Izmir Manal Koyu Nerede?

Manal Koyu Plajı Tanıtımı Manal Koyu Plajı, İzmir ili ve Karaburun ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ücretsiz bir plaj olup, bağlı bulunduğu ilçenin merkezine 32 km mesafededir.
Manal Koyu, Mordoğan – İzmir eski karayolu üzerinde,Mordoğan merkeze 6 km, Balıklıova’ya ise 14 km uzaklıktadır.

Manal Koyu denizi nasıl?

Manal Koyu’nun plajı küçük ve çakıllı ama denizi dümdüz, sığ ve sıcak. Çocuklu aileler ve gençler için uygun olan plajdaki çimlik alanda bulunan minder ve şemsiyeleri uygun fiyata kiralayabilirsiniz. Plajda büfe, duş ve giyinme kabini de bulunuyor.

Manal Koyu nereye bağlı?

Manal Koyu – İzmir Karaburun Mordoğan.

Kocakum plajı nerede?

Kocakum Plajı bir halk plajıdır. Mordoğan Merkezde yer alır. İskele çevresinde kumluk bir plaj olan Kocakum Plajı içerisinde her türlü imkan bulunmaktadır. Özellikle konfor ve imkan arayanlar için ideal bir alandır.

Boyabağı koyu nerede?

Karaburun’un Kösedere Köyü’nün sahil kısmına konumlanmış bu koya, zeytin ağaçlarıyla çevrili tek şeritli bir toprak yoldan geçerek varılıyor. Kaynarpınar’ı geçtikten sonra Karaburun’a gelmeden sağda Boyabağı Koyu tabelası görünüyor.

Mimoza Koyu denizi nasıl?

Denizi oldukça sakin bir yapıya sahiptir. Mimoza Koyu, küçük ve daracık bir alana sıkışmış desek hiç yanlış olmaz. 2 tesis arasına sıkışmış taşlık bir sahil, denizi çok sığ ve suyun hemen altında çok büyük kayalar ve deniz kestaneleri var. Suyu soğuk ve berrak diyebiliriz.

Mordoğanın denizi nasıl?

Mordoğan denizi, temiz ve berrak bir suya sahip. Tuzluluk oranı normal. Halk plajları konforlu.

Ardıç Plajı nereye bağlı?

Ardıç Plajı, İzmir ilinin Karaburun ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Karaburun’un Mordoğan Mahallesi’nde bulunmaktadır. İzmir kent merkezinden 86 km uzaklıktadır.

Karaburun Sahil temiz mi?

Karaburun plajları ve bakir koyları ile epey tercih edilen bir bölge. Tabi popülerliğinin de ilerisi için tehdit oluşturduğunu söylemek gerek. Karaburun denizi nispeten soğuk ancak oldukça temiz bir suya sahip. Mavi bayraklı birkaç plaj da mevcut.

See also:  Izmir Iktisat Kongresi Hangi Savaş Sırasında?

Kocakarı plajına nasıl gidilir?

Ulaşım: Dalyan Mahallesinin hemen girişinde bulunan plaja Çeşme merkezden toplu taşıma ile ya da aracınız ile çok kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Araç ile gelecekler Çeşme-Dalyan istikametinde ilerleyerek tabelalar eşliğinde buraya ulaşabilirler.

Ayıbalığı koyu ücretli mi?

İzmir’in Karaburun ilçesine bağlı Mordoğan beldesinde merkeze 10 dakikalık mesafede bulunan ve ücretsiz plajı, temiz denizi, sakinliği ile bilinen Ayıbalığı koyu Mordoğan ve Karaburun’un en temiz 5 koyu arasında gösterilmektedir.

Karabiga Kocakum koyu nerede?

Biga ilçe merkezine yaklaşık olarak 26 km mesafede yer alan Kocakum Plajı’na özel araçla ulaşım sağlayacak ziyaretçiler için yolculuk süresi ortalama yarım saat olup, araçsız ziyaretçiler için otobüs terminalinden yarım saatte bir otobüsler hareket etmektedir.

Karaburun Bodrum plajı nerede?

Bodrum Koyu ve Plajı, İzmir ilinin Karaburun ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Karaburun ilçe merkezine yakın konumda bulunmaktadır. İzmir merkeze 105 km uzaklıktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector