Izmir Otogardan Bergama’Ya Nasıl Gidilir?

Bergamaya’ya gidebilmek içinse İzmir otogarı olan İzotaş’a gelip en üst kata çıkın. Buradan 10 lira karşılığında minibüslerle Bergama’ya gidebilirsiniz. Yada Bornova tarafından ise Minibüsler bu güzergahı kullandığı için Bornova merkezin farklı noktalarında yine bu minibüslere binebilirsiniz.

Izmir Bergama otobüsleri nereden kalkıyor?

Toplu Taşıma ile Bergama Nasıl Gidilir? İzmir’den herhangi bir İzban Durağına binerek son durak olan Aliağa istasyonunda inebilirsiniz. Buradan her saat Bergama’ya belediye otobüsleri kalkmaktadır.

Izmir Bergama arası kaç para?

En Çok Tercih Edilen Bergama Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Rota Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
roomİzmir – Bergama 40 TL 1 sa
roomAnkara – Bergama 300 TL 9 sa 7 dk
roomAdana – Bergama 470 TL 20 sa
roomBursa – Bergama 130 TL 5 sa 46 dk

Bergama izmir arası otobüsle kaç saat?

Bergama – İzmir arası otobüs yolculuğu ortalama 1sa 39dk sürmektedir.

Bergamaya Izbanla nasıl gidilir?

İzmir kent merkezinden banliyö treni İZBAN’ı kullanarak kuzeydeki son istasyon olan Aliağa’ya geldikten sonra, Aliağa İZBAN İstasyonu’ndan hareket eden 835 numaralı Aliağa Aktarma-Bergama otobüsünü kullanarak Bergama’ya gidebilirsiniz.

Bergama Aliağa Eshot kac tl?

9 ilçeye ESHOT müjdesi

Tam Öğretmen
835 Bergama-Aliağa Aktarma 4,50 TL 2,75 TL
837 Dikili-Aliağa Aktarma 4,50 TL 2,75 TL
836 Kınık-Bergama 2,25 TL 1,60 TL
795 Ödemiş – Torbalı Aktarma 4,50 TL 2,75 TL

Bergama Aliağa Eshot nereden kalkıyor?

835 (ESHOT)

835 otobüs hattının ilk durağı Bergama Son Durak olup son durağı Aliağa Terminal İçi durağıdır.

Izmir Bergama arası kaç km?

İzmir ile Bergama arasındaki mesafe, otoyollarda 110 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 74 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 1 saat ve 7 dakika zaman alır ve Bayraklı, Evka 6, Menemen, Koyundere, Belen, Doğa ve Türkelli üzerinden geçer.

See also:  Özel Eğitim Raporu Nasıl Alınır?

Bergama’dan havalimanına nasıl gidilir?

Bergama, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na yaklaşık 145 km ve Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’na yaklaşık 100 km uzaklıkta yer alır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda indikten sonra, saat başı kalkan Havaş otobüsleri ile Bergama’ya ulaşım ortalama 1.5 saat sürmektedir. Havaş ile ulaşım ücreti ortalama 25-30 TL’dir.

Istanbul Bergama arası otobüsle kaç saat?

İstanbul – Bergama arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 8 saat 21 dakika sürmektedir. İstanbul – Bergama arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir? İstanbul – Bergama arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Pamukkale Turizm, Kamil Koç, Metro Turizm firmalarıdır.

Izmir Bergama nasıl bir yer?

Adını çok iyi duyuramamış olsa da Bergama bir dünya harikası. Küçük bir yerleşim yeri olmasına rağmen bünyesine sığdırdığı çok sayıda tarihi eser mevcut. Eğer yolunuz İzmir’e düşerse neredeyse tam bir günü Bergama’ya ayırmanızı ve doyasıya gezmenizi öneririm.

Soma izmir arası otobüsle kaç saat?

Soma Hakkında

İzmir’den 1-1,5 saatlik otobüs yolculuğu ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz Soma’ya Türkiye’nin diğer illerinden de aktarmalı veya aktarmasız olarak ulaşmak mümkün.

İZBAN ile nerelere gidilir?

Halkapınar ve Hilal istasyonlarından İzmir metrosuna; Alsancak, Biçerova, Cumaovası, Çiğli, Egekent, Esbaş, Halkapınar, Hatundere, Kemer, Mavişehir, Menemen, Salhane, Sarnıç, Semt Garajı, Şirinyer, Turan ve Ulukent istasyonlarından otobüslere aktarma yapılabilmektedir.

Bergamadan izmir’e nasıl gidilir?

Hava yolu ile: Bergama İzmir Adnan Menderes Havalimanına 130 km uzaklıktadır. Havalimanı içindeki İZBAN raylı sistemle Aliağa’ya kadar kesintisiz gelinebilmektedir. Aliağa İZBAN istasyonundan Bergama’ya Büyükşehir Belediyesi’nin ESHOT otobüsleriyle veya Bergama-İzmir özel dolmuşlarla ulaşım sağlanabilir.

İZBAN Bergama’ya ne zaman gelecek?

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasını taşıyan 2022 Yılı Yatırım Programı’nda Bergama İZBAN projesi yer almadı. İlk olarak 2018’de yapım ihalesi gerçekleştirilen demiryolu hattında, ihaleyi alan firma bir süre sonra projeden çekildi. Kördüğüme dönen Bergama İZBAN hattı bu yıl da tamamlanmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector