Izmir Havalimanından Konağa Nasıl Gidilir?

Izmir hava limanından konağa nasıl gidilir? İzmir ‘in Gaziemir ilçesinde bulunan havalimanı, Konak ‘a ortalama 16-17 km uzaklıktadır. Havalimanı’nın önünden kalkan İZBAN hattı ile Alsancak durağında inerek yaklaşık 25-30 dakikada ilçe merkezine ulaşım sağlanmaktadır.
İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunan havalimanı, Konak’a ortalama 16-17 km uzaklıktadır. Havalimanı’nın önünden kalkan İZBAN hattı ile Alsancak durağında inerek yaklaşık 25-30 dakikada ilçe merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Havalimanından otobüs ile Konak’a gitmek için 202 no’lu Eshot hattı kullanılabilir.

Konak havaalanı arası kaç km?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı şehir merkezi (Konak) arası 15 km’dir.

Bornova Konak arası nasıl gidilir?

Bornova bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Konak adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 302, 53, 64.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Metro: İZMIR METROSU.

Konak Karşıyaka nasıl gidilir?

Karşıyaka’ya otobüs ile gitmek isterseniz; 121 no’lu Bostanlı İskele – Konak otobüs hattını kullanabilirsiniz. Karşıyaka’ya otobüs ile ulaşım ücreti ortalama 3-5 TL’dir. İzban ile gitmek isterseniz; Aliağa – Menemen İzban hattını kullanarak Karşıyaka durağında inmeniz gerekmektedir.

İzmir havaalanı Bornova arası taksi ne kadar?

Açılış ücretleri 3,90 olan taksilerde her kilometre başına 3,70 liralık artış söz konusudur. Taksi ile havalimanı otogar arası ödemeniz gereken muhtemel ücret 115 liradır. Bornova merkez için ortalama ücret 100 liradır. 35 liralık ücretle Gaziemir merkezine yapılan ulaşım en uygun taksi ücretidir.

Izmir Konak nasıl gidilir?

En çok ziyaret edilen yerlerden Konak konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 10, 105, 253, 465, 887.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Metro: İZMIR METROSU.
  4. Vapur: BOSTANLI – KONAK, KARŞIYAKA – KONAK.

Çeşme ile havaalanı arası kaç km?

İzmir Havalimanı Çeşme arası mesafe kaç Km? İzmir Adnan Menderes havalimanı ile Çeşme Arası mesafe 95 kilometredir. Bizim Transfer ile yolculuk süresi 65 dakika sürmektedir.

See also:  Akal Hangi Okul?

Bornovadan konağa hangi otobüs gider?

53, Konak bölgesinde bulunan Bornova konumundan geçen ilk Otobüs aracıdır. 06:11 civarında geçer.

Bornova metro konağa gider mi?

Metro ile Toplu Ulaşım

İzmir Metrosu; F. Altay, Poligon, Göztepe, İzmirspor, Hatay, Üçyol, Konak, Çankaya, Basmane, Hilal, Halkapınar, Stadyum, Sanayi, Bölge, Bornova, Ege Üniversitesi, Evka 3 istasyonları ile hizmet vermektedir.

Izmir Bornova nasıl gidilir?

İzmir’den Bornova’ya Ulaşım

Bornova’ya gitmek için; İzmir Metrosu ve Eshot hatları kullanılabilir. Bornova Meydanı’na otobüs ile gitmek için 63 no’lu Eshot hattı kullanılabilir. Metro ile gitmek için, İzmir Metrosu ile Bornova durağında inmeniz gerekmektedir. İzmir Metro ile yolculuk ücreti ortalama 3-5 TL’dir.

Karşıyaka Konak vapur kaç dakika?

KARŞIYAKA – KONAK (İZDENİZ)

KARŞIYAKA – KONAK vapur hattının ilk durağı Konak olup son durağı Karşıyaka durağıdır. KARŞIYAKA – KONAK (Konak > Karşıyaka), her gün çalışıyor. Ek bilgi: KARŞIYAKA – KONAK hattında 2 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 15 dakika.

Konaktan karşıyakaya hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Konak – Karşıyaka Vapuru yakınından geçiyor: 18, 202, 23, 253, 34, 691, 838.

Karşıyaka iskeleye nasıl gidilir?

En çok ziyaret edilen yerlerden Karşıyaka İskele konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 200, 326, 330, 543, 777, 853, 921.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Vapur: KARŞIYAKA – KONAK.

Izmir taksi ne kadar tutar?

Kentte taksi ücretlerine büyük bir zam geldi. İzmir Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nde (UKOME) onaylanan yeni tarifeye göre taksi açılış ücreti 4,5 TL’den 6 TL’ye, kilometre başına ücret 5,5 TL’den 9 TL’ye, indi-bindi ücreti ise 13 TL’den 20 TL’ye yükseldi. Yeni tarife 24 Mart Perşembe gününden itibaren yürürlüğe girecek.

See also:  Izmir Ödemiş Nasıl Bir Yer?

Izmir taksi ücreti ne kadar?

Buna göre taksimetre açılış 4.50 TL’den 7.5 TL’ye, kilometre başına ücret ise 5.50 TL’den 9 TL’ye yükseldi. İndi bindi ise 13 TL’den 20 TL’ye çıktı. İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME), taksi esnafından gelen talepler üzerine biniş ücretlerini son 3 ayda ikinci kez artırdı.

Bornova Metro Havalimanı arası kaç dakika?

204 (ESHOT)

204 otobüs hattının ilk durağı Havalimanı İç Hatlar Geliş olup son durağı Bornova Metro durağıdır. 204 (Bornova Metro), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 204 hattında 28 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 69 dakika.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector