Izmir Ürkmez Nasıl Gidilir?

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali (İzotaş)’dan kalkan Ürkmez minibüsleri ile Menderes ve Gümüldür üzerinden geçen 67km’lik yoldan 2 saatte Ürkmez ‘e ulaşabilirsiniz. Aslında 1 saat sürecek bu seyahat, minibüslerin keyfiliği yüzünde 2 saat sürmektedir.

Ürkmez e hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ürkmez yakınından geçiyor: 776, 986, 987.

Ürkmez e otobüsle nasıl gidilir?

İzmir İzotaş Otogar’dan minibüsler ile gelmek mümkündür. İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali (İzotaş)’dan kalkan Ürkmez minibüsleri ile Menderes ve Gümüldür üzerinden geçen 67km’lik yoldan 2 saatte Ürkmez’e ulaşabilirsiniz. Aslında 1 saat sürecek bu seyahat, minibüslerin keyfiliği yüzünde 2 saat sürmektedir.

Ürkmez Sahil nasıl gidilir?

Seferihisar şehrinde Ürkmez Sahili konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

 1. 776.
 2. Özdere – Ürkmez.
 3. 829. Ürkmez – Cumaovası Aktarma.
 4. 986. Ürkmez – Seferi̇hi̇sar.
 5. 987. Ürkmez – F. Altay Aktarma Merkezi̇

Ürkmez Belediye Plajına nasıl gidilir?

Menderes şehrinde Ürkmez Halk Plajı konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

 1. 776.
 2. Özdere – Ürkmez.
 3. 986. Ürkmez – Seferi̇hi̇sar.
 4. 987. Ürkmez – F. Altay Aktarma Merkezi̇
 5. 986. Ürkmez – Seferihisar.

Gümüldür Dolmuslari nereden kalkiyor?

Gaziemir’de bulunan Semt Garajı, Gümüldür dolmuşlarının en sık sefer yaptığı nokta. Buradan kalkan dolmuşlar Menderes üzerinden Gümüldür’e gidiyor. İzmir Otogarı ilçe terminalinden hareket eden Gümüldür dolmuşları İzmir-Aydın Otoyolu’nu kullanarak Gümüldür’e ulaşıyor.

Cumaovasindan seferihisara nasil gidilir?

İlçe, havalimanına ortalama 55 km’dir ve iki mesafe arası yolculuk ortalama 1 saat sürmektedir. Havaalanından çıktıktan sonra, İZBAN hattını kullanarak Cumaovası durağında inmeniz gerekmektedir. Buradan, Seferihisar’a giden 829 no’lu otobüs hattını kullanarak ilçe merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ürkmez hangi ile bağlı?

Ürkmez İzmir ilinde yer almakta olup, Ürkmez Seferihisar ilçesine bağlıdır.Ürkmez haritası konumu ise 38° 4′ 33.3408” Kuzey ve 26° 55′ 47.8380” Doğu gps koordinatlarıdır. Ürkmez bağlı olduğu Seferihisar ilçe merkezine 16 kilometre mesafe uzaklıktadır.

See also:  Okul Eteği Nasıl Ütülenir?

Iztaşıt nedir?

izmir’de uzak ilçelere yapılan minibüs seferlerini bu seferleri yapan kooperatifleri eshot çatısı altına toplayan yeni bir sistem. önümüzdeki günlerde ilk kez seferihisar-izmir arasında denenecekmiş. sanırsam izmir otogardan kalkan menemen, foça, aliağa, selçuk, tire vs. dolmuşlarını da kapsıyor bu sistem.

Gümüldüre otobüsle nasıl gidilir?

Eğer yaz sezonu içinde geldiyseniz, her 15 dakikada bir kalkan Gümüldür minibüslerini tercih edebilirsiniz. Kışın ise yarım saat aralıkla çalışıyorlar. İzmir Otogar’dan Gümüldür’e ulaşım da oldukça rahat. Hemen Özdere minibüslerini sorun, size gösterirler.

Seferihisar Ürkmez denizi nasıl?

Diğer halk plajlarına nazaran pek kalabalık olmayan Ürkmez Halk Plajı’nı, sessiz, huzurlu, ekonomik bir tatil istiyorsanız tercih edebilirsiniz. Mavi bayraklı denizi çok berrak ama derin. İyi yüzme bilmeyenler dikkat etmeli.

Ürkmez neler yapılır?

Ürkmez Gezilecek Yerler

 • Lebedos Antik Kenti. Lebedos Antik Kenti, M.Ö.
 • Ürkmez Barajı Doğal güzellikleri ile öne çıkan Ürkmez Barajı, 1985 ile 1989 seneleri arasında Ürkmez Çayı üzerine yapılmış bir barajdır.
 • İpekkum Plajı
 • Akvaryum Plajı
 • Ürkmez Sahili.
 • Gece Pazarı
 • Ürkmez nüfusu ne kadar?

  Nüfus

  Yıllara göre mahalle nüfus verileri
  2017 2.664
  2016 2.627
  2015 2.576
  2014 2.439

  Kum Denizi Plajı hangi durak?

  Urla Kum Denizi Plajı

  Urla İskele’nin girişinde bulunan plaj, geniş bir kumsala sahip. İnciraltı Semt Garajı’ndan minibüs ile ve 725 numaralı Urla otobüsü ile ulaşılabiliyor.

  Urla Kum plajı hangi otobüs gider?

  Toplu Taşıma İle Gitmek isteyenler; 984 numaralı otobüs f.Altay metro terminalinden buraya gider. Kum Denizi Plajına toplu taşıma ya da hususi araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

  Seferihisar deniz suyu soğuk mu?

  Mavi bayraklı bir plajdır ve deniz suyunun sıcaklığı ne çok soğuk ne de sıcaktır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector