Izmir Istinye Park Ne Zaman Başladı?

Tarihçe. Doğuş Grubu ve Orjin Grup, İstinyePark İzmir projesi için 2011’de iş birliğine gitti. Projenin hayata geçirildiği 42.000 m2’lik alanda o tarihte vergi dairesi, otobüs durakları ve semt pazarı bulunmaktaydı. Ağustos 2016’da alanda hafriyat çalışmaları başlarken projenin temeli Temmuz 2017’de atıldı.

Izmir Balçova İstinye Park ne zaman açılacak?

İzmir İstinye Park AVM Ağustos 2020’de açılıyor İzmir İstinye Park AVM /OTEL projesi İzmir Balçova’da Üçkuyular bölgesinde inşaatı sürüyor. Orjin Grup tarafından hayata geçirilen İstinyePark İzmir Projesi, İzmir ekonomisine ve istihdama büyük katkı sağlayacağı öngörülmektir.

Izmir’deki İstinye Park ne zaman açılıyor?

İzmir Üçkuyular’da hayata geçirilen İstinye Park projesinin Mayıs 2020’de hizmete açılması planlanıyor. Proje Orjin Grup imzası taşıyor.

Izmir istinye park kaç yılda yapıldı?

İstinye Park
Koordinatlar 41°06′37″K 29°01′58″D
Temel atma 2005
Başlama 2005 – 2007
Açılış 19 Ekim 2007

İstinye Park AVM sahibi kim?

İstinye Park NTV’nin de sahibi olan Doğuş Grubu ile Orjin Grubu’na ait.

Izmir istinye park Hangi mağazalar olacak?

Armani, Beymen, Beymen Club, Calvin Klein, Chanel, Gant, Fred Perry, Massimo Dutti, Vakko, Victoria’s Secret, Zara Home gibi mağazaların olacağı dev AVM’de Nusr-et’in de restoran açması planlanıyor. İzmir İstinye Park 22 Ekim’de açılıyor!

İstinyePark İzmir nerede açılıyor?

İzmir İstinye Park ne zaman açılacak? İzmir Üçkuyular’da hayata geçirilen İstinye Park projesinin Mayıs 2020’de hizmete açılması planlanıyor. Proje Orjin Grup imzası taşıyor.

İstinyePark İzmir nerede açıldı?

Orjin Grup tarafından İzmir’in Balçova İlçesi Üçkuyular mevkiinde gerçekleştirilen projede yaklaşık 90 bin metrekare kapalı alana sahip bir alışveriş merkezi, 5 yıldızlı bir otel ve kongre merkezinin yanı sıra 20 bin metrekare büyüklüğünde bir şehir parkı yer alıyor.

See also:  Izmir Enternasyonal Fuarı Nasıl Gidilir?

Nusret izmirde açılacak mı?

Etlere tuz serpme hareketi ile #saltbae olarak da bilinen ve Dünya’da fenomen olan Nusret Gökçe İzmir’e yatırım yapmaya hazırlandığı öğrenildi. Önümüzdeki yıl İzmir’de açılması planlanan İstinye Park İzmir AVM’ye Nusr-et Steakhouse’un bir şubesini açacağı ifade edildi.

İstinyePark İzmir dünyada kaçıncı sırada?

Ödüllü İngiliz mimari ofisi Universal Design Studio tarafından projelendirilen Beymen İstinyePark İzmir, 60 milyon liralık yatırımla hayata geçirildi. 4 bin metrekarelik alanda 900’ü aşkın dünya markasını İzmirlilerle buluşturan Beymen İstinyePark İzmir, markanın Türkiye’deki üçüncü büyük mağazası oldu.

İstinyePark İzmir hangi firma yaptı?

Beymen, yaklaşık 60 milyon liralık yatırımla İstinyePark İzmir alışveriş merkezi içindeki mağazasını hizmete açtı.

Balçova İstinye Park neler var?

Yiyecek & İçecek Mağazaları

 • Big Chefs.
 • Günaydın Kasap.
 • Kentucky Fried Chicken.
 • Macaroni Express.
 • Mezzaluna.
 • Num Num.
 • Pidem.
 • Tavuk Dünyası
 • İstinye Park kime satıldı?

  t: doğuş holding’in istinye park’taki yüzde 42’lik hissesini qatar holding’e 1 milyar dolara satmasıdır. rekabet kurumu devir işlemine izin verdiği dile getiriliyor. türkiye ve yurtdışındaki otellerini satan doğuş grubu’nun istanbul’daki en önemli alışveriş merkezlerinden olan istinyepark’taki hisselerini devrediyor.

  Forumun sahibi kim?

  Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden Marmara Forum’un sahibi Multi Development oluyor. Marmara Forum’un yüzde 50 hissesi el değiştiriyor. Multi Development Türkiye, İngiliz yatırım fonu Ares’in yüzde 50’lik payına talip oldu.

  İstinye Park hangi firmanın?

  270 bin metrekare yüzey, 87 bin metrekare mağaza alanına sahip İstinye Park AVM’de yüzde 58 hisse ise Orta Gayrimenkul Yatırım Yönetim şirketine ait. İstanbul’un en lüks markalarının yer aldığı AVM’lerinden olan İstinye Park için Qatar Holding’in söz konusu hisse için ne kadar ödeyeceği ise açıklanmadı.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector