Izmir Alsancak Nasıl Gidilir?

Önce Alsancak’a nasıl gidilir onu anlatalım: İzmir’de Alsancak’a şehrin hemen her yerinden çok kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz. Karşıyaka’dan vapurla, Bornova’dan tek otobüsle, ve şehrin pek çok ilçesinden tek otobüsle veya metro ile Alsancak’a gelebilirsiniz.

Izmir Alsancak hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İzmir Alsancak yakınından geçiyor: 140, 147, 240, 253, 78.

Alsancak hangi metro durağı?

Alsancak, Konak

Alsancak
Ülke Türkiye
İl İzmir
İlçe Konak
Coğrafi bölge Ege

Bölgeden Alsancağa nasıl gidilir?

Bayraklı bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden bornovadan alsancaga adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 253, 498, 963.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Metro: İZMIR METROSU.

Bornova Alsancak arası nasıl gidilir?

Bornova metrodan kart alabilirsin. Metro ile Halkapınar’a git. Ordan İzban ile Alsancak. Veya Mustafa Kemal caddesine çık oradan 63 numaralı otobüse bin.

761 Eshot kaç TL?

Güzergâh uzunlukları fazla olan 760, 761, 795, 798, 835, 837 ve 883 numaralı hatlarda geçerli olan bu tarifede; tam biniş ücreti 14,34 TL, öğrenci ücreti 4,30 TL, indirimli öğrenci, öğretmen ve 60 yaş binişleri 9,60 TL oldu. 120 Dakika Aktarma Sistemine dahil olmayan bu tarifede, yüzde 50 indirimli Halk Taşıt hizmeti

Bucadan Alsancak’a nasıl gidilir?

Buca’dan Alsancak’a gitmek için en kolay yoldan İZBAN’ı tercih edebilirsiniz. Şirinyer istasyonundan trene binip 20 dakika içinde Alsancak Gar’a ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buca’dan Konak’a giden 104, 304 ve diğer Konak otobüsleri ile Konak’tan Alsancak’a geçebilirsiniz.

Alsancak için hangi tramvay durağı?

Konak bölgesinde bulunan Alsancak konumuna en yakın tramvay durağı hangisidir? Gündoğdu Meydanı durak, Konak içindeki Alsancak konumuna en yakındır.

Izmir Alsancak nereye yakın?

Alsancak Nerede ve Hangi İlçeye Bağlı? Alsancak İzmir ilinde yer almakta olup, Alsancak Konak ilçesine bağlıdır.Alsancak haritası konumu ise 38° 26′ 23.0604” Kuzey ve 27° 8′ 44.1384” Doğu gps koordinatlarıdır. Alsancak bağlı olduğu Konak ilçe merkezine 3 kilometre mesafe uzaklıktadır.

See also:  Bursa Odeabank Şubeleri Nerede?

Izmir Alsancak nasıl bir yer?

Eski adı Punto olan Alsancak, İzmir’in merkezine gelindiğinde mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında sayılabilir. Sessiz sakin ara sokakları kadar hareketli caddeleri ve meydanlarıyla da Alsancak’a şehir içinde hem otobüsle hem de vapurla ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Izotaştan Alsancağa nasıl gidilir?

Otogardan Alsancak’a nasıl gidilir? otogardan 302 numaralı otobüse binersin sonra ver elini alsancak 🙂 dolmuşa bin bornova metroda in. Fahrettin Altay yönüne bin halkapınarda in tepeköy yönüne aktarma yap izban a geç.

İZBAN ile konağa nasıl gidilir?

Konak’a İZBAN ile gitmek isteyen yolcuların Alsancak durağında, tren ile gitmek isteyen yolcuların da Basmane durağında inmeleri gerekmektedir. İzmir Metro ile gitmek isteyen yolcular ise Konak durağında inmelidir. Konak’a İzban, tren ve metro ile ulaşım ücreti ortalama 3-4 TL’dir.

Basmaneye hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Basmane yakınından geçiyor: 253, 35, 691, 811.

Alsancak MR hangi Otobüs gider?

920, Konak bölgesinde bulunan Alsancak MR konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Konaktan Alsancaga hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Konak Alsancak Arası yakınından geçiyor: 202, 253.

Eshot 63 Kalktı mı?

Raylı ulaşımın daha fazla kullanılması için 63 No’lu Evka 3 Metro-Konak, 70 No’lu Tınaztepe-Halkapınar Metro, 80 No’lu Bozyaka-Halkapınar Metro, 90 No’lu Gaziemir-Halkapınar Metro, 121 No’lu Bostanlı İskele-Konak ve 802 No’lu Egekent Aktarma-Konak hatları 15 Haziran’da geçerli olmak üzere kaldırıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector