Izmir Istinye Park Ne Zaman Bitecek?

İzmir Üçkuyular ‘da hayata geçirilen İstinye Park projesinin Ağustos 2019’da tamamlanması planlanıyor. Izmir istinye park saat kaça kadar açık? Alışveriş Merkezimizi her gün 10.00-22.00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.
İzmir İstinye Park’ta son durum! İzmir Üçkuyular’da hayata geçirilen İstinye Park projesinin Ağustos 2019’da tamamlanması planlanıyor.

Istinye Park AVM sahibi kim?

İstinye Park
Açılış 19 Ekim 2007
Sahip Orjin Grup Katar Yatırım Otoritesi
Yükseklik
Çatı 139 m

İstinyePark İzmir nerede açılıyor?

İzmir İstinye Park Eylül 2019’da hizmete açılacak!

Doğuş Holding’in İzmir Balçova’da 250 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdiği İzmir İstinye Park projesi 2019 yılının Eylül ayında hizmete açılacak.

Izmir istinye park ne kadara mal oldu?

İzmir’in Balçova ilçesi Bahçeler Mahallesi’nde inşa edilecek olan AVM ve 24 katlı Otel projesi 460 milyon TL’ye mal olacak. Üçkuyular’da eski otogar ve pazar yerinin de bulunduğu arazide inşa edilecek olan proje İzmir İstinye Park Alışveriş Merkezi ve Otel Projesi, zemin kotundan itibaren 5 kat yer altına inilecek.

Izmir istinye Park’ta hangi mağazalar olacak?

Armani, Beymen, Beymen Club, Calvin Klein, Chanel, Gant, Fred Perry, Massimo Dutti, Vakko, Victoria’s Secret, Zara Home gibi mağazaların olacağı dev AVM’de Nusr-et’in de restoran açması planlanıyor. İzmir İstinye Park 22 Ekim’de açılıyor!

Forumun sahibi kim?

“Forum AVM’lerin sahibi Amerikan Blackstone şirketidir. Trabzon Forum AVM’de 160’a yakın mağaza bulunmaktadır.

İstinye Park kime satıldı?

t: doğuş holding’in istinye park’taki yüzde 42’lik hissesini qatar holding’e 1 milyar dolara satmasıdır. rekabet kurumu devir işlemine izin verdiği dile getiriliyor. türkiye ve yurtdışındaki otellerini satan doğuş grubu’nun istanbul’daki en önemli alışveriş merkezlerinden olan istinyepark’taki hisselerini devrediyor.

Izmirde İstinye Park ne zaman açılıyor?

Nisan 2018’de Doğuş Grubu’nun hisselerini Orjin Grubu’na devrederek projeden çekildiği açıklandı. Başlangıçta 9 Eylül 2019’da açılması planlanan İstinyePark İzmir’in açılışı COVID-19 pandemisi nedeniyle birkaç kez ertelendi ve 22 Ekim 2021’de gerçekleşti.

See also:  Hakan Altun Hangi Okul Mezunu?

İstinyePark İzmir acıldı mı?

Ege Bölgesi’nin alışveriş, yeme içme ve eğlence merkezi olmaya hazırlanan ve bölge turizmine de önemli bir katkı sağlamayı hedefleyen İstinyePark İzmir’in kapıları ziyaretçilerine açıldı. Üçkuyular’daki İstinyePark’ın 4 bin kişiye istihdam sağlaması planlandı.

İstinye Park kaçta açılıyor 2021?

İstanbul’un Sarıyer ilçesinin Maslak semtinde yer alan İstinye Park haftanın her günü açık. İstinye Park haftada her gün saat 10:00 ile 22:00 arasında hizmet veriyor.

İstinye Park hangi markalar var?

Giyim Mağazaları

 • Arzu Kaprol.
 • Atalar.
 • Batik.
 • Bebe.
 • Benetton.
 • Bershka.
 • Beymen.
 • Boyner.
 • Istinye park izmir içinde neler var?

  Projenin yerleşkesinde, alışveriş merkezinin yanında 161 oda ve 700 kişilik bir toplantı salonu bulunan 5 yıldızlı otel ve 20bin metrekarelik bir şehir parkı yer alacak.

  Izmir istinye Starbucks var mı?

  Istinye Park Izmir: Starbucks Coffee Company.

  Izmir’in en büyük AVM si hangisi?

  Optimum Outlet İzmir, şehrin Gaziemir ilçesinde yer alan bir alışveriş merkezi. Üstelik Ege Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi olarak biliniyor. 2012 yılından beri hizmet veren AVM, 235.000 metrekarelik bir alanı kapsıyor.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector