Feyza Aktan Hangi Okul Mezunu?

Feyza Aktan 1992’de İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Antalyalı’dır. Asıl adının Fatma olduğuna ilişkin iddialar bulunmaktadır. İlk, orta ve lise öğreniminin ardından İşletme Bölümü’nden mezun oldu.

Özcan Deniz burcu ne?

Şimdilerde Star televizyonunda yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde Faruk Boran karakterine hayat veren Özcan Deniz, 1.80 metre boyunda, 80 kilo ve Boğa burcudur.

Özcan Deniz Kimdir Hayatı?

Aslen Ağrılı ve Kürt kökenli olan Deniz, 1977 yılında ailesinin Aydın’a göç etmesiyle çocukluğunu ve gençliğinin ilk dönemini Aydın’da geçirdi. Eğitimi süresince, kendi yazdığı küçük hikâyeleri oyunlaştırarak, arkadaşları ile kurduğu küçük amatör tiyatro topluluğu ile çevre yörelere turneler yaptı.

Ümit Aktan kaç çocuğu var?

4.eşi:? 5.eşi: Ümit Aktan, 3 Kasım 1991 tarihinde oyuncu Selin Dilmen ile evlendi. 1999 yılında boşandı. 1995 doğumlu Dilara adında bir kız çocukları var. 6.eşi:?

Feyza Aktan ne burcu?

1992 doğumlu olan Feyza Aktan, 2021 yılı itibarıyla 29 yaşındadır. 2018-2019 yıllarında evli kalan Özcan Deniz ile Feyza Aktan arasında 20 yaş fark vardır. Feyza Aktan 1.65 metre boyunda, 56 kilo ve terazi burcudur.

Özcan Deniz hangi takımı tutuyor?

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz Galatasaray taraftarı Eski Türkiye güzellerinden Pınar Altuğ Galatasaray’ı tutuyor Pop müziğinin sevilen isimlerinden Serdar Ortaç koyu bir Galatasaray taraftarı

Feyza Aktan aslen nereli?

Feyza Aktan, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Antalyalı olan Aktan, 8 Mart 2018’de bir yıldır birlikte olduğu Özcan Deniz ile dünya evine girmişti. Nikah masasına oturduklarında bebek bekleyen çiftin oğulları Kuzey, 30 Nisan 2018 tarihinde dünyaya geldi.

Sadık Deniz kaç yaşında?

19 Mayıs 1972 yılında Ankara’da doğdu, beş yaşına kadar Ankara’da yaşamıştır. 1977 yılında ailesinin Aydın’a göç etmesiyle çocukluğu ve gençliğinin ilk yılları Aydın’da geçmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector