Izmir Bisim Kartı Nasıl Alınır?

Bisim üyelik kartı nasıl alınır? Ana menüde ilan edilen üye noktalarından para yatırarak, 2. Sitemize üye olarak kredi kartı ile internetten alabilirsiniz. Kartınız 2- 4 gün içinde adresinize gönderilecektir.

1 Bisim kartıyla kaç bisiklet alınır?

f-) Bisim üyeliğiniz ile hesabınızda minumun kiralama bakiyenizin olması durumunda maksimum 3 bisiklet kiralaması yapabilirsiniz. a-) Kiosk ekranından BISIKLET KIRALA tuşuna basınız.

Bisim ücreti ne kadar?

01-01-2022 tarihinden itibaren bisiklet kiralama ücreti her saat için 5 TL’dir. 01-01-2022 tarihinden itibaren tandem bisiklet kiralama ücreti her saat için 7 TL’dir. Bisim üye hesabı ile kiralamada herhangi bir depozito işlemi bulunmamaktadır.

Bisime nasıl üye olunur?

Üye İşlemleri

  1. Kayıtlı üye iseniz lütfen kullanıcı adı ve şifrenizle birlikte sisteme giriş yapınız.
  2. Kayıtlı üye değilseniz üye ol linkine tıklayıp üyelik formunu doldurarak anında üye olabilirsiniz.
  3. Daha önce üyeliğiniz var ise ve şifrenizi hatırlamıyorsanız şifremi unuttum linkinden öğrenebilirsiniz.

KentBis üye kartı nereden alınır?

6 istasyonda yer alan bisikletleri kullanmak isteyen vatandaşların KentBis Akıllı Bisiklet Merkezi’nden KentBis kartını temin etmeleri yeterli. Vatandaşlar, Polis Evi Karşısı’nda yer alan KentBis Akıllı Bisiklet Merkezi’ne nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaportlarını getirip, sözleşme imzalayarak kartlarını alabilecek.

Bisim en fazla kaç bisiklet?

19.05.2021 tarihi itibari ile 650 adet tekli bisiklet, 120 adet tandem bisiklet ve 120 adet çocuk bisikleti ile hizmet vermektedir.

Eshot otobüsleri bisiklet alıyor mu?

2 bisiklet taşıma kapasiteli aparatlar, kolay kullanımıyla hizmet vermeye başladı. İzmir Büyükşehir Belediyesi Eshot Genel Müdürlüğü, otobüslerin önüne aparat ekleyerek bisiklet sürücülerine konforlu ve rahat yolculuk sunmaya başladı.

Belediye bisiklet kiralama ne kadar?

Bisiklet severler ISBIKE abone kartı alarak yada kredi kartı ile 0-60 dk. arası 2,5 TL, 60-120 dk. arası 4 TL, 120-180 dk. arası 6 TL, 3 saat ve üzeri kullanımda her saat 4 TL olarak bisiklet kiralayabiliyorlar.

See also:  Özel Eğitim Uygulamaları Kursu Ne Ise Yarar?

Bisiklet karti ne kadar?

Kullanım ücreti bisiklet park yerinden alındıktan sonra başlayıp tekrar her hangi bir istasyondaki park yerine başarılı bir şekilde bırakılıncaya kadar geçen süreyi kapsamaktadır. Ücretlendirme saat bazında yapılmaktadır. Ücretlendirme saat bazındadır. Her saat için 1 TL ücret alınır.

Bisiklet günümüze gelene kadar hangi değişikliklere uğramıştır?

İlk bisikletler tel ve tahtadan oluşmuştu. Sonrasında gelişen bisikletlere zincirler eklenmeye başlanmıştır. Zamanla bisiklet yapımında demir gibi sağlam maddeler kullanılmıştır. Günümüzde bisikletlerin bazıları katlanabilir özelliğe sahiptir, ancak önceden bisiklet katlanamazdı.

Bisim abonelik nedir?

Akıllı Bisiklet Kiralama sistemine üye olabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Üye abonelik başvurusu sırasında yanınızda kimliğinizin bulunması gerekmektedir. Web üye işlemleri menüsünden hesabınıza giriş yapabilir, bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz.

Pakbis kartı nereden alınır?

Akıllı Bisiklet Kiralama Terminali

Kiralama terminallerini kullanarak akıllı bisiklet sistemine kayıt olabilirisiniz. 10 TL ödeyerek abonman kart sahibi olabilirsiniz. Abonman kartınızı terminalde kart teslim bölümünü kullanarak alabileceğiniz gibi, abone noktalarından da edinebilirisiniz.

Bisim kart nereden doldurulur?

Istasyonlarımızda bulunan kiosk cihazlarından kredi kartı ile, Konak Iskele’de bulunan üye noktasından nakit olarak yapabilirsiniz.

KentBis kart ne kadar?

Sürüş keyfinin ardından en yakın istasyona bisikleti park etme imkanına sahip vatandaşlar, kredi kartıyla da kiralama yapabiliyor. Kredi kartı için ön provizyon ücreti 50 TL iken, sistemdeki bisikletlerin kiralanması için KentBis kartının içinde bulunması gereken minimum bakiye tutarı da 5 TL olarak ücretlendiriliyor.

Belediye bisiklet kiralama nasıl?

Uygulamadan bisiklet adedini seç, Tek Kullanımlık Şifreni al. Şifreyi park ünitesindeki tuşlar aracılığıyla ‘Giriş + Şifre + Giriş’ tuşuna basıp güvenle bisiklet kirala.

Malatya bisiklet Kiralama nasıl yapılır?

Bisikletlerin kredi kartı veya ‘Malatya Kart’ kullanılarak kiralanabildiğini aktaran Tamgacı, şöyle devam etti: ‘Bisikletler, bilgisayar entegreli kilit sistemine okutulan kartlarla alınıp, kullanılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector