Izmir Teleferik Ücreti Ne Kadar?

Ücretler yolculuk başına ve tek kişiliktir. 5 yaş ve altı ücretsizdir. İzmir Teleferik biniş ücreti → 25,00 TL’dir. Tesisimiz (Pazartesi günleri hariç) her gün 12:00 – 19:00 saatleri arasında gişeden bilet satış hizmeti vermektedir. Tesis kapanış saati 20:00’dır.

Teleferik izmir kaç TL?

İzmir teleferik ücreti 25 TL’dir ve 5 yaş ve altı çocuklar için ücretsizdir.Bilet satışları ise 12:00 ila 19:00 arasında yapılmakta.Nakit ödeme kabul edilmiyor.İzmirim Kart, Kredi Kartı veya debit(banka hesap kartı) ile ödeme yapabilirsiniz.

Izmir teleferik ne var?

Her vagon 8 kişi kapasiteli ve yolculuğunu yaklaşık 3 dakikada tamamlıyor. İzmir teleferik seyir terasları, dürbünleri ve mesire alanı olacak bir tesis şeklinde tasarlanmış. İzmir içinde hem seyir turizmi hem de barındırdığı tesis alanı ile hoş zaman geçirilebilecek başarılı bir proje ve turistik faaliyet diyebiliriz.

Izmir teleferik engelliler için ücretli midir?

0 – 5 yaş arası ücretsizdir. Öğrenci, öğretmen, engelli, gazi, şehit yakını, 65 yaş üstü gibi indirimli ya da ücretsiz geçiş hakkı var mı? İndirimli ya da ücretsiz geçiş tanımlı değildir. 25 TL değerindeki standart tarife geçerlidir.

Teleferik ücreti ne kadar?

Uygulama sayesinde; halen 75 TL olan tam bilet fiyatı ‘cuma günleri kampanya kapsamında’ 37,5 TL, 45 TL olan öğrenci bilet fiyatı da 22,5 TL bedel ile satın alınabilecek.

Izmirde teleferik nerede var?

Teleferik, İzmir’in Balçova ilçesinde yer almaktadır. Balçova’da Sakarya Caddesindedir. Merkezde olduğu için ulaşmak çok rahattır. Teleferiğe otobüs veya metro ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Izmir teleferik nereye gidiyor?

Balçova ilçemizde yer alan İzmir Teleferik, Sakarya Caddesi üzerinde İzmir Ekonomi Üniversitesi’nin karşısındadır. Konumu merkezi olduğu için ulaşımı çok rahattır. Şehir içi otobüsler ile tesislere ulaşım oldukça kolaydır. 82, 167 ve 320 numaralı otobüslere binmeniz yeterli olacaktır.

See also:  Izmir Ayvalık Nasıl Gidilir?

Teleferik açıldı mı?

Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Yenimahalle-Şentepe Teleferik Hattı, 08 Nisan 2022 Cuma gününden itibaren hizmete açılmış olup, 06.00-21.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Toplu taşıma amaçlı teleferik Türkiye’de ilk defa Ankara’da yapılmıştır.

Izmir teleferik ne zaman açılacak?

Hizmetler. İZULAŞ tarafından işletilen teleferik, pazartesi hariç haftanın altı günü 12.00-20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Teleferik kac kisi?

Teleferik kabinleri 8 kişi kapasitelidir.

Uludağ teleferik ücreti ne kadar?

Kişi başı 100 lira. Bursa Teleferik kişi başı 60₺. Asıl pahalılık bu değil. Zaten ilk bindiğiniz yerden en yukarıya kadar Arap ve yerli turiste hizmet veren bu doğa harikası yerde fiyatlar inanılmaz pahalı.

Balçova Teleferik mangal yasak mı?

BALÇOVA TELEFERİK TESİSLERİ’NE MANGAL VE YİYECEK ÇIKARABİLİR MİYİM? Yukarısı İzmir’in ciğerleri de diyebileceğimiz ormanlara kuş bakışı bakan harika bir yer. Burayı riske atmamak için yukarıya kimsenin mangal çıkarmasına izin verilmiyor. Buna ilaveten termos dahil yiyecek içecek çıkarılmasına da izin verilmiyor.

Izmir teleferik neden kapandı?

Açıklamada orman yangını önlemi vurgusu. İzmir Büyükşehir Belediyesi, yurt genelinde peş peşe çıkan orman yangınlarının önüne geçebilme adına, Balçova Teleferik Tesislerini 10 Ağustos’a kadar kapatmıştı. Sürenin bir hafta daha uzatıldığı ifade edilirken, tesisler 17 Ağustos Salı günü ziyarete açılacak.

Teleferik Eyüp kaç TL?

Eyüp Piyer Loti teleferik hattında;

Öğretmen kartı ile yolculuk yapmak 1.85 lira, Öğrenci kartı ile 1.25 lira, Sosyal kart ile 1.85 lira, Tam kart ile 2.60 lira.

Pierre Loti teleferik ücretli mi?

Pierre Loti Teleferik hattının kullanımı için özel bir ücreti bulunmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector