl Gidilir?

Antalya Akvaryum gezmek ne kadar sürer?

Toplam 8 dakika 8. Wild Park’da hayvanların yerleri çok dar.

Kar dünyası ne kadar?

# Kar dünyası olarak ifade edilen yer, 1500 m2’lik kapalı alana sahip olan ve ülkemizin en eğlenceli kar etkinliklerinin düzenlendiği ortamlar arasında gelmektedir.

Giriş Ücretleri (2021)

Giriş Tarifesi Giriş Ücreti
Akvaryum & Wildpark 82 TL
Akvaryum & Kar Dünyası 84 TL
Akvaryum & XD Sinema 80 TL
Aquarium & WR360 71 TL

Antalya Akvaryum hangi günler açık?

Akvaryum haftanın her günü ziyarete açıktır. Yürümekte zorlanan misafirler için tesiste tekerlekli sandalye bulunuyor. Bilet gişeleri akvaryum kapanış saatinden 45 dakika önce kapanmaktadır.

Antalya Akvaryum kaca kadar acık?

Çalışma Saatleri

Yürümekte zorlanan ziyaretçilerimiz için akvaryumumuzda her daim tekerlekli sandalye mevcuttur. Bebek ve küçük çocuk sahibi ziyaratçilerimiz akvaryumumuz içerisinde çocuk arabası ile rahatça dolaşabilirler. Çalışma saatleri hergün 09:30-20:00. Gişeler kapanış saatinden 30 dakika önce kapanır.

Akvaryum ne zaman kapanıyor?

İstanbul Akvaryum, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 19:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Akvaryum giriş ücreti ne kadar 2021?

Giriş Ücretleri (2021)

Giriş Tarifesi Giriş Ücreti
Tam bilet 99 TL
12 yaş altı, Öğrenci, Engelli 69 TL
3 Kişilik (Anne-Baba-Çocuk) 267 TL
4 Kişilik (Anne-Baba-2 Çocuk) 336 TL

Florya Akvaryum kaç yaş ücretsiz?

Florya’da bulunan İstanbul Akvaryum, 100 Dönüm arazi içerisinde 15 bin canlı, 1.2 kilometrelik gezi güzergahı ve 16 temasıyla kaşiflerin ziyaretini bekliyor! 0-2 Yaş ücretsizdir.

Florya Akvaryum müze kart geçerli mi?

İstanbul Akvaryum’da müze kart genel olarak geçmiyor. Sadece Müzekart+ sahibi iseniz % bilmem kaç indirim ile bilet alabiliyorsunuz burası ve birkaç yer için. İstanbul Akvaryum’da müze kart genel olarak geçmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector