Izmir Bayraklı’Ya Nasıl Gidilir?

Havaş’ın Alsancak – Karşıyaka – Mavişehir hattına binerek Bayraklı’ya ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu hat ile yolculuk ortalama 30-40 dakika sürmekte ve bilet fiyatı 15 TL’dir. Toplu taşıma araçları ile gitmek için, havaalanının çıkışında bulunan İzban hattı ile Bayraklı durağında inilmesi gerekmektedir.

Izbanla Bayraklı’ya Nasıl Gidilir?

İzmir şehir merkezine 2 km olan Bayraklı ilçesinde ulaşım, toplu taşıma araçları olan otobüs, minibüs ve İZBAN ile sağlanmaktadır. Evka3 –Bornova ya da Fahrettin Altay yönünden metro ile Halkapınar ya da Hilal aktarma merkezlerinden Aliağa ve Menemen yönüne giden İZBAN’ı kullanarak Bayraklı’ya ulaşabilirsiniz.

Bayraklı Tower hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bayraklı Tower yakınından geçiyor: 330, 599, 662, 699, 912, 921.

Izmir bayraklı nereye yakın?

Bayraklı, Türkiye’nin batısında yer alan Ege bölgesinde bulunan İzmir ilinin yaklaşık 311.000 nüfuslu bir ilçesidir. Bayraklı ilçesi, hepsi de İzmir ilçesi olan kuzeyinde Karşıyaka, doğusunda Bornova ve güneyinde de Konak ilçeleriyle komşudur ve İzmir’in Ege Denizi’ne kıyısı olan ilçelerindendir.

Konaktan Bayraklı Adliyesine nasıl gidilir?

Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İzmir Bayrakli Adliyesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 253, 681, 691, 811.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Metro: İZMIR METROSU.
  4. Tramvay: KONAK.

Izbanla adliyeye nasıl gidilir?

İçerisinde çarşının sonunda sağ tarafta yer alan Adliyeye ulaşabilirsiniz. Ya da İZBAN hattını tercih edecekseniz, Karşıyaka İstasyonunda ineceksiniz. İstasyondan çıktığınızda Çarşının diğer tarafında bulunan binalar Hükumet Konağına ait binalardır ve Karşıyaka Adliye binası da bu binaların en solundakidir.

498 Eshot nerede?

498 otobüs hattı (Bornova Metro), Halkapınar Metro durağından başlayıp Bornova Metro durağına gidene kadar 27 duraklartan geçiyor. 498 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:35’da çalışmaya başlıyor ve 21:20’da bitiyor.

See also:  65 Yaş Üstü Ücretsiz Ulaşım Kartı Nasıl Alınır Izmir?

Megapol Tower Bayraklı nasıl gidilir?

Karsiyaka bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Megapol Tower adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 147, 240, 253, 78.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Metro: İZMIR METROSU.

Dolapoğlu anadolu lisesi hangi Otobüs?

Bu Otobüs hatları Dolapoğlu Anadolu Lisesi yakınından geçiyor: 111-A, 150-A, 41-A, 42-A, 53-A, 54-A.

İzmir Bayraklı şehir hastanesi ne zaman açılacak?

İzmir Şehir Hastanesinde inşaat çalışmaları yüzde 86 oranında tamamlandı. 2 bin 60 yataklı hastanenin, Ekim ayında hizmet vermeye başlaması planlanıyor. İzmir’de temeli 2013 yılında atılan, inşaat çalışmaları 2016’da başlanan Bayraklı ilçesindeki İzmir Şehir Hastanesinin açılış tarihi, Ekim ayı olarak belirlendi.

İzmir Bayraklı kaç tane mahalle var?

BAYRAKLI MAHALLELERİ VE KÖYLERİ, İZMİR

İLÇE ADI BAYRAKLI MAHALLE SAYISI BAYRAKLI KÖY SAYISI
BAYRAKLI 24

İzmir Bayraklı Karşıyakada mı?

Ayrıca 2009 yerel seçimlerinden itibaren Bayraklı, Karşıyaka ilçesinden ayrılarak ayrı bir ilçe olmuştur.

Medicana izmir hangi metro durağı?

Evka 3 Metrodan F.Altay yönüne giden Metro ile Halkapınar istasyonunda inilir. Halkapınar İzban Metro aktarma istasyonu Medicana İzmir hastanesine yürüyerek 8 – 9dk, ticari taksiyle 5dk’dır.

Izmir’de kaç tane metro var?

Türkiye’nin İzmir şehrinde hizmet veren İzmir metrosu’nun on yedi istasyonu vardır.

Izmir metro kaç durak var?

İZMİR METRO A.Ş. İzmir Metro A.Ş sistemi 17 istasyon ile yolcularına hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector