Izmir Otogarından Urla’Ya Nasıl Gidilir?

İzmir-Urla arası yolculuk araba ile 30 dakika sürmektedir. Urla’ya şehirlerarası otobüsler ile ulaşım İzmir üzerinden sağlanmaktadır. Birçok şehirden İzmir’e direkt otobüs seferleri düzenlemektedir. İzmir Otobüs Terminali’ne ulaştıktan sonra Urla minibüslerine binebilirsiniz.

Izmir Urla otobüsleri nereden kalkıyor?

İzmir’den Urla’ya Ulaşım

İzmir’den Urla’ya otobüs ile gitmek için 984 no’lu Urla- Fahrettin Altay otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bu hat, Fahrettin Altay Metro İstasyonu’nun yanında yer alan otobüs duraklarından kalkmaktadır. 984 no’lu hat, her 15-30 dakikada bir kalkmaktadır.

Izmir Urla dolmuşları nereden kalkıyor?

Urla dolmuşları Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’nin yanındaki Üçkuyular Semt Garajı’ndan hareket ediyor. Urla’dan İzmir’e ilk araç 05.00’te, son araç 23.00’te, İzmir’den Urla’ya ilk araç 06.10’da son araç 01.00’de hareket ediyor. Seferlerin bir kısmı ekspres olarak düzenleniyor.

Izmir Urla arası otobüsle kaç saat?

İzmir – Urla arası otobüs yolculuğu ortalama 4sa 7dk sürmektedir.

Eshot urla izmir kaç para?

9 ilçeye ESHOT müjdesi

Tam Öğretmen
725 Urla-F.Altay 3,95 TL 2,40 TL
Çeşme-İzmir toplam 8,45 TL 5,15 TL
Tam Öğretmen
761 Karaburun-Urla 4,50 TL 2,75 TL

Urla dolmuşları çalışıyor mu?

Urla’ya Dolmuşla Gitmek

Urla – İzmir arası Fahrettin Altay’dan her 10 dakikada bir dolmuş mevcuttur. Gündüz ve akşam saatlerinde sefer sayısı artıyor ve 6 – 8 dakikada 1 dolmuş kalkıyor. Sabah 6:25′de başlayan Urla dolmuşları gece 23:00’e kadar karşılıklı devam ediyor.

984 nereden kalkıyor?

984 otobüs hattı (F.Altay Akt.), Urla durağından başlayıp Fahrettin Altay Aktarma Merkezi durağına gidene kadar 88 duraklartan geçiyor. 984 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 00:00’da çalışmaya başlıyor ve 23:30’da bitiyor.

Urla nereye gidilir?

 • Urla Şarapçılık. 206. Şarap İmalathaneleri ve Üzüm Bağları
 • Urla Sanat Sokağı 172.
 • Köstem Zeytinyağı Müzesi. Özel Müzeler.
 • MMG Şarapçılık. Şarap İmalathaneleri ve Üzüm Bağları
 • Ankara Üniversitesi Mustafa Koç Deniz Arkeoloji Müzesi. Özel Müzeler.
 • Urla Kum Plajı Plajlar.
 • Marika Beach Club. Plajlar.
 • 8. Altınköy Plaj. Plajlar.
 • See also:  Izmir Güzelbahçe Hangi Ilçeye Bağlı?

  760 Eshot kaç dakika sürüyor?

  760 (ESHOT)

  760 (Urla), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 760 hattında 70 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 144 dakika.

  Fahrettin Altay Aktarma Merkezi nerede?

  KONAK, Balçova bölgesinde bulunan Fahrettin Altay Aktarma Merkezi konumundan geçen ilk Tramvay aracıdır.

  Urla Sanat Sokağı hangi durakta?

  Urla Sanat Sokağı konumuna en yakın otobüs durağı hangisidir? İskele durak, Urla Sanat Sokağı konumuna en yakındır.

  Urla Özbek dolmuşları nereden kalkıyor?

  URLA Kalkış

  İzmir özbek dolmuş saatleri aşağıda yer almaktadır. Özbek dolmuşları Fahrettin Altay aktarma merkezinin olduğu yerden hareket etmektedir. Beyaz renkli dolmuşlar sıkça hareket ederek gün içerisinde kolayca Özbek’e gidebilirsiniz.

  Urla otobüs kaç para?

  01.06.2022 Tarihinden İtibaren Geçerlidir. İlk Biniş Tam Ücreti 7,64 olup 120 dakika içinde 1.aktarma 1,41 TL, 2.aktarma 1,06 TL, 3.ve sonraki aktarmalar ise tüm fiyata dahildir.

  Istanbul Urla otobüsle kaç saat?

  İstanbul – Urla arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 8 saat 10 dakika sürmektedir. İstanbul – Urla arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir? İstanbul – Urla arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Varan Turizm, Kamil Koç, Metro Turizm firmalarıdır.

  Sığacık a nasıl gidilir?

  İzmir’den Sığacık’a haftanın her günü belediye otobüsleri sefer düzenliyor. 985 hat numaralı ESHOT otobüsleri Üçkuyular-Seferihisar arasında ulaşım sağlıyor. F. Altay metro durağında inerek Üçkuyular’a geldikten sonra 985 numaralı otobüse binip Seferihsar’a gelebilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector