Flyzone Antalya Nerede?

Nissara Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan Flyzone, birbirinden farklı eğlence parkurları ile uçmayı herkes için mümkün kılıyor.

Flyzone kac tl?

BİLET FİYATLARI

Uçuş Türü Süre İnternet Fiyatı
Base Flight Pandemi süresince 4-7 yaş aralığındakilerin ebeynleri ile, diğer yaş grupların ise bireysel olarak kullanabileceği 60 dakikalık seans. Haftanın her günü 11:30’da başlıyor. 60 dk 90 dk 120 dk 98.00 TL 116.00 TL 134.00 TL

Flyzone kaç yaş üstü?

Flyzone Turkey Parkurlarını Kimler Kullanabilir? Parkurlar 13 yaş ve üzerinde olan, sağlık problemi bulunmayan herkes için uygundur. 8-13 yaş arası kullanıcılar, yanlarında bir yetişkin ile 4-7 yaş arası kullanıcılar belirlenmiş seanslarda anne-baba gözetiminde parkurları kullanabilmektedirler.

Flyzone hangi Avm’de var?

Hafta Sonu İçin Eğlenceli Aktivite

Açıldığı günden bu yana özellikle gençler tarafından yoğun ilgi gören Flyzone, dünyayı kasıp kavuran yeni bir eğlence anlayışını Mall of İstanbul, Demirören AVM, Torium AVM ve Nissara AVM’de herkese yaşatıyor.

Flyzone nasil gidilir?

Basaksehir bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Flyzone adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 141M, 146T, 76O, 98H.
 2. Metro: M3, M9.
 3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-06, MİNİBÜS: A-215, MİNİBÜS: A-35, MİNİBÜS: A-47, MİNİBÜS: A-48.

Hupalupa giriş ne kadar?

Giriş ücreti yoktur. Ön ödemeli kart mantığı ile çalışan HUPALUPA kartını alanımızdaki gişelerden alarak istediğiniz kadar kredi yükletebilirsiniz.

Hupalupa kaç yaş?

(Yaş sınırlaması yoktur.)

Flyzone Mall of Istanbul kaç yaş?

3. Flyzone’da parkurları kimler, nasıl kullanabilir? Sağlık problemi olmayan ve 13 yaş üzeri, kendini genç hisseden herkes kullanabilir. 8-13 yaş arası gençler sadece ebeveynlerinin veya bir büyüğün eşliğinde parkurları kullanabilir.

Flyzone hangi sehirlerde var?

Siz de Flyzone’un eğlence merkezi şubelerine hem özel aracınızla hem de toplu taşıma araçları ile ulaşabilirsiniz.

See also:  Çanakkale 116 Jandarma Er Eğitim Alayı Usta Birliği Nereye Çıkar?

Flyzone Trambolin Park Nerede?

 • Mall of İstanbul – Başakşehir / İstanbul.
 • Demirören AVM – İstiklal Caddesi / İstanbul.
 • Nissara AVM – Nevşehir.
 • Torium AVM – Esenyurt / İstanbul.
 • Flyzone da ne yapılır?

  İş ve okul yaşamının stresinden, gerginliğinden, monotonluğundan kurtulmak için trapez parkuru, Ninja Zone parkuru, Master Court parkuru, Fly Dunk parkuru, Challenge Bridge parkuru ve Skyfall parkuru gibi seçeneklerden yardım alabilirsiniz.

  Türkiye’nin en büyük Trambolin Parkı nerede?

  The Zone Maslak’ta yer alan ve Türkiye’nin en büyük kapalı trambolin parkı olan alanda çocuklar çılgınca eğleniyor ve kendilerini keşfediyor. Çocukların heyecan ve neşe ile dolmasını sağlayan trambolin, adeta yerçekimine meydan okurcasına küçükleri coşturuyor.

  Torium için hangi durak?

  Saadetdere Mahallesi durak, Esenyurt içindeki Torium Avm konumuna en yakındır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector