Istanbul Antalya Arası Hangi Iller Var?

İstanbul Antalya arası otobüs firmaları neler? İstanbul Antalya arası otobüs firmaları: Alanyalılar, Isparta, KamilKoç, Buzlu, Pamukkale, Özkaymak Turizm günün hemen her saati sefer düzenlemektedir. İstanbul Antalya arası hangi iller var? İstanbul Antalya arası Gebze, Bursa, Kütahya, Isparta illeri bulunmaktadır.
İstanbul ile Antalya arasındaki mesafe, otoyollarda 692 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 161 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 7 saat ve 57 dakika zaman alır ve Kütahya, Burdur, Koşuyolu, Büyükbakkal, Sultanbeyli, Atatürk ve Dilovası üzerinden geçer.

Antalya Istanbul arasında hangi şehirler var?

İstanbul ile Antalya arası uzaklık yaklaşık olarak 696 kilometredir. Yolculuğa başladıktan sonra Gebze, Yalova, Bursa, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar ve Isparta yol güzergahını takip etmeleri gerekmektedir. Sonrasında ise Isparta’dan Burdur’a geçiş yapılarak, oradan Antalya ‘nın Aksu ilçesine giriş yapılır.

Antalya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Antalya’ya kara yoluyla ulaşım: Antalya, Türkiye’nin dört bir yanı ile yüksek standartta kara yolu bağlantısına sahip. İzmir’den Antalya’ya gitmek için İzmir-Aydın Otoyolu’nu kullanarak, Denizli, Acıpayam, Korkuteli rotasını izlemek gerekiyor.

Istanbul Antalya yol güzergahı kaç km?

İstanbul – Antalya arası karayolu ile 724 km’dir.

Antalya istanbul arası kaç saat araba ile?

İSTANBUL, ANTALYA arası 718 km’lik bu mesafeyi; 90 km ortalama hız ile yaklaşık olarak 7 saat 58 dakikada gidebilirsiniz. İSTANBUL-ANTALYA arasındaki 718 kilometre olan bu uzaklığı, 100 kilometrede 6 litre yakıt tüketen bir araç ile yaklaşık olarak 43.08 litre yakıt harcayarak gidebilirsiniz.

Antalyaya giderken nerelerden geçilir?

Özel araçla İstanbul’dan yola çıkıp Antalya’ya ulaşmak isteyen ziyaretçilerin, seyahatlerine Anadolu Otoyolu üzerinden çıkmaları gerekmektedir. Gebze’yi geçtikten sonra sırasıyla; Bursa, Bozüyük, Kütahya, Afyonkarahisar, Burdur ve Antalya tabelaları izlenmelidir.

Ankara Antalya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Gidiş güzergahını tamamen düzeltmişler sadece Ankaraya dönüite bozuk bi bölüm kalmış, çalışmalar da hala devam ediyor. Ankara-Antalya ya da tam tersi güzergahta gideceklere tavsiyem, Ankara-Afyon-Keçiborlu-Burdur-Antalya güzergahını tercih etmeleri.

See also:  Izmir Bayraklı Şehir Hastanesi Nereye Yapılacak?

Bursadan antalyaya gitmek için hangi şehirlerden geçilir?

Bursa ile Antalya arasındaki mesafe karayoluyla 544 kilometre. Yol yaklaşık olarak 6 saat ve 42 dakika zaman alır ve Kütahya, Burdur, Demetevler, Erdoğan, adı?, Bozüyük ve İnönü üzerinden geçer.

Izmirden antalyaya giderken hangi şehirlerden geçilir?

İzmir ile Antalya arasındaki mesafe, otoyollarda 453 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 81 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 5 saat ve 22 dakika zaman alır ve Aydın, Gaziemir, Germencik, Köşk, Sultanhisar, Atça ve Nazilli üzerinden geçer.

İstanbul Antalya otobüs kaç saat sürüyor?

Antalya – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 11 saat 40 dakika sürmektedir. Antalya – İstanbul arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Antalya İstanbul arası uçakla kaç km?

İstanbul Antalya şehirleri arasındaki kat edilmesi gereken mesafe havadan 482 km’dir. Bu iki şehir arasındaki uçuş en az 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Antalya İstanbul arası uçak ile kaç saat?

İstanbul – Antalya Uçuşu ortalama süresi: 1 Saat 5 Dakika Bu uçuş için aktarmasız seferler bulunmaktadır.

İstanbul Antalya arabayla ne kadar benzin yakar?

Dizel bir araç, bu güzergahta yapılacak yolculukta ortalama 38.18 LİTRE yakıt tüketir. Benzinli bir araç, bu güzergahta yapılacak yolculukta ortalama 55.53 LİTRE yakıt tüketir.

Burda İstanbul arası kaç saat?

İstanbul Bursa Arası

Taşıt Mesafe Süre
Otomobil 154 km 2 sa. 3 dk.
Tren 63 km 1 sa. 12 dk.
Otobüs 160 km 2 sa. 45 dk.
Vapur 157 km 1 sa. 35 dk.

Karadeniz İstanbul arası kaç kilometre?

İstanbul Trabzon arası; arabayla E80 üzerinden 12 saat 47 dakika (1058 km), D200 üzerinden 15 saat 29 dakika (1271 km), otobüsle 17 saat 10 dakika (1083 km), uçakla 1 saat 35 dakika (906 km) ve yürüyerek İstanbul – Samsun yolu üzerinden 217 saat (1052 km) sürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector