Izmir Halı Saha Ne Zaman Açılacak?

Uzun süredir kapalı olan halı sahaların son durumu belli oldu. Alınan en son karara göre, düşük ve orta riskli illerde halı sahaların 09.00 ile 19.00 saatleri arasında açık olacağını duyuruldu. İstanbul ve İzmir’de halı sahalar kapalı olurken Ankara’da halı sahalar faaliyet gösterebilecek.

Halı saha maçları serbest mi?

HALI SAHALAR AÇILDI MI? Erdoğan, yeni Kabine toplantısında alınan normalleşme kararlarını duyurdu. Buna göre, ”Kahvehane, kafe, çay bahçesi, halı saha, spor salonu, lunapark gibi işletmeler kurallar çerçevesinde pazar günü hariç 07.00-21.00 arasında yarından itibaren çalışabilecek.

2021 halı sahalar ne zaman açılacak?

Hamam, sauna ve masaj salonları, Lunaparklar ve tematik parklar. Alınan kararlar doğrultusunda halı sahalar ve yüzme havuzları 1 Haziran’a kadar kapalı olacak. 1 Haziran sonrası halı sahalar ve yüzme havuzları için İçişleri Bakanlığı’nın yeni genelgesi ve Kabine toplantısı kararları beklenmeye devam edecek.

Hali saha maclari kaca kadar acik?

HALI SAHALAR KAÇA KADAR AÇIK? İŞTE HALI SAHA ÇALIŞMA SAATLERİ Halı sahalar 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren saat 07.00’de açılacak ve saat 21.00’de kapanacak. Halı sahalar Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri açık olacak.

Halı Sahalar kaça kadar açık 2022?

Kahvehane, kafe, çay bahçesi, halı saha, spor salonu, lunapark gibi işletmeler kurallar çerçevesinde pazar günü hariç 07.00-21.00 arasında yarından itibaren çalışabilecek. Üniversitelerin 2021-2022 eğitim öğretim yılı akademik takvimi 13 Eylül itibarıyla başlayacaktır.

Halı saha kac tl?

Sahanın suni çim ile kaplanması, Halı sahanın üstünün kapatılması, Kaleler, diğer ekipmanların yerleştirilmesi, saha çizgilerinin çizilmesi, Aydınlatma sistemlerinin yerleştirilmesi.

Aydınlatma Sistemlerinin Yerleştirilmesi.

Halı Saha Türü Ölçüsü Fiyatı
Kapalı Halı Saha 25x50m 51 €/m²
Kapalı Halı Saha 30x50m 55 €/m²
See also:  Okul Türü Ne Demek?

Halı sahaları kim denetler?

TFF Halı Saha Sicili’ne kayıtlı bulunan bütün halı sahalar, bağlı bulundukları TFF Bölge Müdürlüğünün görevlendirdiği denetçiler tarafından, belirlenen sportif yeterlilik kriterleri uyarınca düzenli olarak denetlenirler.

Türkiyede kaç tane halı saha var?

‘Türkiye genelinde yaklaşık 14 bin halı saha var. Burada yaklaşık 45 bin personel çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector