Izmir Dikili’Ye Nasıl Gidilir?

İzmir ilinin kuzeyinde bulunan Dikli’ye, İzmir-Çanakkale Karayolundan ayrılan 2 km’lik bir karayolu üzerinden de ulaşım sağlanabilmektedir. Dikili’ye en yakın havalimanı İzmir Adnan Menderes Havaalanı olmaktadır. Bu sebeple ilçeye ulaşımda uçakla da ulaşım sağlanabilmektedir.

İzmir Dikili otobüsleri nereden kalkıyor?

Şehir dışından İzmir’e geliyorsanız ve Dikili’ye gitmek istiyorsanız muhtemelen önce İzmir otogarına geleceksiniz. İzmir Otogar’dan Dikili’ye her saat başı otobüsler kalkıyor ve direkt olarak hiçbir yerde durmadan gidiyor. Yaz aylarında sefer sayıları artabiliyor ve yolculuk yaklaşık 2 saat sürüyor.

İzmir’den Dikili’ye belediye otobüsü var mı?

İzmir Otogar ile Dikili arasında Dikili Seyahat’in (68 nolu Dikili Otobüs Taşıt Kooperatifi) direkt otobüs seferleri var. İzmir Otogar’ın ilçe katından hareket eden Dikili Otobüsleri, Otogar’dan sonra çevre yolunu izleyerek Yeni Girne, Dedebaşı, Serinkuyu, Menemen, Aliağa güzergahını takip ederek Dikili’ye ulaşıyor.

İzmir Dikili nereye yakın?

Dikili, İzmir’in kuzey bölümünde yer alıyor ve İzmir il merkezine 120 km uzaklıkta. Dikili’nin kuzey komşusu Balıkesir, doğu komşusu Bergama ve batı ile güneyinde de Ege denizi bulunuyor.

İzmir Dikili arası ne kadar?

İzmir il merkezine ortalama 120 km uzaklıkta yer alan Dikili’ye Çanakkale- İzmir Karayolu kullanılarak ulaşım sağlayabilir.

837 Eshot kaç TL 2021?

Güzergâh uzunlukları fazla olan 760, 761, 795, 798, 835, 837 ve 883 numaralı hatlarda geçerli olan bu tarifede; tam biniş ücreti 14,34 TL; öğrenci ücreti 4,30 TL; indirimli öğrenci, öğretmen ve 60 yaş binişleri 9,60 TL oldu. 120 Dakika Aktarma Sistemi’ne dahil olmayan bu tarifede, yüzde 50 indirimli Halk Taşıt hizmeti

837 Eshot kaç dakika?

837 (ESHOT)

Ek bilgi: 837 hattında 61 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 99 dakika.

See also:  E Okul Nakil Onayı Nasıl Yapılır?

Izmir Dikili otobüs bileti ne kadar?

İzmir – Dikili arası ucuz otobüs bileti ne kadardır? İzmir – Dikili arası ortalama otobüs bileti fiyatı ₺96.

Izmir otogar Dikili arası kaç saat?

İzmir – Dikili arası otobüs yolculuğu ortalama 7sa 12dk sürmektedir.

Aliağa Dikili Eshot kaç TL 2022?

01.06.2022 Tarihinden İtibaren Geçerlidir. İlk Biniş Tam Ücreti 7,64 olup 120 dakika içinde 1.aktarma 1,41 TL, 2.aktarma 1,06 TL, 3.ve sonraki aktarmalar ise tüm fiyata dahildir.

Dikili hangi ilimize bağlıdır?

Dikili, Türkiye’nin İzmir ilinin bir ilçesidir. İlçenin doğusunda Bergama ilçesi, kuzeyinde Balıkesir ili, batısında ve güneyinde Ege Denizi bulunmaktadır.

İzmir Dikili nasıl bir yer?

Dikili, İzmir ilinin en kuzeyinde yer alan ilçesidir. Ege Denizi’ne kıyısı olan Dikili, eşsiz güzellikteki doğası ile de özellikle doğa ile iç içe olmayı seven ziyaretçilerine harika bir deneyim yaşatacaktır. İlçe sınırlarının büyük bir kısmını Ege Denizi ve Bergama ilçesi çizmektedir.

Izmir Seferihisar izmir arası kaç km?

İzmir şehir merkezine yaklaşık 45 km uzaklıkta bulunan Seferihisar ilçesine özel araba ile yolculuk ortalama 45-50 dakika sürmektedir.

Izmir bodrum arası ne kadar?

İzmir ve Bodrum arasında 242 kilometre mesafe bulunmaktadır. Karayolu ile İzmir’den Bodrum’a veya Bodrum’dan İzmir’e gitmek isteyen kişilerin yaklaşık olarak 3-4 saat yol gitmesi gerekmektedir.

Izmir havaalanı arası kaç km?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı şehir merkezi (Konak) arası 15 km’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector