Izmir Fethiye Yolu Nasıl?

Gaziemir’de bulunan İzmir Adnan Menderes Havaalanı’ndan Fethiye’ye istikametine kullanabilceğiniz en kısa yol E87, D550 ve E90 karayollarından geçen güzergahtır. Bu güzergah 313 kilometre olup özel araçla seyahat ediyorsanız 5 saate yakın sürecektir. Bu yol İzmir Fethiye yönünde Aydın, Muğla ve Dalaman’dan geçer.

Izmirden Fethiyeye hangi yoldan gidilir?

İzmir’den Fethiye’ye Araçla Ulaşım

İzmir’den yola çıkıp Torbalı üzerinden Aydın, Çine yolundan devam edip, Muğla’ya oradan da Köyceğiz, Dalaman ve Fethiye’ye ulaşım sağlanmaktadır. Bu yolculuk 335 kilometre uzunluğunda ve 4 saat sürmektedir.

Fethiye’ye giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul Fethiye yol güzergahı: İstanbul – İzmit – Sakarya – Kütahya – Afyon – Burdur – Tefenni – Çavdır – Söğüt – Kemer – Fethiye güzergâhını izleyebilirsiniz. Fethiye, Akdeniz Bölgesi’nin en önemli tatil yerlerinden biri olmasının yanında ülkenin kusursuz en iyi turizm merkezlerinden.

Izmir Fethiye kaç saat sürüyor?

Fethiye ile İzmir arasındaki mesafe, otoyollarda 332 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 99 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 3 saat ve 56 dakika zaman alır ve Ortaca, Kaşıkçı, Köyceğiz, Ula, Yukarı Bozarmut, İncekemer ve Tokurcun üzerinden geçer.

Fethiye izmir’e yakın mı?

İzmir ile Fethiye arasındaki mesafe, otoyollarda 333 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 81 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 3 saat ve 54 dakika zaman alır ve Aydın, Gaziemir, Germencik, Beşpınar, Çine, Tokurcun ve İncekemer üzerinden geçer.

Dalyandan Fethiye’ye nasıl gidilir?

Fethiye’den Dalyan’a aracınızla gitmek için Yanıklar, Göcek ve Ortaca’yı geçmeniz gerekiyor. Ardından Ortaca’ya 12 km uzaklıkta olan Dalyan’a ulaşabilirsiniz. Fethiye’den Dalyan’a şehir içi minibüsleri kullanarak da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Fethiye tam olarak nerede?

Muğla’nın doğu kıyılarında yer alan Fethiye, Ege bölgesinde olarak bilinse de resmi olarak Akdeniz bölgesinin sınırları içerisinde bulunmaktadır. Muğla’nın yine doğusunda bulunan Seydikemer ilçesi ve kuzeybatısında bulunan Dalaman ilçesiyle komşudur. Kuzey kısmında ise Denizli ilinin Çameli ilçesi bulunmaktadır.

See also:  Bursa Hangi Parti Kazandı?

Fethiye’ye nasıl gidilir otobüs?

Toplu taşıma seçeneği ile Fethiye’ye ulaşmak için Antalya Havalimanı’ndan belediye otobüsü, HAVAŞ ya da tramvayla Antalya Otogarı’na geçip otogardan Fethiye otobüsünü kullanabilirsiniz. Batı Antalya firmasına ait otobüsler Fethiye-Antalya arasında sefer yapıyor. Kemer’inde içinde bulunduğu sahil yolunu kullanıyor.

Fethiye uçak ile nasıl gidilir?

Fethiye’de havayolu ile ulaşım Dalaman Havalimanı’ndan yapılmaktadır. Dalaman’ın Fethiye merkeze uzaklığı 70 km’dir. HAVAŞ’ın Dalaman Havalimanı’na servisleri Otogardan kalkmaktadır. Fethiye’de Akdeniz iklimi hüküm sürer.

Fethiye İzmir otobüs ile kaç saat?

Fethiye – İzmir arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 5 saat 46 dakika sürmektedir.

İzmir Fethiye otobüs kaç km?

Otobüs bileti bul

Yaklaşık Seyahat Mesafesi 206 km
En Son Satış 38 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer 85 TL
Günlük Sefer Sayısı 25 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları Pamukkale Turizm, Balıkesir Uludağ

Muğla Fethiye otobüs ile kaç saat?

Fethiye – Muğla arası otobüs ile ne kadar sürüyor? Fethiye – Muğla arası otobüs yolculuğu ortalama 2sa 8dk sürmektedir.

İzmir çeşme arası kaç kilometredir?

İzmir Çeşme Arası Kaç Km dir? İzmir Merkez Çeşme Merkez Arası Tam 86,8 KM ‘dir. Arabayla ortalama 59 Dk. ‘da gidilmektedir.

İzmir Aydın eski yol kaç km?

İzmir Aydın arası; araba ve otobüsle 1 saat 12 dakika (112 km), yürüyerek D550 üzerinden 23 saat 10 dakika (111km) ve trenle 2 saat 30 dakika (96 km) sürmektedir.

İzmir – Aydın Arası

Araba Mesafesi 112 km
Otobüs Mesafesi 112 km
Yaklaşık Mesafe 112 km
Araba Süresi 1 sa. 12 dk.
Otobüs Süresi 1 sa. 12 dk.

İzmir marmaris arası kaç kilometredir?

İzmir ile Marmaris arasındaki mesafe, otoyollarda 259 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 81 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 3 saat ve 2 dakika zaman alır ve Aydın, Gaziemir, Germencik, Beşpınar, Çine, Tokurcun ve İncekemer üzerinden geçer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector