Izmir De Yangın Nerede?

Izmir’de yangın nerede çıktı? İzmir ‘in Menderes ve Urla ilçelerinde çıkan orman ve makilik yangınlarına havadan ve karadan müdahale ediliyor. Menderes’in Deliömerli bölgesinde ormanlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Yangına 3 helikopter, 13 arazöz, 2 su tankeri ve 1 dozer ile müdahale başlatıldı.

Izmir nerede yangın?

İzmir’de Ödemiş’in kırsal Çobanlar Mahallesi Ayvacık mevkiindeki ormanda saat 15.15 sıralarında yangın çıktı. Alevler kısa sürede yayıldı. Dumanları fark edenlerin ihbarı üzerine bölgeye İzmir Orman Bölge Müdürlüğü’ne ait 8 arazöz, 1 su tankeri, 1 dozer ve 3 de ilk müdahale aracı sevk edildi.

Izmirde son dakika yangın nerede?

İzmir’in Balçova ilçesindeki Teleferik Tesisleri yakınlarındaki ormanlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. İhbar üzerine bölgeye 2 uçak ve 2 helikopter ile 10 arazöz, 5 su tankeri ve 2 dozer sevk edildi. Havadan ve karadan müdahaleyle yangın kontrol altına alınmaya çalışılıyor.

Bugün izmire kim geldi?

İzmir Valiliği (BHİ) Çeşitli programları çerçevesinde İzmir’e gelen İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu, TCSG Güven gemisiyle Alsancak Limanı’ndan denize açılarak, sahil güvenlik personeliyle Çeşme açıklarında iftar yaptı.

Polis helikopteri neden uçuyor?

Polis helikopterleri bilinenin aksine sadece bir olaya intikal etmek için uçuş yapmıyor. Bazen sadece kara trafik ihlallerini yukardan kontrol ediyor, bazen de bir devlet büyüğüne eskortluk ediyor. İhtiyaç dahilinde ise terör ya da narkotik operasyonlarında yine diğer birimlere destek sağlıyor.

Ege TV sahibi kim?

World Türk eski adıyla Ege TV, 1994 yılında Kanal Ege adıyla kurulan ve İzmir’den yayın yapan bir haber kanalı. Kurucusu Yaşar Holding’tir. 2001’de Yaşar Holding’in medya sektöründen çekilmesi üzerine Bakioğlu Holding tarafından satın alınmıştır.

Şu an izmir’de deprem oldu mu?

Ege’de deprem! İzmir Karaburun ve Çanakkale’de hissedildi. Son dakika haberine göre Ege Denizi’nde İzmir’in Karaburun ilçesi açıklarında saat 17.43’te 4,3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

See also:  universite sinavi 2022 ne zaman?

Gaziantep son dakika polis helikopterler neden uçuyor?

Gaziantep’te bir haftadır etkili olan kar yağışı sonrası yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçebilmek için havadan destekli karla mücadele çalışmaları yapılıyor. Emniyet Genel Müdürlüğüne ait polis helikopteri ile kapalı yollar ve yaşanabilecek muhtemel olumsuzluklar tespit edilerek anında müdahale ediliyor.

Ankarada neden sürekli helikopter geçiyor?

Başkent’te bugün yoğun bir hava hareketliliği yaşanacak. Kara Havacılık Okul Komutanlığının taşınması nedeniyle, planlı taşınma kapsamında uçak ve helikopterlerden oluşan 45 hava aracı aralıklarla Ankara’dan Isparta’ya gidecek. Taşınma kapsamında gün boyunca Ankara’da uçak ve helikopter sesleri yoğun olarak duyulacak.

Bursada helikopter neden uçuyor?

Saat 18.50 sıralarından saat 19.20’a kadar Bursa merkezin üzerinde alçak uçuş yapan askeri helikopter sosyal medyada gündem olurken helikopterlerin askeri lisenin mezuniyet töreni sebebiyle uçuş gerçekleştirdiği bildirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector