Izmir Gültepe Nasıl Bir Yer?

Gültepe İzmir Konak ilçesine bağlı bir mahalledir. İzmir Gültepe nereye bağlı diye soracak olursanız Konak Belediyesi’ne bağlıdır. Buca ve Bornova ilçelerinin tam arasında kalan bir yerdir. İl merkezine 20 dakikalık bir mesafedir, buna şaşırabilirsiniz.
burası büyükçe bir tepedir ve her yeri yokuştur. bisiklete binen çocuk sayısı azdır mesela. sokaklarında rahat top oynanmaz. civar mahallelerinde bir tür “korunaklı mekân” havası vardır ki izmir’in suç haritası biraz da bu mahallelerde çizilir.

Izmir Gültepe Mahallesi hangi ilçeye bağlı?

Gültepe İzmir ilinde yer almakta olup, Gültepe Konak ilçesine bağlıdır.Gültepe haritası konumu ise 38° 24′ 57.5748” Kuzey ve 27° 10′ 53.6592” Doğu gps koordinatlarıdır. Gültepe bağlı olduğu Konak ilçe merkezine 3 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Istanbul Gültepe Mahallesi nereye bağlı?

Gültepe, İstanbul ilinin Kâğıthane ilçesinde yer alan bir semt ve mahalle.

İzmir Konak merkez ilçe mi?

Konak, Türkiye’nin İzmir ilinin bir ilçesidir. Kuzeyinde İzmir Körfezi, kuzeydoğusunda Bayraklı, doğusunda Bornova, güneyinde Buca ve Karabağlar, batısında Balçova ilçeleri bulunmaktadır.

Gürçeşme mahallesi nereye bağlı?

Gürçeşme İzmir ilinde yer almakta olup, Gürçeşme Konak ilçesine bağlıdır. Gürçeşme haritası konumu ise 38° 24′ 53.8128” Kuzey ve 27° 9′ 36.4536” Doğu gps koordinatlarıdır. Gürçeşme bağlı olduğu Konak ilçe merkezine 1 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Gültepe Anadolu yakasında mı?

İstanbul’un Avrupa yakasındadır.

Gultepe nereye yakın?

Gültepe İstanbul ilinde yer almakta olup, Gültepe Kağıthane ilçesine bağlıdır.Gültepe haritası konumu ise 41° 4′ 10.4052” Kuzey ve 28° 58′ 55.1064” Doğu gps koordinatlarıdır. Gültepe bağlı olduğu Kağıthane ilçe merkezine 1 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Gültepe’ye hangi otobüs gider?

Kagithane bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Gültepe adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

See also:  Sdü Uzaktan Eğitim Dersleri Ne Zaman Başlıyor?
 • Otobüs: 41ST, 62.
 • Metro: M2.
 • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: B-33, MİNİBÜS: B-46.
 • İzmir merkez ilçe hangisi?

  Konak, İzmir şehrinin merkezi kabul edilir. Turistik cazibe merkezleri ile şehrin kalbi Konak, İzmir’e gelindiğinde görmeden dönülmemesi gereken en önemli yerlerden biridir.

  İzmir ili merkez ilçeleri hangileri?

  Merkez ilçeler:

 • Balçova.
 • Bayraklı
 • Bornova.
 • Buca.
 • Çiğli.
 • Gaziemir.
 • Güzelbahçe.
 • Karabağlar.
 • İzmir merkez ne olarak geçiyor?

  Kiraz (44.000) Konak (380.000 – merkez ilçe) Menderes (81.000)

  Izmirin en tehlikeli semti neresidir?

  afyon mahallesi,karabağlar,limontepe,basmane gibi yerlerdir. sebebi ise varoş ve tehlikeli yerler olması.

  Gürçeşme nasıl bir yer?

  Konak, Gürçeşme İzmir ilinin, bir ilçesi olan, Buca şirinyere çok yakın, küçük ve tatlı bir semttir. Turistik olarak zengin ve gelişmiş bir bölgedir. Turizm açısından da oldukça önem taşımaktadır. Özellikle İzmir’in göz bebeği olan yerlerden birisi olan Konak ilçesine bağlı olmasıyla da ön planda tutulmaktadır.

  Izmir Ulukent hangi ilçeye bağlı?

  Ulukent İzmir ilinde yer almakta olup, Ulukent Menemen ilçesine bağlıdır. Ulukent haritası konumu ise 38° 32′ 58.9272” Kuzey ve 27° 2′ 14.6292” Doğu gps koordinatlarıdır. Ulukent bağlı olduğu Menemen ilçe merkezine 7 kilometre mesafe uzaklıktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector