Izmir Evka-6 Nerede?

Evka-6 Mahallesi 38.504482 enlem ve 27.088970 boylamda yer almaktadır. Çiğli ilçesine bağlıdır. Evka-6 Mahallesi haritası İzmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Evka-6 Mahallesi posta kodu 35640. Evka-6 Mahallesi GPS koordinatları 38° 30´ 16.1352′ ve 27° 5´ 20.2920′.

Izmir Evka 6 nereye bağlı?

Evka 6 Mahallesi İzmir ilinde yer almakta olup, Büyükçiğli semtinde bulunan Evka 6 Mahallesi Çiğli ilçesine bağlıdır.Evka 6 Mahallesi haritası konumu ise 38° 30′ 16.1352” Kuzey ve 27° 5′ 20.2920” Doğu gps koordinatlarıdır.

Izmir Evka 8 nerede?

izmir’in gelecekteki semtlerinden biri. takriben alaçatı’da olacaktır.

Izmir Evka kac tane?

İzmir on Twitter: ‘Arayıp da bulamayanlara özel; Evka 2-5-6: Çiğli Evka 3-4: Bornova Evka 1: Buca Evka 7: Gaziemir’ / Twitter.

Evka nedir izmir?

her birisi ortalama 5000 konuttan oluşmaktadır. bir kısaltma olduğunu düşünüp, ‘ev’ kısmı dışında anlam veremediğim kelimedir ayrıca. ‘ev kazandırma projesi’ adı altında burhan özfatura zamanında izmir’de başlatılan toplu konut çalışmasıdır. sürüp gitmiştir tabi, evka 7 en son gaziemir bölgesinde kurulmuştur.

Izmir Evka 1 hangi mahallede?

1- İzmir Buca Merkez 35390 posta koduna sahip mahalleler; – Atatürk, Buca koop, Çamlıkule, Çamlıpınar, Kozağaç, Kuruçeşme, Yenigün, Yıldız. 2- Buca Evka 1 35400 posta koduna sahip mahalleler; – Adatepe, Aydoğdu, Buca osb, Çağdaş, Cumhuriyet, Gaziler, Dumlupınar, İzkent, Karanfil, Murathan, Şirinkapı, Yaylacık.

Izmir Evka 1 nereye bağlı?

İZMIR METROSU, Konak bölgesinde bulunan Evka-1 Buca konumundan geçen ilk Metro aracıdır.

Egekent nasıl bir yer?

yerleşim yeri olarak izmir’in genel anlamda düzgün insan profiline sahip, dağ üzerine kurulu bir semti. manzarası mükemmeldir. komşuluklar iyidir. nedense burada yaşayanların tümü bir şekilde karşıyaka bağlantılıdır.

Evka 1 kim yaptı?

EVKA-1 TOPLU KONUT PROJESİ (BUCA) – MATU Mimarlık. yapımcı: BETONTAŞ Beton Sanayi ve Tic. A.Ş.

See also:  Türkiye'De Okul Öncesi Eğitim Programı Ne Zaman Başladı?

Evka 3 metro hangi mahallede?

Evka 3 (İzmir metrosu)

Evka 3 Metro İstasyonu
Konum Erzene Mahallesi, Cengizhan Caddesi, 35040 Bornova, İzmir Türkiye
Koordinatlar 38°27′53.7″K 27°13′42.8″D
Sahip İzmir Metro A.Ş.
İşletmeci İzmir Metro A.Ş.

Izmir il merkezi neresi?

Doğduğum ve tüm çocukluğumun geçtiģi şehir olan İzmir’in merkezi,kalbi durumundaki Konak meydanı,ünlü saat kulesi ki Izmirin sembolüdür, hükümet konağı,belediye sarayı ve tüm resmi dairelerin toplandığı deniz kenarında benzersiz meydandır. Izmire gelip te Konak meydanına uğramamak imkansızdir.

Evka kime ait?

Özfatura döneminde toplu konutta çığır açan EVKA’ların yapımını üstlenen, Ege Şehir Planlama Genel Müdürlüğü görevini de üstlenen Taşer; Bornova, Çiğli, Gaziemir’de EVKA 4- EVKA 5, EVKA 6 ve EVKA 7 projelerini başlattı.

Evka 3 ilçe mi?

Evka 3, İzmir’in Bornova ilçesine bağlı bir mahalledir.

Evka 3 zemini sağlam mı?

Bornova’nın Evka-3 bölgeleri, Osman Gazi bölgeleri daha güvenli alanlar. Balçova’nın önemli bir bölgesi daha güvenli. Fakat zeminin sağlam olması, binanın yıkılmayacağı anlamına gelmez. Buralarda yapılan binalar da mutlaka mühendislik hizmeti almalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector