Izmir Merkezden Dikiliye Nasıl Gidilir?

İzmir’den Dikili’ye Nasıl Gidilir İzmir şehir merkezinden 9 Eylül – Menemen ve Aliağa’nın ardından Dikili’ye varmak mümkün. Dikili’ye İzmir Havaalanı üzerinden gelmek istiyorsanız eğer servis, transfer ve taksi gibi şehir içi ulaşım seçenekleri gün boyu mevcut.

İzmir’den Dikili’ye belediye otobüsü var mı?

İzmir Otogar ile Dikili arasında Dikili Seyahat’in (68 nolu Dikili Otobüs Taşıt Kooperatifi) direkt otobüs seferleri var. İzmir Otogar’ın ilçe katından hareket eden Dikili Otobüsleri, Otogar’dan sonra çevre yolunu izleyerek Yeni Girne, Dedebaşı, Serinkuyu, Menemen, Aliağa güzergahını takip ederek Dikili’ye ulaşıyor.

İzmir dikili nereye yakın?

Dikili, İzmir’in kuzey bölümünde yer alıyor ve İzmir il merkezine 120 km uzaklıkta. Dikili’nin kuzey komşusu Balıkesir, doğu komşusu Bergama ve batı ile güneyinde de Ege denizi bulunuyor.

İzmir dikili ne kadar?

En Çok Tercih Edilen Dikili Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Rota Bilet Fiyatları Günlük Otobüs Seferi Sayısı
roomİzmir – Dikili 70 TL 1
roomAnkara – Dikili 300 TL 4
roomBursa – Dikili 130 TL 12
roomAntalya – Dikili 125 TL 13

İzmir Çandarlı ya nasıl gidilir?

İzmir kent merkezindeki tüm ilçelerde İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin otobüs seferlerinin başlamasıyla birlikte Çandarlı’ya ESHOT otobüsleri ile ulaşım mümkün hale geldi. 837 numaralı Dikili-Aliağa Aktarma ESHOT otobüsü Aliağa İZBAN İstasyonu’ndan kalktıktan sonra Çaltılıdere, Yenişakran, Çandarlı ve Dikili güzergahını

837 Eshot kaç TL 2021?

Güzergâh uzunlukları fazla olan 760, 761, 795, 798, 835, 837 ve 883 numaralı hatlarda geçerli olan bu tarifede; tam biniş ücreti 14,34 TL; öğrenci ücreti 4,30 TL; indirimli öğrenci, öğretmen ve 60 yaş binişleri 9,60 TL oldu. 120 Dakika Aktarma Sistemi’ne dahil olmayan bu tarifede, yüzde 50 indirimli Halk Taşıt hizmeti

See also:  Masterchef Izmir Bombası Kim Kazandı?

837 Eshot kaç TL 2022?

01.06.2022 Tarihinden İtibaren Geçerlidir. İlk Biniş Tam Ücreti 7,64 olup 120 dakika içinde 1.aktarma 1,41 TL, 2.aktarma 1,06 TL, 3.ve sonraki aktarmalar ise tüm fiyata dahildir.

Dikili tam olarak nerede?

Dikili, Türkiye’nin en güzel ve önemli şehirlerinden biri olan İzmir’e bağlı bir ilçedir. Konum olarak İzmir kent merkezinin 120 km kuzeyinde bulunmaktadır. İzmir’in Ege Denizi kıyısında konumlanmış durumda olan en kuzeydeki ilçesi olma niteliğine sahiptir.

Dikili hangi ilimize bağlıdır?

Dikili, Türkiye’nin İzmir ilinin bir ilçesidir. İlçenin doğusunda Bergama ilçesi, kuzeyinde Balıkesir ili, batısında ve güneyinde Ege Denizi bulunmaktadır.

Dikiliye Ne zaman gidilir?

Mavi bayraklı plajları nedeniyle özellikle yaz tatillerinde yoğun ilgi gören Dikili’ye deniz, kum, güneş keyfi için gelecekseniz en uygun zaman dilimi Mayıs ve Ekim ayları arası.

Dikiliye hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Izmir Dikili yakınından geçiyor: 502, 515, 662.

Izmir otogar Dikili arası kaç saat?

İzmir – Dikili arası otobüs yolculuğu ortalama 7sa 12dk sürmektedir.

Izmir Dikili arabaları nereden kalkıyor?

Şehir dışından İzmir’e geliyorsanız ve Dikili’ye gitmek istiyorsanız muhtemelen önce İzmir otogarına geleceksiniz. İzmir Otogar’dan Dikili’ye her saat başı otobüsler kalkıyor ve direkt olarak hiçbir yerde durmadan gidiyor. Yaz aylarında sefer sayıları artabiliyor ve yolculuk yaklaşık 2 saat sürüyor.

İzmir Çandarlı arası otobüsle kaç saat?

İzmir – Çandarlı arası otobüs ile ne kadar sürüyor? İzmir – Çandarlı arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

İzmir Çandarlı denizi nasıl?

Çandarlı denizi genellikle biraz soğuk olmakla beraber yazın sıcağında ılık bir suya girmek de pek hoş olmaz sanırım. Deniz rüzgarın estiği yöne göre zaman zaman dalgalı oluyor; fakat batıya bakan koylar dalgalı iken doğuya bakan koylar sakin oluyor, ya da tam tersi. Yani denize girebilecek yer her zaman bulunuyor.

See also:  Izmir Köfte Nasıl Yapılır Nefis Yemek Tarifleri?

İzmir Çandarlı kaç saat sürüyor?

İzmir-Çandarlı arası 40 dakika sürecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector