Izmir Adnan Menderes Havalimanından Seferihisar’A Nasıl Gidilir?

Havalimanı, Seferihisar’a 55 km uzaklıkta. Adnan Menderes Havalimanı’ndan Seferihisar’a nasıl gidilir: İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Seferihisar’a doğrudan bir toplu ulaşım seçeneği bulunmuyor. Birden çok toplu ulaşım aracını kullanarak Seferihisar’a gidebilirsiniz.

İzmir havaalanından Seferihisar’a Nasıl Gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Seferihisar’a ulaşım

Havalimanı İZBAN İstasyonu’ndan İZBAN trenine binerek Cumaovası İstasyonu’ndan 829 numaralı Seferihisar-Cumaovası Aktarma otobüsünü kullanarak Seferihisar’a ulaşabilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Seferihisar arası kaç km?

Seferihisar’a Havayolu İle Ulaşım

İlçe, havalimanına ortalama 55 km’dir ve iki mesafe arası yolculuk ortalama 1 saat sürmektedir.

İzmir havaalanından Sığacık a nasıl gidilir?

Havalimanı’ndan Sığacık’a ulaşmak için havalimanındaki İZBAN İstasyonu’ndan Cumaovası’na geçip oradan 829 hat numaralı Cumaovası-Seferihisar belediye otobüsüne binebilirsiniz. Sığacık yol ayrımında indikten sonra ister otobüs, ister minibüs ile Sığacık’a ulaşabilirsiniz.

İzmir Seferihisar kaç para?

Seferihisar – İzmir Otobüs Seferi

En Ucuz Sefer 50,00 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Kamil Koç
Seferihisar – İzmir Kaç Saat? 1s 10dk
En Çok Sefer Yapan Firma Kamil Koç
Ortalama Fiyat 50,00 TL

Seferihisar Sığacık arası kaç kilometredir?

Sığacık, Seferihisar merkezden 5 km uzakta, Kanuni’nin Rodos seferi için yaptırdığı kalenin surlarının içine saklanmış, Arnavut kaldırımlı sokaklara dizilmiş, avlulu, cumbalı, tahta panjurlu konaklarla dolu mükemmel korunmuş mimarisi, aydın sakinleri ve ruhu dinlendiren güzelliği ile film seti gibi bir sahil kasabası.

Izmir Adnan Menderes Havalimanı Urla arası kaç km?

Aklınızda olması gereken bilgiler arasında: İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Konak’a 15 km, Bornova’ya 30 km, Urla’ya 45 km, Çeşme’ye 85 km, Seferihisar’a 60 km, Manisa’ya 60 km, Kuşadası’na 70 km mesafe bulunmaktadır.

Çeşme ile havaalanı arası kaç km?

İzmir Havalimanı Çeşme arası mesafe kaç Km? İzmir Adnan Menderes havalimanı ile Çeşme Arası mesafe 95 kilometredir. Bizim Transfer ile yolculuk süresi 65 dakika sürmektedir.

See also:  Azerbaycan Milli Eğitim Bakanı Kim?

Izmir Adnan Menderes Havalimanı Alaçatı arası kaç km?

İzmir Alaçatı Arası Kaç Km dir? İzmir Alaçatı arası 76,5 KM dir.

985 Eshot nereden kalkıyor?

985 otobüs hattı (F.Altay Aktarma), Seferihisar Son Durak durağından başlayıp Fahrettin Altay Aktarma Merkezi durağına gidene kadar 101 duraklartan geçiyor. 985 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:00’da çalışmaya başlıyor ve 21:20’da bitiyor.

Fahrettin Altay Seferihisar Eshot kaç TL?

İlk Biniş Tam Ücreti 7,64 olup 120 dakika içinde 1.aktarma 1,41 TL, 2.aktarma 1,06 TL, 3.ve sonraki aktarmalar ise tüm fiyata dahildir.

Fahrettin Altay Seferihisar kac saat?

Üçkuyular Otobüs Terminali’nden Seferihisar merkeze hem Seferihisar dolmuşları ile yaklaşık 1 saatte ulaşabilirsiniz. 985 Fahrettin Altay Aktarma Merkezi – Narlıdere – Güzelbahçe – Seferihisar ile yaklaşık 1 saat sürmekte olup, Seferihisar’dan 640 ESHOT otobüsü ile Sığacık’a 10 dakikada ulaşabilirsiniz.

İzmir Sığacık nereye yakın?

Sığacık, Seferihisar içerisinde 5 kilometre uzaklıktadır. İzmir’in merkezine ise 52 kilometre, İzmir Havalimanı’na ise 70 kilometre uzaklıktadır. Kişiler İzmir’den araçla, bir saat içerisinde Sığacık’a gidebilirler.

İzmir otogardan Sığacık a nasıl gidilir?

İzmir-Sığacık dolmuş: Üçkuyular İlçe Terminali ya da İzmir Otogarı’ndan kalkan Seferihisar dolmuşları ile Sığacık yol ayrımına kadar gelinebiliyor. Yol ayrımında indikten sonra Sığacık dolmuşları aracılığıyla bu şirin mahalleye gidebilirsiniz.

Sığacık nerelere yakın?

İzmir’in Seferihisar ilçesinin mahallesi olan Sığacık, Seferihisar’a 5 km, İzmir’e 52 km, Adnan Menderes Havalimanı’na ise 70 km uzaklıkta. İzmir’den özel araçla 1 saat gibi bir sürede bu güzel kasabaya ulaşılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector