Izmir Il Sağlık Müdürü Kim?

Izmir il sağlık müdürü nereli? İzmir Sağlık Müdürü Bediha Salnur, 29.09.1971 tarihinde İzmir ‘in Menemen ilçesinde doğmuştur. You might be interested: Alanya Kalesi Ne Zaman Yapıldı?

Op Dr Mehmet Burak Öztop kimdir?

İzmir İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Burak ÖZTOP, 1979 yılında Adıyaman’ da doğdu. Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2003 yılında mezun oldu. 2010 yılında Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde Genel Cerrahi branşında uzmanlık ihtisas eğitimini tamamladı.

Dr Anıl Esen Kimdir?

İzmir Güney Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne yeni atanan isim belli oldu. Genel Sekreterliğe Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekim yardımcısı Op. Dr. Anıl Esen getirildi.

Izmir Çiğli ilçe sağlık müdürü kim?

İlçe Sağlık Müdürü Dr. Sinem Örsçü Kemerli, Başkanımıza ziyarette bulundu.

Şaban Koçoğlu kim?

Şaban Koçoğlu, aslen Erzincan’lıdır fakat İzmir’de yaşamaktadır. Koçoğlu, ayrıca Erzincan Dernekleri Federasyonu Başkanlığı da yapmıştır. İzmir Sağlık Müdürlüğü’nde Müdür Yardımcılığı da yapmış olan Şaban Koçoğlu, şu an İzmir Sağlık Bakanlığı Personel Hizmetleri Başkanıdır.

Izmir il sağlık müdürü değişti mi?

İzmir İl Sağlık Müdürü Bediha Salnur’un (48), görevden alınmasının ardından yerine Balıkesir İl Sağlık Müdürü Mehmet Burak Öztop (40), atandı.

Süleyman Mertoğlu kimdir?

Dr. Süleyman Mertoğlu – Personel Hizmetleri Başkan Yardımcısı – İzmir İl Sağlık Müdürlüğü | LinkedIn.

Manisa il sağlık müdür?

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Emre Erkuş Manisa İl Sağlık Müdürü olarak atanmıştır.

Karşıyaka ilçe sağlık müdürü kim oldu?

Yıldıray Çığırgil – İlçe Sağlık Müdürü – Karşıyaka İlçe Sağlık Müdürlüğü | LinkedIn.

Çiğli Ketem nerede?

Egekent Çiğli 6 Nolu Aile Sağlığı Merkezi.

Ilçe sağlık müdürlüğü ne iş yapar?

Aile sağlığı merkezlerinin ve aile hekimliği birimlerinin açma, kapama ve yer değiştirme işleri ile ilgili çalışmalarını yapmak. Aile hekimliği ile ilgili; yerleştirme, gruplandırma, gezici ve yerinde sağlık hizmetleri, eğitim ve çalışma planları iş ve işlemlerini yürütmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector