Izmir Duman Konseri Ne Zaman?

Duman konseri, İzmir açık hava konserleri kapsamında 6 Ekim Pazar günü, saat 21.15’de Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda yapılacak. İzmir 05.10.2019, 13:49 05.10.2019, 14:01 Vokalistliğini Kaan Tangöze ’nin yaptığı Duman grubu, konser etkinliği için İzmir’e geliyor.
Duman, KerkiSolfej organizasyonu ile 31 Ekim 2020 saat 21.15’de İzmir Arena’da sizlerle buluşuyor Etkinlik Kuralları: – Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır. – Etkinlik, Sosyal mesefa kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile gerçekleşecektir.

Duman konseri 2022 ne zaman?

Cmt 21:00. Duman, Turkcell Vadi 2022 sezonu açılış konserinde 16 Nisan Cumartesi sevenleriyle buluşacak. – 6 yaş altı giremez, 6 yaş üstü bilete tabidir. – Konser alanına dışarıdan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.

Duman konseri ne zaman izmir 2021?

Duman // 3 Kasım 2021 // Ooze Venue – izmirmag. SATIN AL 119 * Bilet fiyatları değişiklik gösterebilir.

30 Eylül Duman konseri nerede?

Duman, 30 Eylül akşamı İzmir Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu sahnesinde sevilen şarkılarıyla sizlerle… – Etkinlik girişinde “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır.

Duman konserine kaç yaş sınırı var?

Etkinlik Kuralları

– 18 Yaş altı müzikseverler sadece anne veya babaları ile birlikte giriş yapabilirler. – Kapı açılış saati 17:00, konser saati 18:00’dir.

Bir konser kaç saat sürer?

Konser ortalama olarak 90 dakikadır ve şarkı sayısı da 25-30 arasında değişir.

Duman konser başı ne kadar alıyor?

Rock müziğin isimleri Teoman ve Duman 50-100 bin TL arası talep ediyor.

Izmir Duman konseri ne zaman 2022?

08-09-10-11 Mart tarihlerinde yapılacak olan festival, müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatacak. İzmir Duman, Pinhani, Mabel Matiz ve Mor ve Ötesi ile Festivalin Tadını Çıkaracak. – Festival girişinde Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden, HES kodu sorgulaması yapılacaktır.

See also:  Okul Kaydı Ne Zaman?

Duman konseri 2022 nerede?

Duman, 2022 yılının ilk İstanbul konseri ile sizlerle Volkswagen Arena’da buluşuyor. Sahne Önü ve Normal Giriş biletleri numarasızdır. – Etkinlik girişinde “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır.

Duman konseri izmir nerede?

Rock müziğinin efsane grubu Duman, 16 Ağustos Pazartesi İzmir Arena sahnesinde…

Küçükçiftlik Park Açık Hava mı?

Açık havada konser izleyebileceğiniz sanırım en merkezi yer burası. Dışarıdan büyük görünse de konser alanı çok da büyük sayılmaz.

Big fest nerede?

Şehrin en büyük festivali BigFest İstanbul, 4 Haziran Cumartesi ve 5 Haziran Pazar günü Life Park’ta birbirinden değerli sanatçılarla sizlerle buluşuyor.

Duman konseri iptal mi?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR. Ünlü Rock grubu Duman’ın Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi’nde vereceği konser iptal edildi. Üniversitenin Rock Grubu Topluluğu, Facebook sayfasından bir açıklama yayınlayarak bilet ücretlerinin iade edileceğini belirtti.

Duman konseri 2021 yaş sınırı var mı?

Kas 2021

– Etkinliğe katılacak misafirlerin mekana gelmeden önce “Hayat Eve Sığar” uygulaması, SMS ya da E-Devlet portalı üzerinden HES kodu alması ve girişte HES kodunu ibraz etmesi gerekmektedir. – 6 yaş altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş ve üstü bilete tabidir.

Duman konseri Bursa 2022 ne zaman?

Duman, 6 Haziran’da Bursa Açıkhava Tiyatrosu’nda

Gemlik Duman konseri ne zaman?

Duman Gemlik Konseri 2022

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Gemlik iskele meydanında Duman grubu saat 21:30 konser verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector