Izmir Bisim Ne Kadar?

01-01-2022 tarihinden itibaren bisiklet kiralama ücreti her saat için 5 TL’dir. 01-01-2022 tarihinden itibaren tandem bisiklet kiralama ücreti her saat için 7 TL’dir. Bisim üye hesabı ile kiralamada herhangi bir depozito işlemi bulunmamaktadır.

Izmir BİSİM kart ne kadar?

Bu işlem için 18 yaşını doldurmuş olmanız ve kimliğinizin yanınızda bulunması gerekmektedir. b-) İzmirim Kart’ınızda en az 20 TL bakiye bulunmalıdır. Kartınızı aktifleştirirken 20 TL bakiyeniz İzmirim Kart Bisim hesabına aktarılıyor. Daha sonra bisiklet kiralama ücretleriniz hesabınızda bulunan TL’den düşüyor.

1 BİSİM kartıyla kaç bisiklet alınır?

19.05.2021 tarihi itibari ile 650 adet tekli bisiklet, 120 adet tandem bisiklet ve 120 adet çocuk bisikleti ile hizmet vermektedir.

BİSİM dk kaç TL?

BİSİM Üye Noktaları

Üye noktasından kartınıza yükleme yapabilirsiniz. ( Sistemimiz min. 3.5 TL ile çalışmaktadır. ) Üye işlemleri menüsünden kartınıza yükleme işlemi yapabilirsiniz.

Belediye bisiklet kiralama ne kadar?

Bisiklet severler ISBIKE abone kartı alarak yada kredi kartı ile 0-60 dk. arası 2,5 TL, 60-120 dk. arası 4 TL, 120-180 dk. arası 6 TL, 3 saat ve üzeri kullanımda her saat 4 TL olarak bisiklet kiralayabiliyorlar.

Bisiklet karti ne kadar?

Kullanım ücreti bisiklet park yerinden alındıktan sonra başlayıp tekrar her hangi bir istasyondaki park yerine başarılı bir şekilde bırakılıncaya kadar geçen süreyi kapsamaktadır. Ücretlendirme saat bazında yapılmaktadır. Ücretlendirme saat bazındadır. Her saat için 1 TL ücret alınır.

KentBis üye kartı nereden alınır?

6 istasyonda yer alan bisikletleri kullanmak isteyen vatandaşların KentBis Akıllı Bisiklet Merkezi’nden KentBis kartını temin etmeleri yeterli. Vatandaşlar, Polis Evi Karşısı’nda yer alan KentBis Akıllı Bisiklet Merkezi’ne nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaportlarını getirip, sözleşme imzalayarak kartlarını alabilecek.

Eshot otobüsleri bisiklet alıyor mu?

2 bisiklet taşıma kapasiteli aparatlar, kolay kullanımıyla hizmet vermeye başladı. İzmir Büyükşehir Belediyesi Eshot Genel Müdürlüğü, otobüslerin önüne aparat ekleyerek bisiklet sürücülerine konforlu ve rahat yolculuk sunmaya başladı.

See also:  Izmir Fuar Ne Zaman Açılıyor 2018?

Bisiklet günümüze gelene kadar hangi değişikliklere uğramıştır?

İlk bisikletler tel ve tahtadan oluşmuştu. Sonrasında gelişen bisikletlere zincirler eklenmeye başlanmıştır. Zamanla bisiklet yapımında demir gibi sağlam maddeler kullanılmıştır. Günümüzde bisikletlerin bazıları katlanabilir özelliğe sahiptir, ancak önceden bisiklet katlanamazdı.

Bisim kart nereden doldurulur?

Istasyonlarımızda bulunan kiosk cihazlarından kredi kartı ile, Konak Iskele’de bulunan üye noktasından nakit olarak yapabilirsiniz.

Bisime nasıl üye olunur?

Üye İşlemleri

  1. Kayıtlı üye iseniz lütfen kullanıcı adı ve şifrenizle birlikte sisteme giriş yapınız.
  2. Kayıtlı üye değilseniz üye ol linkine tıklayıp üyelik formunu doldurarak anında üye olabilirsiniz.
  3. Daha önce üyeliğiniz var ise ve şifrenizi hatırlamıyorsanız şifremi unuttum linkinden öğrenebilirsiniz.

Belediye bisiklet kiralama nasıl?

Uygulamadan bisiklet adedini seç, Tek Kullanımlık Şifreni al. Şifreyi park ünitesindeki tuşlar aracılığıyla ‘Giriş + Şifre + Giriş’ tuşuna basıp güvenle bisiklet kirala.

Isbike abonelik aylık mı?

Kullanıcılar İsbike uygulaması üzerinden abone olarak veya kredi kartı ile bisikletleri kullanabilirler. Avantajlı Yıllık ve Standart Yıllık ve Kredi Kartı ile kullanım şeklinde 3 ayrı abonelik sistemi bulunmaktadır. Avantajlı yıllık abonelik ücreti 150₺, Standart Yıllık abonelik 48₺ şeklindedir.

Aile bisikleti nasıl kiralanır?

İstanbulkart İle Bisiklet Kiralamak Çok Kolay

Maltepe Sahil’in ardından önümüzdeki ay Avcılar Sahil’de de “aile bisikletleri” hizmet vermeye başlayacak. Aile bisikletleri 1 saatliğine kiralanıyor. 1 saatlik kiralama bedeli ise 10 TL. Ödemeler İstanbulkart ile yapılıyor.

Isbike kaldırıldı mı?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraklerinden İSBİKE, 1 Ocak 2022 tarihinden itibaren bir süreliğine kullanımdan kalkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector