Izmir Istinye Park’A Nasıl Gidilir?

İzmir İstinye Park AVM’ye ulaşım oldukça kolay. Vapur, metro, otobüs ve tramvay ile kolayca ulaşım sağlanabiliyor. İzmir İstinye Park AVM’ye metro ile gitmek isteyenler Fahrettin Altay durağında inmesi gerekiyor.

Istinye park izmir hangi metro durağı?

Balçova bölgesinde bulunan İstinye Park İzmir Şantiyesi konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Fahrettin Altay durak, Balçova içindeki İstinye Park İzmir Şantiyesi konumuna en yakındır.

Istinye park toplu taşımayla nasıl gidilir?

Sariyer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İstinye Park adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 29Ş, 40B.
 2. Metro: M2.
 3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-10, MİNİBÜS: SRY-14.

Istinye Park AVM hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İstinye Park yakınından geçiyor: 151, 152, 29C, 29D, 62H.

Ege istinye park nerede?

İşte İzmir İstinye Park AVM nerede sorusunun yanıtı ve ulaşım bilgisi İzmir İstinye Park AVM Üçkuyular Mahallesi, 14. Sokak No:22 Karabağlar / İzmir adresinde yükseliyor.

Istinye park hangi metroya yakin?

Hacıosman yönüne giden metroya binin. Metro İTÜ-Ayazağa Durağı na geldiğinde metrodan inin. Metrodan çıkıp biraz yürüyerek İstinye Park AVM’ye ulaşabilirsiniz.

Istinye park izmir hangi semtte?

Orjin Grup tarafından İzmir’in Balçova İlçesi Üçkuyular mevkiinde gerçekleştirilen projede yaklaşık 90 bin metrekare kapalı alana sahip bir alışveriş merkezi, 5 yıldızlı bir otel ve kongre merkezinin yanı sıra 20 bin metrekare büyüklüğünde bir şehir parkı yer alıyor.

29ş nereden kalkıyor?

29Ş (İETT)

29Ş otobüs hattının ilk durağı Şişli Merkez / Mecidiyeköy Yönü olup son durağı İstinye Dereiçi durağıdır. 29Ş (Şişli Merkez / Mecidiyeköy Yönü‎→İstinye Dereiçi), her gün çalışıyor.

Zincirlikuyudan akmerkeze nasıl gidilir?

Mecidiyeköy’den gelecekseniz eğer, isterseniz otobüse (59R, 59N, DT2, 59A) binip direkt olarak önündeki durakta inebilirsiniz, çoğu zaman zaten şöför tarafından Akmerkez Durağı olarak da seslenilir. Metrobüsle Zincirlikuyu’ya gelip ordan minibüsle ya da metro ile Levent’e gelip gelebilirsiniz.

See also:  Yüzyüze Eğitim Ne Zaman Başlıyor 2022?

Vadi istanbul’dan Istinye Park’a nasıl gidilir?

Adım adım

 1. otobüs durak yoluna yürüyün. Evyap Camii. 460 m 6 dk.
 2. Bekle: otobüs. 47L. Hacıosman Metro.
 3. otobüs durak konumuna gidin. İTü Rektörlüğü 10 dk.
 4. minibüs / dolmuş durak yoluna yürüyün. İtü Rektörlüğü 130 m 2 dk.
 5. Bekle: minibüs / dolmuş MİNİBÜS: SRY-14.
 6. minibüs / dolmuş durak konumuna gidin. İstinye Park.
 7. Yürü İstinye Park.

İstinye Park vale ücreti ne kadar?

Alışveriş Merkezimizi her gün 10.00-22.00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. Pazar yerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde vale hizmeti ücretsiz.

40T nereden kalkıyor?

40T otobüs (İstinye Dereiçi‎→İstinye Dereiçi) hattı, İstinye Dereiçi durağından kalkan 73 duraklı RİNG çalışan bir hattır. 40T otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:20’da çalışmaya başlıyor ve 22:20’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: Pazartesi, Salı, Çarşamba, Pazar.

İstinye Park AVM saat kaça kadar açık?

İstinye Park, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

İstinyePark İzmir’de hangi mağazalar?

Giyim Mağazaları

 • Benetton.
 • Bershka.
 • Beymen.
 • Beymen Club.
 • Boyner.
 • Calvin Klein.
 • Calzedonia.
 • Gant.
 • Balçova İstinye Park Hangi mağazalar var?

  Armani, Beymen, Beymen Club, Calvin Klein, Chanel, Gant, Fred Perry, Massimo Dutti, Vakko, Victoria’s Secret, Zara Home gibi mağazaların olacağı dev AVM’de Nusr-et’in de restoran açması planlanıyor. İzmir İstinye Park 22 Ekim’de açılıyor!

  Izmir istinye park Hangi semtte açıldı?

  İzmir İstinye Park’a nasıl gidilir? Ulaşım bilgisi! İzmir Üçkuyular’da inşa edilen İzmir İstinye Park projesi 22 Ekim’de açılıyor.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector