Izmir De Sağlık Çalışanlarına Ücretsiz Ulaşım Ne Zamana Kadar?

İzmir’de sağlıkçılar için ‘ücretsiz ulaşım’ kararı İzmir’de pandemi süreci boyunca sağlık çalışanlarına ve eczacılara ücretsiz olan toplu ulaşım hakkı 31 Mart 2022 tarihine kadar uzatıldı.
Sağlıkçılara Ücretsiz Toplu Taşıma Hakkı İzmir Uygulamanın İzmir’de, ilk olarak 31 Mart 2022 tarihine kadar uzatıldığı duyurulmuştu. Sonraki süreçte İzmir Büyükşehir Belediyesi, uygulamayı diğer büyükşehir belediyeleri gibi 30 Haziran 2022 tarihine kadar uzattı.

Eshot sağlıkçı kartları ne zamana kadar geçerli?

Kartların dağıtımı 28 Şubat 2022 tarihine kadar sürecek.

Izmirde sağlıkçılara ulaşım ücretsiz mi?

İzmir Büyükşehir Belediyesi tüm dünyayı sarsan küresel salgınında risk grubundaki sağlık çalışanlarının toplu ulaşımdan ücretsiz yararlanmaları uygulamasını genişletti. Aralık ayı meclis oturumunda İzmirim Kart bünyesinde sağlık emekçilerine özel Sağlık Personeli Kartı çıkarılması kararı alındı.

Sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz 2022?

Bu kapsamda, Cumhurbaşkanlığınca alınan 28 Aralık 2021 tarihli yeni Karar da dikkate alınarak sağlık çalışanlarımız Belediyemizce verilen toplu taşımacılık hizmetlerinden 30 Haziran 2022 tarihine kadar ücretsiz olarak yararlanmaya devam edeceklerdir.

Sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım devam edecek mi?

Toplantıda, tüm sağlık çalışanlarının İstanbulkart entegrasyonuna dahil olan toplu ulaşım araçlarından 30 Hazirana kadar ücretsiz yararlanmasını içeren gündem maddesi oy birliğiyle kabul edildi.

Sağlıkçı kartı izmir ne zaman bitiyor?

Sağlık hizmeti veren kamu ve özel sektöre ait tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan personel, 30 Haziran 2022’ye kadar toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanabilecek.

Sağlıkçı kartı Izmir Ne zamana kadar?

Sağlık personelinin toplu taşımadan ücretsiz yararlanması için İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan HES kodu tanımlı Sağlık Personeli İzmirim Kart uygulamasında, başvurular 28 Şubat’a kadar alınacak. Yoğun ilgi gören uygulamayla yaklaşık 50 bin kartın dağıtımı yapıldı.

See also:  Izmir De Kahvaltı Nerede Yapılır?

Izmir sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım kartı nasıl alınır?

– Başvurular www.izmirimkart.com.tr adresi üzerinden online yapılacaktır. – Başvuru sahibinin sağlık çalışanı kabul edilip edilmediğine dair doğrulama Sağlık Bakanlığı ÇKYS sistemi ve İzmir Tabip Odası verileri üzerinden yapılmaktadır.

Izmir sağlık personeli ücretsiz ulaşım kartı nasıl alınır?

SAĞLIKÇI KART BAŞVURU ADIMLARI

https://www.izmirimkart.com.tr/ adresi üzerinden öncelikle ilk kart başvuru sekmesini seçiniz. Açılan sayfada ‘Sağlıkçı Kartını’ seçiniz ve istenen bilgiler doğrultusunda başvuru formunu doldurunuz. Güncel vesikalık fotoğrafınızı kaydederek online başvuruya devam ediniz.

Izmir metro sağlık çalışanlarına ücretsiz mi?

Sağlık Bakanlığı’na bağlı sağlık kurumlarında çalışan tüm sağlık personeli, Başkan Tunç Soyer’in talimatıyla 20 Mart’tan itibaren metro, tramvay, gemiler ve otobüslerden ücretsiz yararlanacak. Ayrıca İZELMAN’ın açık otoparkları da sağlık çalışanlarına ücretsiz olacak.

Sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım ne zaman bitiyor?

RESMİ GAZETE’DE YAYIMLANMIŞTI

Sağlık hizmeti veren kamu ve özel sektöre ait tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan personel, 30 Haziran 2022’ye kadar toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanabilecek.

EGO sağlık çalışanlarına ne zamana kadar ücretsiz 2022?

EGO Genel Müdürlüğü, Cumhurbaşkanlığınca alınan karar kapsamında, sağlık çalışanlarının 30 Haziran 2022’ye kadar toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlanmaya devam edeceğini bildirdi.

Sağlık çalışanı akbili uzatıldı mı?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin salgın süreci nedeniyle Mayıs 2020 tarihinde uygulamaya koyduğu sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım hakkı, 30 Haziran 2022 tarihine kadar uzatıldı. İBB Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nün teklifi, İBB Meclisi’nde oy birliğiyle kabul edildi.

Sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım kimleri kapsıyor?

Sağlık hizmeti veren kamu ve özel sektöre ait tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan personel, 30 Haziran 2022’ye kadar toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanabilecek.

İstanbul’da sağlık çalışanlarına ulaşım ücretsiz mi?

İBB kararıyla İstanbul’da görev yapan sağlık çalışanları toplu taşıma araçlarını ve İSPARK’ı haziran ayının sonuna kadar ücretisiz kullanmaya devam edebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector