Izmir Ticaret Odası Başkanı Kim?

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ziyaret sonrasında değerlendirmelerde bulunan İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, “Geçen cumartesi yapılan seçimlerle 151 oy alarak İzmir TO başkanlığı görevine seçildim.

Izmir Ticaret Odası Başkani kim?

İzmir Ticaret Odası’nda 9 Nisan’da gerçekleşen komite seçimleriyle oluşan 174 meclis üyesinden 151’inin oyunu alan Mahmut Özgener, yeni başkan oldu.

Izmir Ticaret Odası Başkanı nereli?

İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener, 23 Mart 1963 yılında İzmir’de doğdu. Ege Tütün İhracatçıları Birliği eski Başkanı Esin Özgener’in oğludur. Mahmut Özgener Ortaokulu İzmir Saint Joseph ‘de, liseyi İzmir Atatürk Lisesi’nde bitirdikten sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Pazarlama bölümünden mezun oldu.

Izmir sanayi odası başkanı kim?

1957 İzmir doğumlu Ender YORGANCILAR, Dokuz Eylül Üniversitesi Pazarlama Bölümü mezunu olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

IZTO ne iş yapar?

İzmir Ticaret Odası (kısaca İZTO), 1885 yılında İzmir’de yer alan ticari kurum ve kişilere ait ticari işlemlerin düzenlenmesinin yanında; kentin ekonomik ve sosyal hayatında fark yaratma, gelişme sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Ticaret Borsası Başkanı kim?

Ali Kopuz Özgeçmiş – İSTANBUL TİCARET BORSASI. 1961 yılında Rize’nin Gündoğdu ilçesine bağlı Veliköy’de doğdu. İlköğrenimini İstanbul Tarhan Koleji’nde, ortaöğrenimini Fatih Koleji’nde tamamladı. Lise öğrenimine İstanbul Fatih İmam Hatip Lisesi’nde devam etti.

Torbalı Ticaret Odası Başkanı kimdir?

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

1979 yılında Şanlıurfa/Siverek’te dünyaya gelen Abdulvahap OLGUN, ilköğrenimini Torbalı Gazi İlkokulu, ortaöğrenimini Torbalı İmam Hatip Lisesi, yükseköğrenimini de Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi-Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamladı.

Işınsu Kestelli kim?

Evli ve bir oğlu olan Işınsu Kestelli, uluslararası bitkisel yağ sektöründe faaliyet gösteren Agrilink Tarım Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şirketinin kurucusu ve ortağıdır.

See also:  Izmir Balçova Nasıl Gidilir?

Ender Yorgancılar kim?

EBSO Başkanı

1994 yılından bu yana Meclis Üyesi olduğu Ege Bölgesi Sanayi Odası’nda 6 yıl Yönetim Kurulu Üyeliği, 2005-2008 döneminde Meclis Başkanlığı yapmış olup 2009 yılından bu yana ise Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

Mehmet Yunus Şahin Kimdir?

Evli ve 2 çocuk babası olan Mehmet Yunus ŞAHİN, 15 Ocak 1951’de Tarsus’ta doğmuştur. Liseyi Adana Erkek Lisesi’nde bitirdikten sonra, lisans öğrenimini İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır.

Murat Yorgancı kimdir?

1980 İzmir doğumluyum İzmir Amerikan koleji mezunuyum üzerine Bilgi Üniversitesi siyasal bilimlerde çift diplomam var.20 sene yakın İstanbul’da yaşadım. Bir sene özel bir denetim şirketinde vergi bölümünde çalıştım daha sonra özel bir şirkette görev aldım. Son üç senedir de İZELTAŞ’ta görev alıyorum.

Ticaret odasına nasıl girilir?

Adaylar 1 yabancı dil bilmesi, iyi derecede bilgisayar kullanması, takım çalışmasına yatkın olması, düzgün ve akıcı bir diksiyona sahip olması ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir. Kılavuz harici oda başkanlığının internet sitesi üzerinden ilan kılavuzuna ulaşabilirsiniz.

Ticaret sicil tasdiknamesi ne demek?

Ticaret Sicili Yönetmeliğinin 16. maddesi uyarınca; Bir ticari işletmenin ve seçilen unvanın sicile tescili halinde, ilgiliye onaylı bir sicil tasdiknamesi verilir.

Ticaret Odasına Kimler Üye Olabilir?

Ticaret siciline kayıtlı tacirler ve Kanunun 5’inci maddesine göre sanayici ve deniz taciri sıfatını haiz tüm gerçek ve tüzel kişiler ile bunların şube ve fabrikaları bulundukları yerdeki odaya kayıt olmak zorundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector