Izmir Gaz Faturaları Nereye Ödenir?

Izmirgaz fatura ödeme nereden yapılır? Faturanın kesildiği tarihten itibaren minimum 10 gün son ödeme tarihiniz bulunmaktadır. Ödeme işleminizi Anlaşmalı kurumlar, bankalar aracılığıyla yapabilirsiniz.

Doğalgaz borcu nereye ödenir?

Doğalgaz faturaları, anlaşmalı bankalar aracılığı ile ödenebildiği gibi İGDAŞ veznelerine gidilerek de ödenebiliyor.

Izmir gaz fatura nasıl ödenir?

Faturanın kesildiği tarihten itibaren minimum 10 gün son ödeme tarihiniz bulunmaktadır. Ödeme işleminizi Anlaşmalı kurumlar, bankalar aracılığıyla yapabilirsiniz. Anlaşmalı ödeme noktalarına http://www.izmirgaz.com.tr/tr/Abonelik-Hizmetleri/Calistigimiz-Bankalar.htmlsekmesinden ulaşabilirsiniz.

Izgaz fatura nasıl ödenir?

Dilerseniz İZGAZ çağrı merkezini arayarak banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. ATM’lere giderek de ödeme yapmak mümkündür. İzmit Gaz fatura ödemeleri için e-Devlet sistemi de tercih edilebilir. Banka kartı ile ödeme yapmanıza imkân sağlayan bir diğer güvenilir platform ise HangiKredi’dir.

Doğal gaz faturası nasıl ödenir?

Fatura Ödemeleri

Elektrik, doğalgaz​ ve su faturalarınızı Bankamız ATM’lerinden, İnternet Şubesi’nden, Cep Şube’den veya 444 00 00 – 0850 220 00 00 Çağrı Merkezi’ni arayarak ödeyebilirsiniz.

PTT doğalgaz faturası alıyor mu?

Anlaşmalı doğalgaz dağıtım şirketlerinin aboneleri, doğalgaz fatura ödemelerinizi PTT işyerlerinden yapabilirsiniz. Ayrıca Pttmatikler ile posta çeki hesap sahibi müşterilerimizce İnteraktif Posta Çeki Hesabı (İPÇ) sisteminden PTT işyerlerine uğramadan da ödeme yapabilirsiniz.

E devletten doğalgaz faturası ödenir mi?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir iştiraki olan İGDAŞ, E-Devlet Kapısı’nda dört hizmetle yerini aldı. İstanbullular, doğalgaz ile ilgili hem fatura ödeme hem yeni sözleşme hem de fesih başvurularını E-Devlet Kapısı’ndan yapabilecek.

Kredi kartı ile doğalgaz faturası nasıl ödenir?

Doğalgaz faturalarınızı kredi kartınızı kullanarak ödemek istiyorsanız İş Bankası’nın fatura ödeme hizmeti veren platformlarını kullanmanız yeterli olur. İlgili platformların her birinde fatura ödeme işlemine onay verilmeden önce ödemeyi yapmak istediğiniz hesap veya kart bilgisi sorulur.

See also:  Bursa Lokumu Nasıl Olur?

Okunmayan doğalgaz faturası nasıl ödenir?

Faturanın ödenmesi için illa yeni gelen faturayla yetkili veznelere gitmek zorunlu olmuyor. Eski bir fatura veya tesisat numarası ile birlikte ödeme yapılabiliyor.

Doğalgaz aboneliği kartla ödenir mi?

Artık abonelik bağlantı ve güvence bedeli tahsilatlarında kredi kartı ile işlem yapılabilecek…

İZGAZ abonelik ücreti ödeme nereden yapılır?

Evsel abonelerde; güvence bedeli en yakın PTT şubesinden alınabilmektedir.

Doğalgaz faturası nasıl öğrenilir?

İgdaş doğalgaz borcunuzu internetten www.igdas.com.tr internet adresi üzerinden öğrenebilirsiniz.

187 telefon numarası nedir?

Dogal Gaz Acil 187 – İGDAŞ

Doğalgaz faturası internetten nasıl yatırılır?

ELEKTRİK,DOĞALGAZ,İNTERNET FATURASI NASIL ÖDENİR? İnternet faturası, elektrik faturası, doğalgaz faturası ödeme durumunda ise faturanın üzerinde yer alan abone numaranızı sisteme girerek, kredi kartı bilgilerinizi yazarsanız ödemeniz gerçekleşecektir.

Doğalgaz faturası hangi numarayla ödenir?

Abone (tesisat) numarası faturanın başında yer alır. Sayaç numarası da fatura da gösterilir. Doğal gaz abone no ya da tesisat no borç sorgulama, abonelik başvurusu, fatura ödeme gibi işlemlerde tüketici için vageçilmez bir bilgidir.

Doğalgaz fatura Desteği nasıl yapılır?

Doğalgaz yardımı başvurusu nasıl yapılır? Doğalgaz yardımı başvuruları e-Devlet üzerinden alınacak. Doğalgaz fatura yardımı için de e-devlet kaydı olmayan vatandaşlar sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıfları ile kendilerine en yakın sosyal hizmet merkezlerine müracaat edebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector